Spojovací materiál (Velorex 16/350 hydraulika) - Velorexy.CZ - vše o tříkolkách Velorex

Spojovací materiál (Velorex 16/350 hydraulika)

autor: HonzaBK25. 3. 2004Poznatkykomentářů: 3přečteno: 10478 xfoto: 0známka: -

V tabulce je kompletní seznam spojovacího materiálu, který je potřeba při renovaci Velorexe 16/350 - hydraulika. Chybí v něm dveře a tam kde jsou "??" nevím, protože jsem to zatím nemontoval.

Seznam neobsahuje: závlačky, matice od elektropřístrojů, spojovací materiál na motoru, turnikety a patenty. Pokud někdo najdete chybu, prosím o upozornění, aby mohla být provedena oprava.



Název Typ Rozměr Kusů Použití Poznámka
Šroub vratový M6x25 8 podlaha
Pérovka Ø6 8 podlaha
Matice M6 8 podlaha
Nýt ocelový Ø5x25 20 podlaha
Šroub vratový M6x25 6 pedály
Matice M6 6 pedály
Podložka velká Ø6 6 pedály
Šroub vratový M6x25 2 uchycení pružin
Matice M6 2 uchycení pružin
Podložka velká Ø6 2 uchycení pružin
Šroub válcový M5x15 2 uchycení pojistkové skříňky
Pérovka Ø5 2 uchycení pojistkové skříňky
Matice M5 2 uchycení pojistkové skříňky
Šroub šestihranný M8x30 4 uchycení držáku zadních pružin
Pérovka Ø8 4 uchycení držáku zadních pružin
Matice M8 4 uchycení držáku zadních pružin
Šroub šestihranný M6x18 2 páka ruční brzdy k rámu
Matice M6 2 páka ruční brzdy k rámu
Pérovka Ø6 2 páka ruční brzdy k rámu
Šroub šestihranný M6x10 1 pojistka ruční brzdy
Matice M6 1 pojistka ruční brzdy
Pérovka Ø6 1 pojistka ruční brzdy
Šroub šestihranný M6x10 1 palivové potrubí k rámu
Matice M6 1 palivové potrubí k rámu
Pérovka Ø6 1 palivové potrubí k rámu
Matice M8 4 záchyt bovdenu přední brzdy
Pérovka Ø8 4 záchyt bovdenu přední brzdy
Šroub šestihranný M8x15 2 pojistka čepu kyvné vidlice
Pérovka Ø8 2 pojistka čepu kyvné vidlice
Matice M14x1,5 1 osa zadního kola
Pérovka Ø14 1 osa zadního kola
Matice M8 4 napínáky řetězu
Šroub šestihranný M8x18 1 nádrž
Matice M8 1 nádrž
Pérovka Ø8 1 nádrž
Podložka Ø8 1 nádrž
Šroub šestihranný M6x18 2 nádrž
Matice M6 2 nádrž
Pérovka Ø6 2 nádrž
Podložka Ø6 2 nádrž
Šroub šestihranný M8x30 2 řízení k rámu
Matice M8 2 řízení k rámu
Pérovka Ø8 2 řízení k rámu
Šroub šestihranný M8x40 2 pastorek řízení
Matice M8 2 pastorek řízení
Pérovka Ø8 2 pastorek řízení
Šroub šestihranný M6x15 1 pastorek řízení
Matice M6 1 pastorek řízení
Šroub šestihranný M6x35 2 spojení volantu s pastorkem
Matice M6 4 spojení volantu s pastorkem
Pérovka Ø6 2 spojení volantu s pastorkem
Šroub šestihranný M6x30 2 páka řízení - nos
Matice M6 2 páka řízení - nos
Matice M12x1,5 2 svislý cep řízení
Pérovka Ø12 2 svislý cep řízení
Šroub šestihranný M8x20 2 brzdový válec k rámu
Matice M8 2 brzdový válec k rámu
Pérovka Ø8 2 brzdový válec k rámu
Šroub šestihranný M6x12 2 nádobka kapaliny k rámu
Matice M6 2 nádobka kapaliny k rámu
Pérovka Ø6 2 nádobka kapaliny k rámu
Šroub šestihranný M6x20 4 přední štíty k ramenům
Matice M6 4 přední štíty k ramenům
Pérovka Ø6 4 přední štíty k ramenům
Matice M8x1 3 klíče brzd
Podložka pružná Ø8 3 klíče brzd
Šroub šestihranný M8x30 4 přední tlumiče
Pérovka Ø8 4 přední tlumiče
Šroub šestihranný M8x40 1 zadní tlumič
Matice M8 2 zadní tlumič
Pérovka Ø8 2 zadní tlumič
Matice M14x1,5 4 osy předních kol
Matice M24x1,5 2 čepy předních ramen
Šroub šestihranný M10x30 2 svislé čepy
Pérovka Ø10 2 svislé čepy
Matice M25x1 1 rozeta
Šroub pulkulatý M5x15 2 stopspínač Možná M4
Matice M5 2 stopspínač Možná M4
Pérovka Ø5 2 stopspínač Možná Ø4
Šroub šestihranný M5x15 1 držák pružiny stopspínače ??
