Maďarsko 2010 aneb s 150kilovou nadváhou - Betoneček - Beton - Velorexy.CZ - vše o tříkolkách Velorex

Maďarsko 2010 aneb s 150kilovou nadváhou

Přehled garáží » Beton » Betoneček » Maďarsko 2010 aneb s 150kilovou nadváhou

Zvolte garáž:Zvolte stroj:

Maďarsko 2010 aneb s 150kilovou nadváhou

Betonstroj: Betoneček23. 6. 2011Velorex 16/350Ostatníkom.: 2přečteno: 4322 xfoto: 42

Maďarsko 2010 aneb s 150kilovou nadváhou
Jak se rok s rokem sešel, přiblížil se termín srazu v Maďarsku pořádaný maďarskými kolegy a kamarády vlastnící velorex.

Svůj stroj jsem letmo prohlédl, jestli někde nechce něco upadnout. Trochu i promazal.

Oproti loňskému roku motor mého velorexu prošel celkovou Go. Takže jsem očekával , že by mohl vydržet i nějaký ten výkon mít. V podstatě v motoru nezůstalo nic bez povšimnutí krom ložisek ve větráku chlazení.
Přišel rok očekávaný den „D“. Připraveni a ozbrojeni různými druhy repelentů a odpuzovačů hmyzu se naložilo do stroje vše potřebné, ale i nepotřebné a v osm nula nula se vyrazilo jako loni od benzinové stanice ETK v Liberci směr Hradec U Pardubic. V Liberci se připojil s Jawou kamarád Plavák i s kolegou (přítelkyni nechal doma prý příště).
Cestu do Hradce jsem zvolil okolo úpatí Krkonoš. Nechtělo se mi jet po hlavní silnici.
Veloušovi se moc nechtělo, tak projíždějíc okolo sběrných surovin, jsem zajel do dvora na váhu.
Zděšen a překvapen když mi paní přinesla útržek, na kterém byla vytištěna váha rovných 650Kg s posádkou. Toto zjištění mě vedlo k přepočítání věcí, které nepotřebujeme. Po dojezdu k Pytlákům se něco prostě vyloží. Ono 150Kg nad limit se mi zdálo docela dost.

Lístek z váhy
Lístek z váhy


K Pytlákům se dorazilo okolo oběda. Vyložili jsme co jsme uznali, že bez toho přežijeme. Jelikož jsme přijeli o den dříve, pomohlo se Pytlákovým trochu s přípravami, aby se druhý den ráno okolo desáté mohlo v klidu vyrazit směr Slovensko, vesnice Kalinkovo. Při cestě se připojil kamarád s Jawou 634 co měla sajdu.

Kamarád se sajdou řídí jeho žena
Kamarád se sajdou řídí jeho žena


Pátek:
Toto ráno bylo chladné po nočním dešti. Ono chladno jsme uvítali s radostí. Cesta na Slovensko byla na pohodu. Vše vycházelo dle časového plánu tak, že se dorazilo do Kalinkova okolo 18:30. Rozestavěli se stany a začalo se pít. Za Eura v místní nalejvárně umístěné hned vedle našich stanů. Zhruba za hodinu přijel svojim veloušem kamarád Dano bydlící asi 100km od Kalinkova

Velouš Dana
Velouš Dana

. Přivezl slivovici. No a pak už mám až do ranního vstávání vše mlhavé a neurčité.

Sobota:
Och to den volna by si každý řekl . Ovšem pro nás to znamenalo urazit ještě cca 100km do Győru v Maďarsku. Počkalo se, až dorazí Soptík ,Kamil a Hujer, kteří nocovali v nějakém cikánově ač v pěkném prostředí. Kluci dorazili okolo 10h . Následovalo pár prohozených slov a lehké opravy či údržby na Hujerově stroji a razilo se přes Gabčíkovo

Gabčíkovo
Gabčíkovo

do Győru.

Už konečně po roce v Maďarsku
Už konečně po roce v Maďarsku

Po výměně nějakých drobných eur za milióny v maďarské měně v místním Intersparu bylo před námi už jen 10 minut cesty do kempu. Tam už na nás čekal Kárčí a pár kolegů. Před tím než se začalo něco dělat, napajcovali jsme se repelentama (takové to co kdyby). Naše narepelentování se ovšem vyplatilo. Po rozložení spaní a prohození pár slov zalitých trochem místního piva při partičce karet za neustálého bzučení obtížného hmyzu, kterému jsme nechutnali, jelikož naše vrstva těla byla pokryta různýma pajcovadlama, se ulehlo. Noc byla doprovázená krásným hromobitím a blesky, byla to úžasná podívaná. Trochu i sprchlo, což bylo překvapení pro kluky Plaváka a Jakouba. Ty svůj stan v čas zaparkovali do krytého parkoviště mezi auta v přilehlém penzionu.

Zaparovanej stan
Zaparovanej stan


Neděle:
Před vylezením ze stanu jsme si dali trochu repelentu na své tělo. Bylo chladněji, tak předpoklad hmyzu pijícího krev byl veliký. Hujer si napajcoval repelentem svojí lysohlávku (anglicky skinhedku). Tuto činnost dělal každý den pravidelně, aby mu nějaký komár nepoškodil lak . Po snídani jsme se tři stroje s posádkou rozhodli, že se podíváme na cca 150 km vzdálené Neusiedlerské jezero. Toto jezero obsahuje údajně slanou vodu. Jeho jižní část je v Maďarsku, ale převážná část je v Rakousku. Cesta tam byla dosti ošemetná jelikož strašně foukalo a nárazový vítr byl kolikrát tak prudký až jsem se divil, že to nesmetlo kluky co jeli za námi na motorce. Dojelo se okolo půl jedenácté na Maďarský kraj onoho jezera okouklo se místní pivovar SOPRON. Tam se také vyskytl problém, že trasa, co jsme si vytyčili na přejezd státní hranice, byla jen pro pěší. Kvůli tomu jsme trochu improvizovali a dostali se do malé časové tísně.

V rakousku pěknej větrnej mlejn
V rakousku pěknej větrnej mlejn

Jelikož byla na neděli mimo jiné naplánovaná exkurse do soukromé vodní elektrárny. Objezd jezera se stal spíše takový menší maraton a hon o čas.

aby se vědělo jak se  tam má jezdit v tom rakousku
aby se vědělo jak se tam má jezdit v tom rakousku

Dodržujíc rychlostní limity na Rakouských silnicích se nám jezero podařilo pomalu obletět za necelé 4 hodiny s malýma zastávkama. Nezbejvalo nám moc času, jelikož při přejetí Rakousko – Maďarských hranic jsme měli za necelých 50 minut urazit okolo 90 km, abychom stihli domluvenou exkurzi vodní elektrárny u obce Nick na řece Rába. Velorexům jsme naložily, co to dalo, i přes nepřízeň větru se dorazilo přesně v 15:00 na domluvenou kvótu.

Vodní elektrárna
Vodní elektrárna

Tam už čekali Maďarští kluci a Soptík. Po zajímavém hodinovém výkladu v maďarském jazyce jsme si zašli na pozdní oběd do přilehlé restaurace. Cesta pokračovala už v koloně přes menší, ale ne méně významnou zastávku u kolegy velorexáře na Extra super luxusní maďarský guláš. Za to klukům děkuji, bylo to opravdu žůžolabůžo, takovej balzám pro žaludek. Cesta do kempu v Győru proběhla jako vojenskej přesun s malou zastávkou ve večerce pro chleba na snídani. V Győru Hujer, co s námi absolvoval cestu kolem jezera, zjistil, že mu umřelo ložisko v levém kole. Přišla na řadu domluva v maďrštině, že je potřeba speciálního zakrytého ložiska. To nám bylo přislíbeno na pondělní ráno. Pak se zas něco popilo alkoholických a také nealkoholických nápojů a šlo se odpočívat.

Pondělí:
I tento den najde své kouzlo, když člověk nemusí do práce. Po snídani nám bylo dovezeno nové a náhradní ložisko. Operace předního kola proběhla v rychlosti. Kárčí naložil ledničku a jiný kolega chladničku do velouše, pak se pomalu vyrazilo zase vojenským přesunem směr Balaton. Zastávka v nějaké vesnici, nad kterou se tyčilo opatství. Ve vísce byl přivařen Soptíkův blatník, co mu upadl na cestě. Tato událost Soptíkova upadlého blatníku byla součástí i loňského srazu ovšem s tím rozdílem, že to byl ten druhý . Nedalo nám to a vyjeli jsme pomalu na vrcholek okouknout, jak takové opatství vypadá z blízka. Pravda, že převážná většina se už viděla nasávat místní piva u Balatonu, tak je to moc nebralo a počkali pod kopcem. Na kopci nás zaujala vstupní brána, kde nebyl stejný motiv v mnoha čtvercích. Ovšem v místní zahradě, kde rozjímají mniši o bytí a nebytí, byl pěkný směrovník.

Z opatství to není nikam daleko
Z opatství to není nikam daleko

Tam nám bylo překvapením, že Praha je v podstatě kousek něco přes tři sta km. Po zhlédnutí oné stavby se sešlo k vozům a rozjeli jsme směrem Balaton.

kostelík na druhém kopečku
kostelík na druhém kopečku

Už loni jsme míjeli pěkná místa, ale nezastavovalo se tam, což mě trochu mrzelo. Prostě, když někam jedu, rád se kochám přírodou a navštěvuji pamětihodnosti a ony rychlé vojenské přesuny z bodu A do bodu B nejsou moc pro mě. Zastávka byla na hradě Csesznek.

