"favorit", aneb trable s řetězem - Rudolf - Brťka - Velorexy.CZ - vše o tříkolkách Velorex

"favorit", aneb trable s řetězem

Přehled garáží » Brťka » Rudolf » "favorit", aneb trable s řetězem

Zvolte garáž:Zvolte stroj:

"favorit", aneb trable s řetězem

Brťkastroj: Rudolf13. 9. 2019Velorex 16/350Napadeno kutilemkom.: 13přečteno: 3420 xfoto: 6

Edit 13.9.2019
Před Blanenským srazem byl nasazen fungl nový řetěz. Ani nebylo třeba měnit napnutí, protože vyndaný řetěz se nestačil ani vytahat, a už se sekal..... Nový řetěz, byť byl za 300Kč, se projevil následně naprosto stejně. S Jardou jsme v prudkém kopci testovali přeskakování řetězu i přes nově namontované silentbloky. Podle jeho pohledu bylo zcela patrné, jak dochází k pohybu v silentbloku. Tento problém před lety řešil i Beton, který svoje poznatky pěkně sepsal v jeho Garáži. https://www.velorexy.cz/garaz/beton/betonek-muj-hodobozovej-velorex/zadni-a-predni-drzak-motoru-aneb-co-je-v-motorovem-prostoru-jinak-reseni-s-preskakovanim-retezu .

Jelikož jsem přesvědčen, že ty rázy do řetězu jej velmi rychle ničí, tak se zřejmě ještě pustím do této úpravy, jako poslední fáze před nějakým úplně jiným , dosud nevybádaným řešením. Ale slovy klasika, "tento způsob léta mi přijde poněkud nešťastný" ..........27/8/19 - přidána fotka s držáky zadních pružin - patrná jiná výška na pravé straně. Řešení - volně popsáno níže v dřívějším textu

10/8/19 doplněno pokračování z 8/8
edit II. - 8/8/2019
o rok a něco později...... o řetěz né-li dva později......a navíc po výměně motoru za provizorní agregát typu "hydraulika" .... a zde se mé zápisky stylu "můj milý deníčku" prolínají s jiným adresářem, který bude také doplněn....

Potíže s řetězem pokračovaly i na podzim loňského roku, kdy jsem Rudolfovi osadil nouzově agregát náhradní poté, co stávající motor již musel ven. Pro tyto účely jsem použil motor plánovaný do Zikmunda, který do té doby občasně využíval kolega ve své tříkolce a který má za sebou neznámé kilometry a stav. ......... ale o tom více jinde, jindy....

Ani po výměně motoru se stav sekundárního řetězu nezlepšil, ba naopak... postupně situace gradovala. Po absolvování srazu v Bukovanech a burze v Brně jsem nabil přesvědčení, že sic něco není jak bylo dříve, ale nepřijde mi, že vina bude jen a pouze na straně kvality řetězů. Letošní sraz v Boskovicích jsem již absolvoval jen silou vůle a abych jej Rudolfovi z tradice neodepřel, ale zžíralo mne pomyšlení na to, že je to veterán a to už by si zasloužil krom péče i jiný přístup. Návrat z pořadatelského srazu byl i těch pár km tzv. "na morál" a od té doby byl "zadek na špalku", kolo vyndané, rozeta venku. "Mechanik" sice naznal, že zadní rozeta je k.o., ale zároveň vyslovil následně zcela potvrzenou myšlenku, že na vině může být stav silentbloků.

V křeči jsem zkusil připravit stroj s náhradní rozetou a kolem Mikulášský letní sraz v Plumlovském okolí, ale nešlo to a týden poté jsem "odkulhal" se sebezapřením z obav o dojezd k velmi ochotnému Jardovi na úrodnou Hanou , abychom za jednu neděli zkusili vyřešit tento problém.

V plánu bylo přeměřit nějakým dostupným způsobem souosost malé a velké rozety, případně vyndat agregát a pokusit se případnou nesouosost vyřešit.

Co bylo známo předem bylo to, že zadní kolo je zkosené a kupodivu zřejmě atypicky vrchem na levou stranu.

Co jsme chtěli zjistit? jak moc je zadní kyvka ohlá a rozeta vyosená, jak unavené jsou tři silentbloky v držácích motoru. Dále jak unavené jsou zadní pružiny, zda jsou obě dvě stejně vysoké a jaký je stav tlumičů.

Rudolf byl jako dost dalších tříkolek nabouraný. To nebylo nové zjištění, ale konstatování, ze kterého mohly některé problémy následně vzniknout. Navíc během čundru cca v r. 2006 do tažného vrazil osobák a nebylo jasné, kde všude se to v konečném důsledku mohlo projevit.

Co bylo během nedělního laborování zjištěno? Pravý silentblok v horním držáku motoru byl k.o. , levý jakštakš. Přední byl ponechán, protože již byl před nějakým rokem měněn a nevykazoval známky podstatného opotřebení. Po nějakém měření bylo naznáno, že motor je,ač je posazen celkem dozadu, což se projevuje např. na vyjíždění silentbloku z pouzdra, resp. futra z čepu v př. držáku, v ose. Co byl ale stále problém, že kolo bylo poměrně podkoseno, takže řetěz byl na horní straně jinak v ose př. kolečka, jako na spodní straně. A celkově byla zadní kyvka posunuta vlevo oproti rozetce na motoru. Proto došlo jak na demontáž per z kyvky a na demontáž tlumičů tamtéř, aby mohla být případně demontovaná kyvka za účelem jejího následného vymezení tak, aby se posunula vpravo.