Matice M5 1 držák pružiny stopspínače ??
Pérovka Ø5 1 držák pružiny stopspínače ??
Podložka Ø8 2 páka brzdy
Šroub šestihranný M8x45 1 štelování brzd
Matice M8 1 štelování brzd
Šroub šestihranný M6x15 4 indukční cívky
Matice M6 8 indukční cívky
Podložka Ø6 8 indukční cívky
Pérovka Ø6 4 indukční cívky
Šroub šestihranný M8x15 1 klakson
Matice M8 1 klakson
Pérovka Ø8 1 klakson
Šroub šestihranný M8x15 1 páky startování
Pérovka Ø8 1 páky startování
kolík Ø6x 1 páky startování ??
Šroub šestihranný M8x30 1 táhlo řazení u řadící páky
Podložka Ø8 2 táhlo řazení u řadící páky
Matice M8 1 táhlo řazení u řadící páky
Šroub šestihranný M6x30 1 táhlo řazení u motoru
Matice M6 1 táhlo řazení u motoru
Šroub šestihranný M6x20 1 páčka startéru
Matice M6 1 páčka startéru
Pérovka Ø6 1 páčka startéru
Matice M6 3 páčka startéru
Pérovka Ø6 2 páčka startéru
Podložka Ø6 2 páčka startéru
Matice M12x1,5 3 silentbloky držáku motoru
Pérovka Ø12 3 silentbloky držáku motoru
Šroub šestihranný M8x55 3 motor
Šroub šestihranný M8x60 1 motor
Podložka Ø8 8 motor
Pérovka Ø8 4 motor
Matice M8 4 motor
Matice M5 2 relátko
Pérovka Ø5 2 relátko
Matice M6 2 křížák
Podložka Ø6 2 křížák
Pérovka Ø6 2 křížák
Šroub šestihranný M8x15 4 držáky výfuku
Šroub šestihranný M8x40 2 výfuky k rámu
Matice M8 2 výfuky k rámu
Pérovka Ø8 6 výfuky k rámu
Šroub šestihranný M6x15 2 blatníky přední
Šroub šestihranný M6x20 4 blatníky přední
Matice M6 6 blatníky přední
Pérovka Ø6 6 blatníky přední
Šroub šestihranný M10x50 2 blatníky přední
Matice M10 2 blatníky přední
Podložka Ø10 4 blatníky přední
Pérovka Ø10 2 blatníky přední
Šroub šestihranný M6x15 7 blatník zadní
Podložka Ø6 7 blatník zadní
Pérovka Ø6 7 blatník zadní
Matice M6 7 blatník zadní
Matice M8 2 zrcátko
Podložka Ø8 1 zrcátko
Pérovka Ø8 1 zrcátko
Šroub válcový M5x15 2 rámečky světel
Matice M6 2 přední blikače
Pérovka Ø6 2 přední blikače
Matice M8 2 zadní blikače
Šroub šestihranný M8x20 2 zadní blikače
Šroub šestihranný M8x20 2 zadní blikače se závitem M5 ve středu
Matice M8 4 zadní blikače
Šroub válcový M5x 2 zadní blikače ??
Šroub šestihranný M5x15 1 zadní svetlo ??
Šroub válcový M5x10 1 zadní svetlo ??
Šroub šestihranný M6x30 2 Podložka pod baterku
Šroub šestihranný M6x18 2 Podložka pod baterku
Podložka Ø6 6 Podložka pod baterku
Pérovka Ø6 4 Podložka pod baterku
Matice M6 4 Podložka pod baterku
Matice M8 2 držák baterky
Podložka Ø8 2 držák baterky
Pérovka Ø8 2 držák baterky
Šroub čočkový M5x40 4 palubka
Šroub čočkový M5x18 2 palubka
Matice M6 6 palubka
Pérovka Ø6 6 palubka
Podložka calounická Ø6 6 palubka
Matice M8 1 uzemnění baterie
Podložka Ø8 2 uzemnění baterie
Pérovka Ø8 1 uzemnění baterie
Šroub šestihranný M8x25 2 póly baterie
Matice M8 2 póly baterie
Pérovka Ø8 2 póly baterie
Šroub šestihranný M5x 1 držák SPZ ??
Matice M5 1 držák SPZ ??
Pérovka Ø5 1 držák SPZ ??
Šroub čočkový M5x 2 SPZ ??
Matice M5 2 SPZ ??
Pérovka Ø5 2 SPZ ??
Nýt ocelový Ø5x10 30 blatníky
Nýt hliníkový Ø2x5 8 zadní světla
Šroub šestihranný M6x20 2 koš
Matice M6 4 koš
Pérovka Ø6 2 koš
Podložka Ø6 4 koš
Pérovka Ø5 1 vzpěra koše dolní
Matice M5 2 vzpěra koše dolní
Šroub šestihranný M6x20 1 vzpěra koše horní
Pérovka Ø6 1 vzpěra koše horní
Matice M6 2 vzpěra koše horní
Maznice 4 pouzdra svislého čepu
Maznice 2 pouzdra vodorovného čepu
Maznice 2 pouzdra kyvné vidlice
Maznice 2 převodka řízení
Maznice 2 čepy řízení
Maznice 1 nos řízení
Maznice 1 pastorek řízení