Hrad Csesnek
Hrad Csesnek

Tam jsme se oddělili od skupiny, co měla už žízeň.

Přeprava chladničky ve velorexu
Přeprava chladničky ve velorexu

Zůstala jen osádka mého stroje a Hujer. Zaparkovalo se pod hradem a vyrazilo se ho dobít. Z hradu byl krásný výhled do okolí a v místním sklepení se okouklo sudy s vínem. Po malé zastávce, měje stále na mysli docela velkou vzdálenost, se razilo k Balatonu. Na kraji Balatonu jsme si dali obídek. Pak už nám nic nebránilo k přesunu do kempu umístěného na severním břehu Balatonu, kde už značně opojení kolegové měli postavené stany. Na Hujerovo překvapivé „…kde jsou ty komáři kuli kterým jsem utratil více jak tisíc korun..“ jsem odpověděl, ať se jde podívat do sprch. Tam totiž staří ostřílení komáří matadoři čekali, až ze sebe člověk smyje ten sajrajt co jim nechutná a pak se pustí do hodokvasu. Nač se prodírat přes látku na oblečení a hledat vhodné místo, když tam se jim člověk obnaží úplně sám a ještě se umyje, aby náhodou něco špatného ten chudák komár nevypil. Po tomto zjištění, že stěny sprch jsou tmavé od lačně vyhlížejících komárů Hujer pronesl : „půjdu se umýt až ráno, tohle bych nedal“ . Jak řekl, tak taky učinil. Po malé poradě s Hujerem jaké budou další cesty další dny se dala debata o podmínkách provozování vozidel na veteránských dokladech“č. 56/2001 Sb. Nejdéle se probíral §79b odstavec 3)“ a šlo se spát.

Úterý:
Den jako zrozený pro plavbu na trajektu

čekání na trajekt
čekání na trajekt

Na trajektu
Na trajektu

a následné zhlédnutí největšího přemostění ve střední Evropě, které je součástí dálnice. Po informacích nám daných jsme onem most hledali jinde, než byl. Prý ten co je vidět na jižním břehu Balatonu není on. Nezdál se nám ani tak velikej tak jsme se nechali ukonejšit tím, že je jinde jiný - vzdálený cca 100km od kotviště trajektu. Zakoupila se dálniční známka a po dálnici se upalovalo, co to dalo. Po zjištění, že most, co jsme prve viděli z trajektu je pravděpodobně on, jsme přehodnotili situaci. Na základě informací zjištěných z naší polohy a porovnání s mapou nám chybělo cca 40 km k Chorvatským hranicím

Chorvatsko
Chorvatsko

. Naplánovala se cesta přes Chorvatsko,

Slovinsko
Slovinsko

Slovinsko zpět do Maďarska. Na Chorvatských hranicích jsme způsobili trochu rozruch. To samé bylo i na hranicích Chorvatsko Slovinských. V Chorvatsku a Slovinsku došlo po pozorování k zjištění, že tam mají dost veliké baráky. Při cestě zpět už na Maďarské straně proběhl obídek. Cesta do kempu byla už na pohodu, sice s malou regenerační přestávkou, pilotům se chtělo spát. Po doplnění tekutin před spaním se rozhodlo, co se bude dít následný den. Po projetí pár vlakových souprav přišla noc a následný spánek.

Středa:
Den začínající snídaní, kterému se obloha pěkně zabarvovala do modra, měl vytyčené přesné cíle, které jsem absolvoval já a kolega Hujer. Při čištění zubů jsem narazil na holčinu, co přijela v doprovodném vozidle se Soptíkem . Po krátké debatě převážně s kartáčkem v puse jsme se domluvili na tom, že už jí neba se povalovat na břehu Balatonu a opíjet se pívem. Jelikož její představa o poznávání jiných krajů byla trochu jiná. Po vyplivnutí pěny od pasty a opláchnutí padlo rozhodné slovo s tím, že Hujer má místo ve velouchoj a že pojede s námi na výlet poznávat okolní krásy Balatonu. Po opuštění kempu následovala malá zastávka na okouknutí vojenské techniky v obci Zánka.

Vrtulník v obci Zámka
Vrtulník v obci Zámka

První naše větší zastávka byla sopka. Kde bylo něco jako čedičové varhany na Práchni v Čr

Nemají ty čediče tak tvarově stejné jako u nás
Nemají ty čediče tak tvarově stejné jako u nás

(pro blbé - natáčela se tam Pyšná Princezna). Krásný rozhled do okolí a strže.

Čedičové varhany
Čedičové varhany

Druhá zastávka, co následovala, byla plavba na lodičce v podzemích jeskyních pod městečkem TOPOLCA.

Na lodičkách
Na lodičkách

Až na delší čekání, než jsme přišli na řadu, to bylo velice osvěžující v parném dni. Chladivá voda a chladné prostředí v jeskyni bylo opravdu nádherné.

Na lodičkách
Na lodičkách

Na lodičkách
Na lodičkách

Ovšem nápor horkého vzduchu při výstupu ven byl přímo omračující. Třetí zastávka byla hrad.

Hrad
Hrad

Už loni jsem na něm byl ovšem trochu se to tam změnilo i vstup byl o 100 forintu vyšší. Za to mimo jiné přibilo i WC, což využil každý z nás. Rozhled do krajiny udělání pár fotek

Pohled z hradu
Pohled z hradu

, konzumace nějakého jídla v místní restauraci pod hradem se vyrazilo k poslednímu místu naší středeční cesty a to jeskyně, kde každá cca 15 centimetrová vrstva usazenin znamenala 10000 roků.

Co vrstva to 10000 roků
Co vrstva to 10000 roků

tmavá díra v jeskyni
tmavá díra v jeskyni

Nákup ve Sparu a cesta do kempu. Přehodnocení situace, co s načatým večerem. Po horkém dni doplnění tekutin a domluva, že by jsme se vydali kouknout na noční Budapešť a následné zajištění ubytování se šlo spát.

Čtvrtek:
S vidinou poznání hlavního města jsem se probudil okolo 8 hodiny, dala se snídaně. Naučil jsem se nové slovo „DREJE“ znamenající „přijeď“. Upřesnilo se místo setkání a telefonní číslo, po jehož vytočení a následném spojení hovoru vyslovím kouzelné slovíčko „DREJE“ a někdo pro nás přijede a provede městem k místu nocování. Vše se samozřejmě odvíjelo trochu jinak. Chuť obědvat v městě SZÉKESFEHÉRVÁR se trochu pozměnila, nenašli jsme vhodné místo. Tak se pokračovalo okolo Velencei – to (takovej skoro Mácháč). Tam se také zastavilo na Hambáč. Jelikož bylo dosti času, tak se i chvilku posedělo. Následně jsme se pomalu přemisťovali k Budapešti, s očima na šťopkách hledajíce ceduli s nápisem „GAZDAGRÉT - LIÁGYMÁNYOSI HÍD“. Bylo nám řečeno, pokud ji přejedeme, otáčíme se až na Maďarsko - Ukrajinských hranicích. Tam ovšem nikdo z naší posádky zatím cestu neplánoval. Naštěstí se nám povedlo onu ceduli najít a v čas odbočit. K naší smůle jsme našli místní čerpací stanici MOL, ovšem jinou než byla domluvená. Následoval telefonát Davidovi. Ten nám poradil zajít na pumpu, vytočit číslo na Davida a předat tel. místnímu pumpaři. Co se odehrávalo, se nám nepodařilo z hovoru zjistit, až když mi David řekl:“Počkejte, oni pro vás přijedou“. Trochu mě mrzelo, že jsem ono kouzelné slůvko záchrany, co jsem se naučil, ve velkoměstě nepoužil. Netrvalo dlouho a přijel kamarád velorexář se svým velorexem nás vrátit zcestí na cestu pravou. Dovedli nás přes Budapešť do přilehlé části s názvem Dunakeszi. Tady bydlí kamarád Kárčí, který nám domluvil ubytování v jeho mládeneckém bytečku. Tam o nás bylo dobře postaráno. Po následném použití rukou, nohou k domluvě s rodiči jsme byli odvezeni do Pizzerie patřící jejich rodině.

Když pojedete kolem zastavte se mají tam velice dobrou pizzu
Když pojedete kolem zastavte se mají tam velice dobrou pizzu

Po konzumaci velice dobré pizzy, v místnosti ozdobené velorexy,

V pizzerii
V pizzerii

jsme se nechali odvést zpět se zastávkou s výhledem na celou Budapešť. Následovala očista, co vyplnila mezeru při čekání, až zavřou pizzerii. Pak nás tatínek Kárčího naložil do auta a odvezl na noční projížďku po Budapešti. Vyvezeni na kopec, kde je hradní pevnost Citadella

Socha na vrcholku Várhegy
Socha na vrcholku Várhegy

na vrchu Várhegy chránící břehy bývalé Budínské strany s výhledem jak na Pešť,

Noční Pešť
Noční Pešť

tak i na Budu. Noční Budapešť a její osvětlení významných budov

Noční Pešť
Noční Pešť

(vyjmenovávat je tady nebudu, zlámal bych si na klávesnici prsty a hlavně by vám to stejně nic neřeklo), je moc pěkné pokoukání. Po zhlédnutí a udělání několika fotografií jsme se projeli po významných místech Pešti, které se naplánovali jako páteční cíle. Docela utahaní jsme rádi ulehli a usnuli v Kárčího bratrovo mládeneckém příbytku.

Pátek:
Den určený poznání různých zákoutí Pešti, ale i Budy. Po snídani jsme obdrželi tři lístky na příměstský vlak končící v Budapešti. Cesta tam byla jednoduchá. Na nástupiště v Dunakeszi nás dopravila maminka Kárčího. Vybaveni jízdenkou, telefonním číslem na tatínka Kárčího a se slovem „DREJE“ jsme se vydali za poznáním. Vlak jako každej jinej drkotající na vyhybkách, houkající na přejezdech nás dopravil na hlavní nádraží. Odtud směřovali naše kroky k parlamentu,

Parlament
Parlament

který je na straně břehu Pešti. Tam jsme si zařídili vstupenky. Jako lidé bydlící v části pod nadvládou Evropské unie jsme měli vstup zdarma

Před parlamentem
Před parlamentem

s výjimkou Němců. Asi Maďaři vědí zač je toho loket, nechat si něco od někoho diktovat. Prostě co se nepovedlo dosáhnout násilím za druhé světové války Hitlerovým vojskům, povedlo se mírovou cestou za posledních dvacet roků. Se vstupenkou v kapse a časovou rezervou jsme se vydali na břeh Dunaje,

pohled na most z Dunaje
pohled na most z Dunaje

který dělí Budapešť na Budu a Pešť. Tam jsme si vyhlídli loď, co nás provedla jak stranou Pešti tak Budou. Při nástupu na loď jsme dostali zařízení vypadající jako bezdrátový walkman s anténkou. Toto zařízení sloužící k vícejazyčnému výkladu historie města obsahovalo 12 voleb jazyka plus jednu volbu pro ty, co si nevybrali. Tam se linuli libé tóny navozující pohodu a klid maďarského národa. Ač jsem řešil prekérní situaci neznalosti jazyků v nabídce marně hledajíc češtinu, nevzdal jsem to a vybral jsem si mě nejbližší ruštinu. Pro ty co znají angličtinu, ať si zkusí vybrat mezi britskou a americkou angličtinou. Chvilku mi to trvalo, než jsem si osvěžil ruský jazyk, ale 8 roků ve škole se vyplatilo. Ono ne nadarmo se říká „co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš“. Plavba trvající hodinu se opravdu vyplatila. Člověk se při ní dozvěděl mnoho o pamětihodnostech města a celkové historii Maďarska. Po přistání v kotvišti jsme se vydali do ulic velkoměsta. Ohromující monumentální stavby tyčící se na náměstí hrdinů (hösök tere), sem tam cinkající tramvaj nás provedla přes tržnici Vásárcsarnok okolo Baziliky sv.Štěpána pokračujíc po Andrássyho třídě a mnoho jiných zajímavostí jsme se domotali zpět k parlamentu, kde zrovna neúřadovali a proto tam byl vstup možný. Po chvilce nás pustili za ohrádku. Při vstupu do budovy se prošlo kontrolou na zbraně. Někteří němečtí turisti se nebránili ani prohlídkám tělesných dutin. Nám Čechům stačilo vyndat z kapes mobil, foťák, klíče a opasek kvůli kovové přezce. Skupinky se rozdělili na anglicky, německy a maďarsky mluvící. Hodinová prohlídka a ven . Takže k tomu můžu dodat, budova parlamentu je pěkná.

Samé zlato v parlamentu
Samé zlato v parlamentu

odložit doutník každý měl své číslo
odložit doutník každý měl své číslo

Samé zlato v parlamentu
Samé zlato v parlamentu

Nějakou ulicí jsme se dostali k hlavnímu vlakovému nádraží. Chvíli se hledalo ten správný vlak, ono člověk si mohl vybrat z pomalu třiceti nástupišť. Problém byl ten, že byla vždy na ceduli napsaná konečná stanice,

Tak si vyber :-)
Tak si vyber :-)

kam vlak jede a ne přes co jede. Takže hledat Dunakeszi nemělo cenu. Zašlo se na informace, tam jsme se dozvěděli víc. Vlak se našel nastoupilo se, měl ještě chvíli čas k odjezdu, to nám pomohlo k lehkému odpočinku a koukání se na oční víčka zevnitř. Po malém škobrtnutí při výstupu o zastávku dříve se nám podařilo rychle zorientovat a nastoupit zpět tak, že se nic hrozného nestalo. Příjezd a výstup, následné vytočení čísla a vyslovení „DREJE“. Po chvilce přijel tatínek Kárčího a odvezl nás domů. Následovala očista a osvěžení ve sprše. Pak proběhla nějaká rukonohová gestikulace s rodiči Kárčího, poděkování a vyvedení z města na trasu směr Slovensko. Hranice jsme překonali v Komárnu. Jelikož se den chýlil k večeru a pomalu se smrákalo, bylo na čase hledat nocleh. Na mapě se našlo šest kempů. K našemu překvapení nefungoval žádný. Tak kolega Hujer rozhodl, že půjdem na jistotu a to do obce Senec, kde jsou „Slnečné jazerá“, že prý tam před 25 roky byl. Kemp fungoval! Příjezd chvíli po desáte večer nás vedl rychle postavit stan a připravit se ke spánku. Hujer konstatoval, že klidné tábořiště se proměnilo v Disneiland. Po pár pivech se najednou, jak bych to nejlépe napsal „nad Tatrou se blízká hromy divobijů“ prostě masakr na nebi, který se rychle přibližoval. To vedlo k tomu urychleně zabezpečit stan proti blížící se pohromě. Zem tvrdá, kolíky nešlo přitlouci. Stan jsem přivázal k velorexu a velorex přikryl igelitem a zajistil. Zatížil se stan vlastním tělem. Hujer boj s blížícím se živlem vzdal, svůj stan složil a zalezl do veloucha a usnul. Po chvilce spaní jsem musel opustit i já stan. Teklo do něj ze všech stran nehledě na to, že se pod náporem větru prohýbal na všechny strany. Pobralo se všechno krom karitatěk a zalezlo se do velducha, kterej odolával pohromě. Tam jsem se nějak uvelebil a usnul. Po dvou hodinách, celej dolámanej, jsem vylezl. Zahlédl jsem Hujera spícího už vedle veloucha s konstatováním, že už neprší ani nefučí, jdem zpět do stanu. Hladina vody ve stanu přesahovala hloubku přes 12cm.

Sobota:
Pro mnohé z nás vstup do tohoto dne začal brzo. Vylil jsem to malé koupaliště, co vzniklo za pohromy ve stanu. Urovnalo se tam spaní a chrupkal jsem už ve stanu do rozbřesku. Nedávno Pytlák konstatoval „…ono se ve stanu tak nějak rychleji spí…“ proto brzké každodenní vstávání s nadějí, že se bude následující noc lépe spát. Po zevrubném pohledu na kemp a stany v něm jsme ještě vyvázli dobře. Někdo měl zbořený stan, někdo něco dolámané. Stan, co přežily bez újmy, byly převážně ty pravé mohutné z éry hlubokého socialismu. Po naskládání věcí do velducha a malé snídani v místní putice se jménem u Bíle myši jsme odjeli k bráně zaplatit nocleh. Nezdržejíc se ani 12 hodin po nás bylo požadováno za jeden stan, dvě motorky a tři lidi 25euro. Pravděpodobně příplatek za vlastní bazén. Usmlouvalo se to na 15euro a se slovy, že v tomhle Disneilandu už nikdy. Chtějíce se vyhnout Bratislavě jsme okrajově projeli Malou Fatrou a kousek před hranicemi se od nás oddělil Hujer, asi upaloval k Neumětelům. Jelikož jsme měli dosti časovou reservu, tak jsme se zastavili na Lednickém zámku

Zámek Lednice
Zámek Lednice

s malou procházkou zámeckým parkem.

Pohled na jinou stranu
Pohled na jinou stranu

Po telefonátu a pár ésémeskách jsem zjistil pozici Pytlakovic rodiny a vydal se na cestu směr Hradec u Pardubic. Malá zastávka na výborný oběd asi tak na půl cesty a pak už bez zastávky do Pytlákova. Tam nás ubytovali a před spaním jsme hodnotili Maďarsko 2010.

Neděle:
Ta už byla v duchu návratu domů. Nikam se nespěchalo. Ani z pelechu se nechtělo ven po předešlé pomalu hororové noci. Snídaně. Očista. Naložil jsem vše, co jsem odložil, abych odlehčil zátěži při jízdě do Maďarska a upalovalo se domů. Do Liberce se dorazilo okolo 17hodiny.


Po spočítání ujetých kilometrů se najelo za ten týden přes 3000km a to při spotřebě krásných 4,5l/100km. Za volantem jsem strávil bez mála 45 hodin. Což se poznamenalo na bolavé zadnici a v podstatě na celém těle.

Závěrem bych chtěl poděkovat klukům z Maďarska zvlášť rodičům Kárčího, jak se o nás pěkně postarali, ač nám nerozuměli ani slovo. Příští rok jedu znova!!