Oznámkujte článek jako ve škole: 12345

nehodnoceno


Komentáře (3)

Provozovatel serveru nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.

Povrchová úpravaPovrchová úprava
REGISTROVANÝ UŽIVATELGeorg
Spojovací materiál používáte pozinkovaný nebo nerez?

Posláno 24.05.2007 v 08:55

Re: Povrchová úpravaRe: Povrchová úprava
AUTOR ČLÁNKŮHonza
Pozink. Velorex není jachta, aby potřeboval nerez.

Posláno 24.05.2007 v 11:05

OpravaOprava
HonzaBK
Jo tam kde je v rozměru písmeno R, tak patří značka pro průměr. Přeposíláním Vlastíkovi se to změnilo, asi máme každý jiný kódování češtiny.

Posláno 25.03.2004 v 07:54


Komentáře mohou psát pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé.

Hlavní stránka
Přehled článků
Seznam autorů
Top fotky
Fotka dne
Další fotky dne

Info

Celkem článků:814
Celkem fotografií:9184

TOP články

109Motocykly Jawa a Čz ...
103Mapa velorexářů - no...
98Fotosoutěž pro děti ...
77XXI. ORTOTRAXNÍ SRAZ
74Kampaň - stop zbyteč...
72XXIV. SRAZ VELOREXŮ ...
69Spojovací materiál (...
66Velorexy.cz mají nov...
65Převodovky ve Velore...
63FilmFest velorex 202...

Diskuse u článků

Re: filmfest
filmfest
Re: Jména starců
Burák
Jména starců
Zrušení srazu-XXIV. ...
20.ortotraxní sraz -...
Plumlovské sraz
Doplňující informace
objizdka

Reklama