Komentáře k adresáři (2)

Maďarsko 2010Maďarsko 2010
REGISTROVANÝ UŽIVATELhujerOsobní WWW stránkawww.motodebils.cz
Plně souhlasím s Betonem - pro milovníky akční dovolené parádní zážitek. Jen doufám, že těch komárů bude příští rok o poznání víc - rád bych aspoň všechny ty repelenty použil, když už mě stály takový prachy

Posláno 18.10.2010 v 09:15

Re: Maďarsko 2010 komářiRe: Maďarsko 2010 komáři
AUTOR ČLÁNKŮBeton
No jen to nepřivolávej. komárů tam bylo hodně ovšem u nás jen ty co buď neměli čich nebo to byl nejakej fetˇák ujetej na repelent. Vždyt jsme byli napajcovaní jako nejakým deodorantem. Tak že se k nám ani nedostali. Příště to zkus bez repelentů já si klidně ty tvé na sebe vypotřebuju

Posláno 18.10.2010 v 09:33


Všechny garáže
Přehled strojů
Týmové garáže

Info

Celkem garáží: 631
Celkem strojů: 1589
Celkem fotografií: 46589

Nové komentáře

Krádež
zachováni SPZ
bezkontakt
Ukradený Velorex nalezen
Volne ložisko v bloku
Křížový přepínač
Re: Cena velorexu
Re: Cena velorexu
Cena velorexu
Re: Renovace 53ky

Garáž - naposledy upravované adresáře

25.6. Bedřich ukraden!
23.3. zachování SPZ v d...
20.12. Velorex ve filokar...
17.9. Druhý milíón
12.9. Krádež hadráka a n...
07.8. 9. Velorex rally
08.5. renovace
25.3. STK a první jízda
16.1. Věrka na cestách
26.7. Ruční ovládání pro...
23.6. Na vrcholku Krušný...
23.6. Velorex-Treffen in...
23.6. Velouš ako modelka
05.5. 2015_06_15
10.4. Křížový přepínač
11.1. Dovoz: není to vžd...
07.1. Bezkontakt Velorex...
27.12. Modely velorexů
26.12. Rudolfovo a Hanzel...
27.11. Úprava dvoucívkové...

Rozbalit vše

Struktura Garáže

Ondrej (1)

Bedřich (2)

Beton (14)

čtařkolák 1:9 (1)
Betonek můj hod... (28)
Betoneček (74)
Prasklá osa podruhé
Betoneček
Ověřovací přípravek...
Blok motoru vlastní...
Velkoobjemová kapsa...
Cestou necestou, pol...
Svojkovice obrazem 2...
Kolo alá Trabant
Alternátor vyřeší pr...
Řízení
Co se stane když vyp...
Vychytávka od firmy...
Vychytávka od firmy...
Výfuky od kutila z d...
Bezkontakt Velorex a...
Z posledního na prvn...
Porucha
Hydraulické brzdy od...
Stahovák od kutila z...
STK
Sraz Krušnohorské Vr...
Přípravek od kutila...
Výfuková kolena
Na laně aneb bez něj...
Ruční ovládání pro i...
Elektronické zapalov...
Padli první oběti vy...
stroboskop za 100 ko...
Policie kontra Velor...
Stroboskop
" Hřídelka na řazení...
"Výroba těsnění" od...
Zlomená vidlička řaz...
8000 km bez poruchy
K moři za 10 hodin
Vytahovák čepů zadní...
Výroba nového chlaze...
Motor Jawa typ 638 s...
Setkání motocyklů če...
Džawa 638 s el. star...
Příruční kapsa pod k...
motor 250 velorex se...
Boskovice & Dlouhé S...
Jedna už nestačila
Úklid
Hlavy, válce, výkon...
Rychlé ale účinné to...
KV? né každému tam b...
horním Pojizeřím
boskovice 2009
Oprava
Prekérka aneb praskl...
Odstupňování převodo...
BiXenon a světla ve...
над...
Krucemburk
Revize dynamostartér...
Brzdy, brzdy, brzdy...
Přípravek ..a jde to...
Moje letošní první k...
Do Prdele
Lipnice 2010
Maďarsko 2010 aneb s...
Vánoční kvíz :-)
Libá u Chebu 2009
Lipnice 2009
XXIV. Sraz motocyklů...
hornim Pojizeří a Že...
Převoz žebříku
já na to přišel už d...
Invaze do Polska 201...
horním Pojizeřím a Ž...
Karburátor
Polsko 2014
Simson SR 50 B4 (3)
Verolex neboli... (10)
Žluťák (7)
Velorex 750 Afr... (2)
velorex 175 tak... (25)
Bóbika (1)
Džawasaki 250 t... (3)
JMP - 40 (1)
bezejmený (47)
Simson S 51 CE (6)
Liberečák z Pra... (5)

Fanda (3)

Kvíčala
Pav 40
Trakař

eli (4)

Anička
pav 40b
sportka 590
František

Honza T. (3)

Kostra - etalon (1)
Joe (9)
Papírák a ti dr... (4)

Michal32 (1)

Velorex 16/250

Kroupa (2)

Pu
Velorex pu

David-T (1)

Hadrák

PavelL (1)

Pavlův Oskar (20)

rex68 (26)

Velorex ABC (30)
Velorex 16/350 (132)
Bukovany 2010
1987 Tři rychlá kola
Čokoláda
Trička
Expedice Velorex 200...
XXI. Letecký den Jih...
Expedice Velorex 200...
Jak jsme jeli pro vá...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
1. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Silvestrovská vyjížď...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Svatba I
Akce, která se nepov...
Svatba II
4. sraz Ve znamení t...
Velorex v modelech
5. sraz Ve znamení t...
1972 Jak jsme jeli...
3. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
2. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Jak jsme založili Ve...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
1991 Sraz tříkolek A...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Nehody
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Velorexem k volbám
Velorex Kurýr č. 34
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Tajný závod o živé s...
Boskovice 2009
Kalendáře
Expedice Velorex 200...
Kontrola SNB
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Doslov
Krušnohorské vršky 2...
Lipnice 2009
Velorex čundr 2009 p...
Poděkování
Boskovice 2010
Krušnohorské vršky 2...
Vršky jako žádné pře...
Faktor strachu aneb...
Classic Show Brno
Jarní sraz Velorexů...
Tajný závod o dvě la...
Jarní sraz Velorexů...
Lipnice 2004
Čundr Českou Kanadou...
Perštejn 2010
LIPNICE 2007
Dovoz Velorexu
Velorex čundr 2000
Výstava Velorexů - P...
Památka zesnulých
Výjezd na Orlík 2010
Boskovice 2006
Boskovice 2005
Boskovice 2004
Boskovice 2007
Plumlov 2010
Boskovice 2008
Vánoční besídka v Ji...
PF 2011
Týnec nad Sázavou 20...
Bukovany 2007
Silvestrovské moment...
Objezd pamětníků
Filmfest a setkání m...
Garage párty
Stavba Modelu
Páteční Krušky Vršky...
Sobotní Vršky
Nedělní vršky 2011
Nejsmutnější sraz Ve...
Nejsmutnější sraz Ve...
Nejsmutnější sraz Ve...
1.PodOrlický sraz Ve...
Poslední rozloučení...
Deštné 2004
XII. Ortotraxní sraz...
Klíč k zámku od dveř...
Jihlavské nebeské pr...
Víkend ve Stříbrné S...
Vítání Šárky Bleskov...
Převoz žebříku aneb...
VI. Sraz historickýc...
Letošní Boskovice 20...
Blesková svatba
NORWAY 2013
Expedice Velorex Isl...
Ochutnávka
HOBA 2 (8)
Oskar - 16
Velorex 16/350...
JAWA 353/04 (4)
NORTON ES 2 (3)
JAWA 354/03
HERO PUCH AUTOM... (3)
ČZ 250 SPORT (2)
KAWASAKI W 650 (2)
BETKA (1)
JAWA 353
MANET 90
Stará mechanika (6)
PAV 40 (1)
ESKA E 622
ESKA E 612 (1)
Triumph Sprint... (5)
ESKA skládačka (1)
ESKA Nevada (1)
Favorit
Favorit F 86 (1)
Favorit F 82
Favorit F 81 (1)
Favorit Corrado (1)

Killy (2)

PAv 40/b (1)
Magdalena (1)

Michl Oskar (1)

Moje auto

Andy (3)

Velorex 16
Velorex 350
Ital

MiPo (1)

Věrka (1)

wosa (2)

Venca
JAWA 350/360 +...

Hony (1)

Velorex 16/350

KarelSedlice (1)

Bobeš

David_a_Milan (1)

Milan

Velorex435 (1)

Velorex 435 (9)

Jirec.marek@centrum.cz (1)

Velorex 250

bigofraggle (1)

Velorex 16/350

Jelen (1)

Štefan

lubos1 (1)

Pan Fleček (Ota... (1)

medvedw115 (2)

16/175
350

Michal Krása (6)

Velká rodina an...
Smrtka !
Kurník
Picap
Vnuk Matěj
Goliath

vitek99 (2)

:-)
:-P

Petr 435-o (1)

Velouš

Palda (4)

Palda 1 DIESEL (37)
Dáma (3)
Kočárek od Jitk... (1)
kolo Favorit (1)

Brťka (8)

Rudolf (34)
Zikmund (2)
Hanzelka (7)
Drakouš
Stopadina - JAW...
Třiapůla - JAWA... (3)
Mustafa (1)
Polák (3)

Ujo Pepek (14)

Bennie
Plechovka
Ještě nevím
Bublinka
Karosa W4 Dingo...
??? ještě nevím...
Robox BPH 511
Škoda 706 RTO
Vozík
Pav 40
Pav Sud
ČZ 175/502 + DR...
Oskar 55
Ctyrkolak

Petan (5)

Hadraček (8)
pav 41
Helis (7)
velouš šrotak (2)
Modrak 435-0 (5)

jiri.ch@email.cz (1)

Velorex tom

paveljura (1)

Velorex 350/16

Medvěd (1)

Bohoušek

Kamil (1)

Hadráček

Root (1)

Velorex 435-0

Jirka s velorexem (4)

čz 150C
Hadrota
PAv 41
čz 175/450

Marťan78 (1)

Václav

Denis1958 (2)

Miroslav1958
Henry250

Peterson (1)

Pornos

Prudas80 (3)

Jawa pionýr 21
Jawa250 kývačka
Velorex

lichoresnice (2)

350 (3)
175 (7)

Tomki (1)

Pepa

Brousek (1)

Velorex (1)

Antonín (1)

Antonín

Jarda, Helča, Julča a Emča (20)

Jawa 250 (5)
Tonda (21)
Nulapětka (1)
Jawa 250 hranat... (1)
PAV-40/B (1)
Os-kar 54 (15)
Jawa 555 (1)
Jawa 555 červen... (1)
pan Pařízek (1)
Pepa (1)
Kočárek (1)
ČZ 150C (2)
jaweta
půlbubínek
Helenčin pionýr (1)
stopětasedma
Julinčin trilob...
Stadion S11 (1)
56ka
os-kar 53 (1)

martin.grif (13)

Jindra 16/350 h... (2)
Polák
Pepa
Venouš 16/350 m... (2)
Zdenda Čz 175/5... (1)
Maďar 16/350 hy... (1)
Petr - Hillman... (2)
Hillman Minx II... (1)
Bedřich (1)
Jawa 250/353
Jan
Mechanika - Pol...
435

Pavel.S. (2)

Burák
Oskarek

Stanik (4)

Škrobanek
Velous
Čoudak
Cejka

pietro (2)

Velošík (4)
Velošík II. - p... (1)

martin stavospol (1)

šedák

Petros (2)

Babetta 207/100
Vilda

najvrtson (8)

Ligier Optima I... (1)
Mr. Henkie II (5)
Microcar Bonny... (3)
Aixam 50 GLS (1)
Gutbrod Superio... (1)
Casalini Sulky (1)
Ligier Optima (1)
Ligier 50 L (Ka... (1)

hynkees (1)

Tonek (5)

Zeliňák (1)

Zeliňák

Jaryn (1)

Venca

Karelos (1)

Velorex 16/350

vedoucí (4)

Velorex 16/350 (3)
sajda (1)
fekál (1)
Velorex 435 (1)

Vašek Z (1)

Velorex 435 D

cenda (2)

Velouš (2)
Škoda

panaudio (2)

Emerich
Felt 35GX

suk pepa (3)

Velorex (19)
PAv 41 (1)
Moravan M56T (1)

subba (1)

subba

jawarmaniak (19)

ČZ 125T
Pepík (6)
Puch 200 (1)
ČZ 150C (1)
Přívěsný vozík... (1)
Pérák 18 (1)
Jawa-ČZ 125/351...
Jawa-ČZ 250/353...
Jawa-ČZ 350/354...
Jawa-ČZ 125/355
Manet S100/01
Manet 100/01/A
ČZ 175/450.01 S...
Jawa 50/555
ČZ 175/502.02
ČZ 175/477.01 P...
Jawa 50/23 Must...
Yamaha XJ 550 S...
Jawa 50/23A Mus...

neznalek (1)

velouš honda

RomanR (1)

Velorex

hadrak-lesnik1 (1)

lesnik

Pavel V (1)

Fanouš

Oldscool (1)

Velorex 16/350 (1)

martin.tes (2)

Venda
Perez

Radek MX 5 (14)

VELOUŠ 350 (1)
MX-5KA (1)
VRAK Č.3 (1)
Zetka 6 (1)
Motex (2)
Červenák (1)
vrak č.2 (1)
vrak č.1 (1)
TDM 850 (1)
PÁVEK (1)
VILLIERSKA
Josef (2)
vrak č.4 (1)
Velorexí děti (1)

Radek multipla (1)

Velorex 16/250

pecold (1)

Pecold

Jarek (1)

ota

Lukas8 (1)

Velous

Pepo (8)

Velorex 16/350 (4)
Manet S100 (1)
JAWA-ČZ 175
Rady, návody a... (1)
ČZ 125c/t (1)
JAWA 250 typ 35...
PAv 40 (1)
Zetor 25K

velorexmaniak (18)

KRISTÝNA (7)
FANOUŠ (78)
ORIGINÁLKA (3)
ANGLÁN (16)
VALNÍK RŮŽENA (5)
STANDA (12)
RYKŠA 175
OS-KAR
LAMINÁŤÁK
PEKELNÍK (1)
DVĚSTĚPADESÁTKA (1)
KOSTRA NA DÍLY (7)
TRUTNOVÁK (1)
PĚTAPADESÁTKA (1)
EXPEDIČNÍK (6)
ORTHOPEDIA (1)
ČTYŘIAPADESÁTKA (1)
SUPER-LAMINÁT (3)

pipis22 (1)

Oskárek (9)

Oskar58 (1)

Pepík

holcik (6)

Jawa 250sport
fechtl a hrůza
čz 150
manet90
Venca
s11 stadion

charlie (1)

Velorex - JK Sp...

Jiříkovo Velorex (1)

Jiříkovo Velore...

Venca (1)

Milan

MarekK (1)

Veloš

Alois (1)

Alois

riksa-muz (1)

Velorex

Jirirepasi (2)

Herny
ChatoviRobot

Makoš (9)

Velorex 5
Velorex 6
Velorex 8
Velorex 2
Velorex 9
Velorex 7
Velorex 3
Velorex 4
Velorex 1

Vlado 333 (5)

Standa (3)
Jawa 500 OHC ty... (2)
Velouš (1)
Jawa 350/18 Pér... (1)
Jawa 350/354 Na... (1)

David Filip (4)

Jawa 350 side
Pérák 250
Chrobák
Zatím beze jmén...

deta (4)

Os-kar 16/250 (3)
ČZ 150
JAWA 250, typ 5...
Stadion S-11

Zdenda P (1)

Lidunka

Radovan (1)

Šedivá pomsta (1)

Sajmlík (1)

Rudolf

clintkr1 (1)

16/250

Lauťas (1)

Vladimír

josephe (1)

Rexík - Karol

Janek (1)

Zlatohlàve... (1)

serval64 (2)

Vlasta
Josef

Hroch (1)

Otík

Radim (4)

Bělina (2)
Kocour 742 759 (1)
16/350 (5)
Dunelt (1)

cmeldas (1)

Velorex 16/350

Pilník1 (1)

Pepík

irik (11)

STADION S 11
HERKULES
veroń
PUCH MS 50 V
JAWA MUSTANG
PUCH 50
CHAMPEYRACE
Trike
S 22
PAVIK
MOTOKOLOBRNDA

mika2287 (3)

Kája 16/350 (13)
Royal Enfield B... (4)
Jawa 550 (1)

Michi (3)

Michi
Velouš
1kladenak

Raisidlo77 (2)

Ministr (2)
Pepík (3)

Luda (4)

Tatra 57A
Velouš (1)
JAWA 350
škoda 110L

Alda (1)

Velorex

Svatobořičák (1)

Véna

jankloub (1)

Václav

imu (1)

OSKAR 16/250

Rudo (1)

velorex

Lubajs (1)

Chroust (3)

Honza K (2)

František (2)
Pepík (2)

jakub54472 (1)

čtyřkolák

Neoxxxx (1)

Veloušek

Jirka kuk (1)

Oskarel (1)

strejda (1)

velorex 16/350

AsterixRR (14)

Honda CBR1000RR
Kawasaki ZX6R
Suzuki GSXR1000
Drakouš z Děčín... (1)
Mechanika Eviků... (1)
Dědouš
Modrej ďábel
Fichtell champi...
Minibike
Hnědoušek (1)
Evikuuuu Miluna...
Mustaf
mechanika 350
Kanárek (1)

Květák (2)

Zetka
Tonda

Jeep (1)

Drak (1)

panelfotr (1)

Bonbon (4)

hok (1)

velouš

Fanymen (4)

Arnošt (1)
Velouš (1)
4kolák
Ferdinand

VELOREX-DALIBOR (16)

Zelenáč (10)
= CABRIO - VELO... (22)
FIAT 500 (2)
Velorexík-červe... (2)
Zetor 3011 (3)
VELOREX 250 (1)
PAV-40 (1)
Jawa 555 (1)
FIAT 126 (1)
FIAT-500 (3)
JAWA 550 (1)
= V E L O R E X... (2)
JAWA 350 ARMY (2)
Velorexík-zelen... (3)
KLASIK Velorex (3)
Zabudnutý velor... (1)

Hekáč (1)

Máša (1)

Dajak (2)

Velorex (3)
ČZ 175/501 skút... (4)

nerezorex2 (1)

Veloouš

Tomik (1)

Velorex 250

jarujara (7)

Velouš
Sajda 560
Pařez
JAWA 350/354
Pavík
555ka
Péráček

veljer (2)

veljer (1)
Zdenda (1)

milosp (4)

NDRÁK
milda
maďar
Blanka

Culda (1)

Kulihrášek

Peťass (12)

Veloušek (10)
Velorex 1 (1)
Stadion S23 (1)
Stadion S22 (1)
Octávečka (1)
Plecháček (5)
Renault 4CV (1)
Praga Piccolo (1)
Jakub (1)
Gusta (5)
Trabant P60 (1)
Minirex (1)

kuna (1)

oskárek 250 (1)

tříska (1)

velouš

Charly (1)

Velouš

Paja640 (1)

Staňa

deda07 (2)

Velorex 16/350
side Velorex +J...

závodník (1)

mára

Petr 70 (1)

Velouš

cervik (5)

Vašek (16)
Mates (2)
Želva (2)
Stuart (9)
Moprd

Petr88 (2)

16/250 1960
JAWA 350 634-7-...

Ďolik (1)

Bulhar (3)

westani (1)

Jaromír

Honza (2)

Velorex (6)
Velorex-Oskar (4)

wajbrou (1)

Wajlorex

machl269 (1)

Veloušek

rommy (1)

Bohoušek (2)

Hans-von-Pragl (1)

Generátor

Rohlík (6)

Velouš - Václav (8)
Pincek (1)
ČZ 487 sport
Hyosung GV 250... (1)
Honda MB-8 (1)
Yamaha TDM 850 (1)

ize (3)

Boban
ČZ 175/487
Babetta 207/300

CIJOML (17)

Sidecar homemad... (1)
PAv 40 (1)
MOTEX 384 (2)
Velorex trochu... (4)
Jawa 350 typ 36... (5)
Velorex 16/250 (8)
Jawa-ČZ 175 typ... (1)
Stadion S22 (2)
MOTEX 384 nr. 2
Jawa 250 typ 35... (1)
Polák (4)
Velorex RH-1 (1)
Jawa 250 Specia... (2)
ČZ 150C lidovka (2)
CZ 150c chrom v... (2)
Jawa-ČZ 175 typ... (2)
Dvoupistak (1)

maryn (1)

velorex 16 250

romanvacak (1)

Drahouš (1)

Rix (3)

Jindra (12)
Tonda (2)
Erich (1)

ivono (12)

Simson
Jawa 20
trabi (1)
pařizek1
baba
velda (1)
stadak
jawa 250
jawa21
trabi combi
parez2
trabant

myrdoch (1)

Velouš

daras (1)

daras

Jura 72 (1)

velorex 350

meda.jawa (1)

Fjanta hadrák

PetrP (2)

Svižník 57 (7)
Vorvaň (2)

Marda (5)

Honzik (1)
Pávik
Jawa 551 (1)
František (3)
Bohumír

Hojecek (1)

Jenda (1)

Redbull_co2 (1)

Chroust

Johan (1)

Walter

Rychlošnek (2)

Kawasaki GPZ 75...
VELOREX

Bohuničák (1)

Hubert (1)

eis.ducati (1)

Velouš

repi (1)

Chat,

Toňas (1)

Otmar (1)

Hajčusák (2)

Velouš (2)
Pavík 41 (1)

Zuzarix (1)

Maruška (2)

Včelí medvěd (1)

Mazlík (1)

Ado (1)

Velorex 16/250

Ivanov (3)

Olda (8)
Papírák (4)
Saša (1)

Ivan (2)

Otík (1)
Oskar

Erykson (2)

Ludvík (1)
Ludvík II. (4)

Josef (3)

Josef
ČZ250/471
ČZ175

Nerezorex (1)

Reznerez

Fojerman (1)

Fojerman (1)

BO!!!VELOREX (3)

Škatulínek (4)
Modrásek
Velorex 16/250

Mataroka (1)

Václav

Trumpeta mladší (4)

Jawa 50/20
Jawa 125/355
Velorex oskar
PAV 41 - holubí...

Oťas (1)

Jawa

AdamHavlík (1)

Velouš

Otmík (1)

Jarouš

MONOKUK (2)

V350.1965
čz477

stita (10)

Toník (8)
prasátko
pav 40 (1)
Sajda (1)
felinka
mikrovéna
Staďaček (1)
Pařízek (1)
Zetka (1)
Os-kar-ek (1)

zanek (1)

zatim nema jmen... (2)

miky (1)

16/350 cattusre... (12)

Eiffel (1)

kostra1 (6)

Frantomas (1)

Velouš

szake (2)

Velorex 560
Velorex 16/350

Lubajda1 (1)

Láďa

Kapinus (3)

velorex
stadion
WV bouk

Paros (2)

Velorex and cat...
Velorex fantasy

dutus (1)

Dutus stroj

Stehno (1)

Šimon

Pavel Myška (1)

Velorex

Tačud (1)

JIŘINA

petrikmi (1)

velorex 16/250 (1)

koleno79 (4)

koleno (1)
Jawička
Káťula
Fechtl

carodej (2)

velorex 16/350 (15)
hajtra (1)

Bogdan71 (1)

tidítko

Pepíno 16/350 (1)

Velorex (1)

Zepelin16/250 (1)

Zepelínek (1)

Duin (7)

Velouš (8)
Automat (3)
Pejrak (2)
Pavik (1)
TřiPade
Jawa Komat (1)
Sidecar Velorex... (1)

voldy (1)

Arnošt

koleno.pk (1)

Koleno

HonzaBK (24)

Toník (2)
Velorex 16/350...
Felicia
Manet 90
Pérák 250 - 194... (1)
Pérák 250 - 195... (1)
Jawetta - sport (1)
Velorex 40
Jawetta standar...
Jawa 250/590 sp... (1)
Jawa 50 - 555
Jawa 50 - 550
Jawa 50 - 20
Jawa 50 -23
Velorex Oskar 2...
Felicia 1961
Skůtr 502/01 (1)
Z6 Hurvínek
Stadion S22
Stadion S 22
Stadion S 11
Skutr 502-00
Stadion S11
rozřezaný

Skvrna (1)

Morte

nindža (1)

Oskar

Fofo (1)

Velorex 16/250

Jovan (2)

King Midget (1)
King Midget Ser...

Micka (1)

Velorex

RTe (1)

I

gertryda (3)

hadradrak (3)
mašina (2)
DNĚPR K 750 (1)

Bajaja (1)

Beruška

vksir (3)

Venouš 2
Venouš
VC Beroun (5)

velorexbohumir (1)

bohumír

Kubik (1)

Veloušek

Ozzy (2)

Indy (8)
Venca (1)

chmela852 (11)

Motex
Gabriela (2)
Stadion
jozef ČZ 175 47... (1)
ladislav (1)
pav 40 (1)
anglán (1)
4-kolka
JAWA 350 639
JAWA CZ 150
jawa 353

ferda50 (1)

Ferdik (1)

Longrex (1)

Longrex (17)

tommyno987 (1)

velorex 435

TOŠIN (7)

TONÍK
Jawetta
Jawa 250/Špinar...
Jawa 250/sideca...
Pav 40/světoběž...
Benelli Adiva 1...
Honda NTV 650

Rebel (1)

František

Bedrich (1)

marie

BAGR (3)

Kraska (2)
Karlík (3)
Valník (1)

Štefan (4)

JAWA 350/360-03
JAWA 250 perak
Velorex 16/350
SKODA 440 Spart...

dejfon (13)

16/350
škoda 1202 STW
čz 175 501/00...
simson star SR4...
stadion s11
jawa 21
Pav 40
simson schvalbe
simson star sr4...
jawa 20
čz skůtr 175 pr...
stadion S22
Jaweta standart

Stanous (4)

Mila
Radosti
zasnezena Mila
zasnezena

Petrusius (1)

Veldik

velorex.dk (2)

Velorex 16/350...
Velorex 16/350...

Marek Schwarz (1)

Bohoušek

Ervín (1)

Pepe

PetrS (1)

Jindřišek

gigi (4)

No name
Chroby
De Pejrak
Prísavník

Vlasta (10)

Třistapadina (8)
Dvěapůle (9)
Os-Kar 53 (2)
Pérák
Kalif (3)
Velorex 16/250... (2)
Stopětasedma (2)
Čtyřiašedesátní... (1)
Stadion S22
Jawetta

rekonstruktér (2)

Vídeňák
kostřička

pfeifer (1)

Velorex Olda

cihura (1)

Božena

MICHAELSW (1)

PILA (1)

radek 1978 (1)

hadroš

Ondra (1)

venousek (1)

Pavel 007 (3)

Polák (2)
Ludvík (6)
Motex (1)

prašek (2)

Jíří (1)
Miluška (1)

Standa 2000 (1)

Straka

mygale (1)

Velouš

thoy (5)

250 Pérák F.Jan...
" Torzo z kopři... (1)
PAv 40 (1)
250 Pérák ZBROJ...
250 Pérák ZBROJ...

shuggiemac (1)

Kai

megacruiser (2)

Kolínek
Čtyřkolák

eman (1)

Velouš (8)

Chaos (1)

hadraplán (7)

janokarpi (1)

Motokolo replik...

msemi (1)

velorex 350/16

v.klon (1)

Venda

RADO 007 (3)

oříšek 250 (1)
H 007 (7)
Hadrafáro 888 (12)

Indiana (4)

Kačena (2)
Hadraplán (21)
Pařez (1)
Trilobit

tomiru68 (1)

Montgomery

Pete (2)

Hugo
M-72

Bow (1)

Bowee

HoumrSims (6)

Velouš Eda (1)
Klára
čezeta
jawa 350/354
čz 150 c
pav 40

tugof (1)

Staník (1)

Honza C. (1)

Gigi Velorex 16... (5)

hadra76 (1)

HONZÍK

Milan (3)

Velorex 01
Karavan
Velorex Oskar 1

Mila_307 (8)

Čtyřkolák (6)
Velorex 16/350 (17)
PAv 40 (1)
Čtyřkolák-šediv... (1)
Minibike (1)
16/350 hydrauli... (1)
Jawa 350/354 (2)
Oskárek (2)

arnošt (5)

royal enfield
Zundapp k500
Ural M-61
Jawa 175 specia...
Dodge Brothers

Řezňa (2)

Kryštof (5)
Velorex (1)

TyerCorp (1)

Pocok

msil (4)

wilik šedivak (5)
skutr čz 501/05
jawa 250 TYP 35... (1)
jawa 350 TYP 64... (1)

ondra150c (1)

kostra

Belcanto (1)

Mr.Smart

ZdendaZemda (1)

Velorex 16/250

Levap (1)

Velouš

Zdenda (6)

Oskárek (1)
Eda (5)
Es-ka (1)
Phanomen Bob (1)
Durkopp (1)
New Hudson (1)

derick (1)

Tulák

cv-rex (8)

cv-rex (1)
slabý dech (1)
16 350 z dílů
prasátko (1)
X 1/9 Bertone (1)
kachna (1)
Tatra 30 (1)
Rapid 136 (1)

mates219 (1)

Velda (2)

Sabi-Pavel a Zdeňka (8)

K E F Í R E K (7)
Jawa 350/354
Vozíček Pávik (2)
Jawa-ĆZ 175/356 (2)
ČZ 125 t (1)
Motor-pila (1)
verze do lesa (1)
Tatran 125/03 (1)

LiborHess (1)

invalidní vozík (1)

olivoj (11)

Karel (10)
Jawa 350 Automa... (2)
Pav 41
Jawa 350 Pérák (1)
Jawa 250 Pérák
Jawa Duplex Blo... (1)
papíráček (1)
PAV40/b (1)
sidekára (2)
Racing cock (1)
pan Lorenc (1)

kohinoor737 (1)

Oskar-16

tadeasnovak (1)

Žralok (2)

raticate (2)

Arnošt (19)
PAv 41 (5)

vinnetou (16)

veloušek (1)
Jawa 350/634
pavík (2)
Jawa 250/592 (1)
jawa 250/559 "u...
Jawa 250/353
čz 175/502 (1)
tatran 125
Jawa 250/353 "š... (1)
kalifka
rikša
Vorlice
Staďák
Lesnice
MZ 250/1 ES
anglán (1)

pepazdepa (1)

Mates (2)

Martinek (1)

Martinek

Golbik (1)

Velorex

ROZI (9)

Velorex 16/350 (7)
Trabant 601
K 750
Jawa 555
Jawa čz 250
Jawa 250
Skutr čz 175 -...
Jawa čz 150
Velorex 16/250 (3)

Seszo (2)

I.
II.

tomula (1)

braveheart

jawa.muzeum (1)

velorex

BAR (2)

Velorex 16/350 (1)
Šarlot/Šrapnel

XXL (7)

Felinka
Piďibelo
MEK
Zetor
Traverza
Mini
JOHN

Marťas (3)

Marťas
Marťasek
Macek

vosahlo (2)

Jawa bizon
ČZ 476

Paldast (7)

Čezeta
4kolka
Máňa
Stadon S11 de l...
Jawa 555 de lux
Stadion S22
Stadion S1

Vildys (4)

Vilda (1)
Pérside (1)
Mrchoň (1)
Pavča (1)

Pája Velouš (3)

Veloušek (1)
Máša
Máša II

skodakopi.xxx (6)

velorex
stadion s11
Jawa 20
skoda 100
Pavik 41
Honda 954

Marťasek (1)

Marťasek

Kudroš (2)

Mojmír (2)
Pepa

elstrem (1)

jawa 350/361

zajda (2)

3D model hadrap...
Pepina

Jenda9770 (1)

Prdlafka (1)

zetkař (1)

Lysaňa

janeon5 (1)

velda

Wenda (2)

Oskar
435.0

pixar (3)

Suzuki Bandit 1...
leopold (6)
KAČENA (1)

Hellrider (1)

ČZ 175

hurvinka (2)

hurvinka pav-40
hurvinka

smazo66 (2)

Kryštof (4)
Barborka (5)

cedro (4)

Emil (16)
PAv 40/B (2)
Ruda (11)
Jára (3)

M+M 4kolky (8)

Matúš (8)
Jozef (5)
Stano (10)
Ernest (3)
Pionier (1)
Jindřich (2)
jawetta sport (1)
Stadion S22 (1)

Mareček (4)

Veróch (7)
Kozel (2)
Fichtl (1)
Praga Piccolo (1)

Jana+Mirek (3)

Veloušek (6)
JAWA 555
JAWA 550 PAŘEZ (4)

DUB (1)

nákladní velore...

Svačinka (1)

Velorex 16/350

Lolek (1)

Lolka velorex

mj (26)

Josef (2)
Věra (1)
Jaroslav (1)
Jiří (2)
Valníček (1)
Stanislav (1)
László (1)
Pavel (1)
Petr (2)
Olívie (1)
Bohumil (1)
Marcel (1)
Karel
Josef II (1)
Š 1202 (1)
Dvojka (1)
Dvojprase (1)
Boris (1)
PVSka (1)
stopětasedma (1)
Španěl (1)
Ignác
Petr II (1)
Jura (1)
Jaroslav II (1)
Velorex RH-1 (1)

Emrson (1)

Jan Netopejr MC...

staford (1)

velorex oskarek

jara.tuma (2)

Jawa 21
Stadion S22

Jarda.K1 (2)

Mikuláš (1)
Natálka

Hloh (4)

Sajdkára (1)
Oři plynatí (5)
Titan (1)
Barborka (4)

Brotas (1)

Velorex 16/350

Tomas (1)

Velorex 16/350

koki (1)

Velorex 350-16

Kim (5)

Francek (2)
ŠKODA Octavia-B... (1)
Pávík
IVAN
Patiňák

Jaara (1)

Stadík

jcg67cz (1)

JCG (1)

kolp (10)

S 11
S11
Velorex 16/350
Jawa-ČZ 350/354
JAWA-ČZ 250/353
JAWA 250/559
Jawa-ČZ 350/354
Velorex 560
Velorex 560
S22

mary (2)

Velorex 350 ori...
Jawa 20 Pionýr...

Pacička (4)

Modrák (5)
Lůďa (1)
Jawa 50-05 (1)
Měďák (1)

Matísek (1)

Škubánek (1)

JIRKA SLUNÍČKO (2)

Myšák (3)
Zajíc (5)

roza1388 (1)

Domino

Pavel s červenou Karin (1)

KARIN

ogar 350 1948 (5)

jawa Ogar 350
jawa perak 250
Jawa pařez 550
jawa villiers
Jawa pionyr 21

Standa (5)

16/350 hydrauli... (3)
Hadrák 16/600 (1)
Máňa I (1)
Máňa II
Pávík (2)

PetaCRX (10)

Komar I.
Velošek
S11,S22,Jaweta,...
Renault 4cv
Renault 4cv šed...
Stadion S22 Mod...
Trikolka S11
S22 S-FOR
Simson SR2 E
muj drobecek CR...

bad (5)

Rexík
otrhánek (1)
Vladimír (2)
manet korado
Hornet (1)

JamPek s r.o. (1)

Milouš

simmir (1)

Mazlík (2)

salvik (1)

salvik

Baky (1)

Nikon D300 (2)

Žanda (1)

Vinyl X Like (2)

Tomcsanyi (1)

Zdenička

hujer (3)

hadrovka (13)
Stadion S 11 (I... (5)
Stadion S11 (II... (1)

Oplt (1)

xy

Bolek (1)

Veluś 2

chomi (1)

Mates

jindrapjd (1)

vilda

mates (2)

Pacer
Planda

mlok (1)

mlok

Jenda (1)

Nesim

Petr Gajdoš (1)

JAWA 50/555

VelorexArt (2)

Oskar
Dědek (1)

Lucky (1)

Velorex 16/350

RayBan (1)

Velorex

Me2dd (7)

JOSEF (33)
Moťák (1)
velký PAV (3)
Rady a poznatky (5)
Pav 40/B (1)
Moto GUZZI (7)
Hajírex (1)

avatt (1)

Jindřich (2)

Vilda (2)

Oskárek 57 (8)
PAVík 40 (1)

Velobet (1)

Gagok (22)

hasic1HaZZ (1)

JAWA 350-354

franta999 (1)

krasavec (1)

motorino (1)

Oskar 54

Q U A C K (2)

Adligenswil.ch
Adligenswil.ch...

likk (1)

Šedivák

miki (1)

fanda (1)

špéra (1)

velda (8)

Starej (2)

De-lux (3)
Náklaďáček (3)

Hošani (5)

Plachťák (3)
Juťáček (3)
Žabáček
Kamila (2)
Fanouš (3)

rumajs.pralinka (3)

pralinka
pařízek
staďoch

Pepe (1)

Motorky

Fittipaldi (3)

Ogar 250 (2)
NO NAME (2)
ČZ 150 C (2)

rejd (9)

hadraplán (1)
družka
třinda sajdka v...
Rikša
dvoupíst
pérák250
pařez
jawa minor (1)
spartak sparťák...

blpetr (1)

Velorex 16/250

JARDAII. (4)

VELOUŠ (2)
ČZ175/487-03
čz125A
ŠKODA 440 SPART... (1)

jahoda (1)

Jahoda

radek300 (1)

Cyril

Shalvoster (1)

Dolfi (5)

Peter (2)

Oskar 16 (14)
Motex (1)

fista (2)

REWACO / HARLEY... (1)
Veloušek (11)

bara (1)

potrhanek (2)

Kachna (5)

ČZ 125/476 (5)
JAWA 250/559 (5)
JAWA 23 Mustang (1)
ČZ 175/501-05 (3)
IFA F9 (2)

wondr (8)

WONDR (18)
Pincek (2)
Vozík (2)
Jawa ČZ 175 (2)
ČZ 175 Rikša (1)
Rikša-EDA (2)
Prasátko (2)
Burák 16/250 (1)

postak.tr (1)

Hadrák

tom120 (2)

Velorex
Pav

hadrak 350 (1)

hadrak

Dan (1)

Velorex

Dejf (3)

Jindra
pávik
jawka

vikjste (1)

sportak

Garden (2)

Růžena
dvaapůla (1)

jawak125 (5)

Jawa čz 125/355
stadion s22
jawa 555
jawa 250 pérák...
PAv 40b

miosek (2)

pixloun (1)
nevymysleno

speedy (1)

velorex 16/350 (1)

Prdlavka (1)

Velouš

Hradítko (11)

Jawa 350/354 (3)
Velouš (4)
DKW RT125 (3)
Victoria V99 (1)
PAV 40 (2)
Velorex (1)
Jawetka
Třipade
Jawa 20
Stadion S11 (2)
Skútr ČZ 175/50... (2)

charlie-manson (2)

Velorex 16/250 (3)
Kostra

KLASIKA (1)

FERENC

Pedro Cortez (1)

Ferrari

prdlavka simon (1)

vekoušek

Trambus (5)

Herta (2)
Škoda Octavia
Fiat 600D
Dněpr MT 16
Vlašťovka

Velopego (1)

Hugo

car (3)

Aero 662 (1)
škubík
Rykša

Pytlak (4)

Oskar 16 - Veve... (1)
Motex
Velorex 16/350...
Ferda

Drewel (5)

Bugati 350
Jawa 250/353
Jawa 350/360 (2)
S22
Velorex 350 (5)

matěj (1)

Kryšot

Kuba Kubikula (4)

Škoda 100 L
Erko (1)
Pincek
kočkolap (3)

cupe (1)

Velorex (5)

mihaly-david (3)

Oldrich (1)
Velorex 16/350
16/350

vtr (5)

ČZ 125 T (1)
suza
Hundrtka
dvěpade
čtyřkolák

čeve (1)

hadrák

Zahradník (2)

Velorex
Velorex dvojka

netik.v (1)

Montgomery

fous (1)

hadrák

RKV1979 (1)

Babetta

Dr.House (2)

ČZ 502
ČZ 502 175ccm

Fíša (1)

Velorex 16/250...

IKA (2)

Brigita (3)
Lumír

vojtik144 (1)

Velorex gt

ondrpa (1)

velouš (1)

Jalli (2)

Velorex (1)
Swedish Army Ja...

Acareta (2)

KAWASAKI ESTREL... (1)
MZ 125 RT

Cudl (1)

Jíťa

Jouda 007 (3)

Bohouš (5)
Vratislav
malej 007 (1)

Ráša (1)

velorex

brambourl (1)

Pepa (1)

ja jedu (1)

REX

simi (1)

velouš1 (1)

Olaf. B (2)

olaf
olafatko

boumry (2)

Otylka
méďa (1)

čert (3)

Oskar 250 (4)
Áda (1)
Jawa 350/360

Kovář (1)

aparát

LuGr (1)

Amík

Zorik (1)

Méďa (1)

Mad Turbohadrak (1)

T (1)

RONON (1)

Vendelín

Erban (1)

Vejflus (3)

stromak (1)

Jawa 21

Mirek-Gabi (1)

Oskarek-Köln

miluna (2)

mirda
jawa250 Panelka

nautilus93 (1)

Žabka

vvojtik188 (1)

Velorex GT 500

pavel323 (2)

Velorex 16/350 (1)
Jawa 350/354 (1)

Grabat (2)

cirkusnakolech (2)
Skůtr Čz 175/50... (2)

Jan Malý (1)

Mazlík

slávista (8)

M 72
beruška (1)
Číňan (1)
Bonbón (1)
rikša (1)
sportka (1)
pařízek
škoda populár

mth (1)

mirko

Georg (1)

Plachťák

Pospa (7)

Jawa 250 typ 55...
Jawa 100 Robot
Jawa 50 typ 23...
Stadion S11
JAWA 350/640
PAv - 40 (1)
Velda (1)

99tky (1)

Fichta (2)

MŮŽA (3)

Mína (9)
Tunning. (3)
motor triumph (1)

rohlajs (1)

přibližovadlo (1)

Muzikant (3)

Boban (2)
Pravostranný Ve... (6)
Velorex 250 (1)

JanVan (1)

ČZ 175, typ 450... (2)

Marek6 (1)

zatím nemá

pitrisek (1)

Bedřich (2)

Trottle (1)

Oscar

jenuse (1)

Punta

katka (1)

Veloušek (5)

předseda (1)

zámek (1)

vaclav (1)

Nadsvětelka (2)

Dodge (1)

Jawa 250559 Aut...

OKOUN (1)

OKOUNEK

Mirek (1)

Trikolka

sexbomber (1)

Skládačka

Pumi (6)

OSKAR I.
Laura
Dudák OSKAR II
Bavor
BMW 327/28
Kabroš

Kuba87 (2)

hadrák
hadrák 2

vgavla (1)

nanorex (2)

sputnik (2)

sputnik (5)
PAV 40 (1)

scooter20 (7)

Prchající stan (2)
Kostra (1)
Solista (1)
skůtr (1)
Tudutka (1)
Jawa-Viktoria
Žirečská bestye (1)

R.P.Quicksilverov (8)

Jawa-Čz 175, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
PAv 41
Jawa 50, typ 55...
Jawa 50, typ 55...
Jawa 50, typ 20

bajlák (1)

VULKÁN

vojtěch (3)

prase
jávka
jawa 250/353

vahinkpe (4)

Velorex 562
Velorex 700
Velorex 700 2
Velorex 562 a 7...

Łukasz (2)

Łukasz
diablo

martas (2)

Stadion S11
Jawa Robot

1%velorexar (16)

Zelenáč (1)
terminator (1)
Jawa 550 I (1)
Jawa 555
číza (2)
Skutr Manet 125 (1)
Jawa 90 Roadste... (1)
Jawa 90 Cross (1)
Jawa 550 (1)
CZ 150C (1)
Stadion S 11 (1)
Stadion S 22 (1)
Cz 125T (1)
Jawa 555 II
CZ 125 C
Stadion S 11/2 (1)

VencaV (1)

myšák miki (1)

drievko3 (2)

tatran s125
jawa 555

Krtek (1)

Hadrák

michal (2)

hadrák
Jawička

Xenon (2)

xenon (1)
Čtyřkola

viťa (1)

velorex

kopako (1)

Svist

Kmínek (1)

Velorex

jawettar (1)

stadáček

Škodil-007 (1)

Muff (1)

petulo (1)

velorex 350

MISTR (4)

JOSEF (1)
BOHUSLAVA (2)
Z- 4
Buggi (2)

artikovo (1)

R1

Šíťa (1)

Máňa (2)

čestmír (3)

Hadrafáro (4)
hadrafáro II (1)
faema due

ada (3)

Jawa ČZ 175
ČZ 150 c
Škoda 1000 MB

Jakub (3)

Rex (4)
Pavson (1)
Boiler

David (1)

Velorex 16/350

kef.alin (1)

Kefka

Dr.V. (1)

Švejk (1)

klobrc (1)

České Budějovic...

Miloš (3)

Hadrák I. (1)
Hadrák II.
Hadrák III.

trumpeta1 (4)

bojar (9)
Žába (5)
Křovák (1)
Motex (1)

horakjans (1)

venýsek

Radek Vencl (1)

Oskarek

smurf (4)

Jawa 350 Califo...
autíčko (2)
Veloušek (3)
Jawa 350 Califo... (2)

Bzuk (2)

Velorex 16/350
Jawa 250

Lišák (1)

Lišák (1)

franta (1)

franta

Honza.Divis (1)

Velorex 16/350

Luky (3)

16/350
16/350 II
435

dědek (1)

Ewing 2

oskar (1)

oskárek

skolnik (5)

Jaroušek 127 (1)
Jára (1)
Tříkolka
Jaroušek (2)
Jára 127 (1)

saniitak (1)

velorex velda

drahos (2)

Hadraplan
Hadik

DavGro (1)

Chroust DavGro

tim19 (1)

V-Rex Venca

prudilavia (4)

Mazel (2)
ČZ 125 (1)
Yamaha 125 tdr (1)
Žofinka (3)

petr_blazek (1)

Karel

bunda (6)

bunda (12)
pav 41 (1)
ruzne (2)
PF 2005
renault 4CV spo... (1)
sraz veteranu v... (1)

kados (1)

velous

jovan.sve (1)

hadrák 28.srpna...

HARVTO00 (1)

Super-Laminát (1)

Kulich (1)

Velorex 175/16 (1)

ruzen (8)

Růžen
Teodor (1)
Wartburg 311
PAv 41
CZ 175/502
AWZ P-70
Motex
moskvič AZLK

matadores (2)

Rexík
Rexík1

Zdenek CR (1)

lisák

lukynel (1)

VELDA

indián (1)

hadráček

verolex (1)

Velorex

prcek (1)

Mesrsmit (2)