A ejhle, co bylo ihned zjištěno.... to, že po pár zkušebních tazích tlumičem začal jeden téct, to je relativně drobnost, ale velké překvapení bylo to, že při dřívější renovaci bylo zcela přehlédnuto, ke horní držáky pružin nejsou na obou stranách ve stejné výšce.

Tak došlo k tomu, že při přitažení silonů docházelo k velké deformaci kyvky nepatřičným směrem. Držák na pravé straně totiž je navařen o dobrých 18mm výše. Řešení? Odborník vymyslel podložení pružiny kroužkem ze silonu a kyvka se rázem podstatně "narovnala".

.....V dalším kroku jsme chtěli vymontovat zadní kyvku a dodatečně ji vymezit vůči ose motoru. Na radu jsme toho chtěli docílit tak, že zfrézováním osazení v silonovém futru na potřebné straně, v našem případě pravé, by došlo k posunu kyvky z leva na pravo a na levé straně by se vzniklá vůle naopak vypodložila. Ale kyvku se nám bohužel nepodařilo dostat ven, neb zatuhlé čepy byly zásadně proti, přesto že kyvka v silonech chodí. Proto došlo opačnému provizornímu řešení, byl naopak podložen pravý silentblok a motor tak byl vzadu mírně vyosen vlevo. Není to optimální, ale pro tuto chvíli to bylo při blížícím se večeru a z důvodu absence nových silonových pouzder asi jediné možné řešení, jeklikož jsem chtěl tříkolkou zase odjet domů.

Večerní cesta domů, již za tmy, probíhala celkem dobře, i když řetěz byl již záhy trochu více volný, než bylo zdrávo. Do odbočky na Ludíkov řetěz pouze štréchal z prověšení o blatník, ale pak se ozvalo přeskočení opět. Doma na nájezdu se opakovalo, protože krpály tomu dobře nedělají. Řetěz byl ale hodně prověšen, takže jsem doufal, že po jeho dotažení se tohoto problému zase rychle zbavím, což se následně ukázalo jako správná úvaha. Šponování řetězu je problém stále, protože "nějak to seřídíte", pak dotáhnete rozetu a ejhle, už se uvolňuje... po dotažení kola se vůle ještě zvětší. Takže při seřizování musím mírně přepínat, aby se pak vůle jevila v konečném důsledku jako " v normě ". Ale tohle se bude řešit až zase jindy. Teď mne čeká výměna tlumiče, možná rovnou obou a testovací jízdy po okolí. Pak bych se chtěl zase vrátit k panelkové rozetě a kolu, na kterém chci místo mitasky otestovat pneu od konkurence, která by měla více vyhovovat jízdním vlastnostem Velorexu. A motor ještě jednou ven, přetěsnit gufera na klice a zkusit změřit kroužky, které se ve válcích ozývají a třeba by zasloužily jejich výměnu. Alespoň se tak třeba letmo ohledá z vrchu stav ojnic a pozder pístních čepů.

----------------------------------------------------------------------------
edit 6. 4. 2018

Favorit.... za totality název řady výrobků.... namátkou těstovin, automobilu Škoda, legendárního nedostatkového silničního kola stejnojmenné firmy, nebo také řetězu ČZ. Řetěz. pro hadráka hned dvakrát důležitá věc a pro mne nyní obzvláště ten z nich větší a delší, sekundární. A tak si tu díky Vlastovi, jenž by nedávno oslavil 40tiny a na nějž tímto též vzpomínám, píši do "své" virtuální garáže.... Původně se záměrem pár poznámek , fejeton, ale dost možná v konečném důsledku brakové román :D... ale to vše se snad může a třeba mé domněnky v konečném důsledku pomohou i někomu jinému, pokud se v tom mezitím neztratí :)). Hlavně si díky tomu osvěžím dosti vetchou paměť za nějaký ten pátek :)

Loni koncem května jsem vyměnil řetěz za nový - obyčejný český řetěz, čili ne dražší Ó-kroužkový. Na této výměně by samo osobě nebylo nic neobvyklého. Měl najeto bratru 22tis, možná až 25tis.km, což bych si mohl časem nějak blíže dovodit. Hlavním důvodem pro výměnu krom vytahání už byl fakt, že některé články, ač jsem pravidelně mazal, zůstávaly po projítí malou rozetou ohnuté, čímž napnutí řetězu nebylo rozhodně rovnoměrné. Ale vzhledem k nájezdu jsem to nepovažoval za nic "nenormálního".

Říká se, že kdo maže, ten ... no, většinou stojí ... a kdo namazal, ten jede.... Rudolf v tomto trochu vybočuje, neboť jeho řetěz je mírně mazán i za jízdy z důvodu dejme tomu ponejvíce volného futra či stavu gufera, ze kterých se olej lehce dostane k řetězovému kolečku, pokud je v převodovce plná míra oleje. Přesto jsem tu a tam používal jak hadru, tak ocelák či spec. mazadlo Valvoline na řetězy, které se v předchozím cyklu osvědčilo. S velkým překvapením jsem tedy zjistil, že ani ne po 1000km se řetěz začal projevovat obdobně, jako ten, který jsem nedávno z útrob tříkolky vyprostil. Nynější stav před sezonou 2018 je defacto takový, že mi řetěz přišel "zakousnutý " na více článcích, než-li byl ten starý.

Nejjednodušší by bylo a asi by to valná část lidí udělala, vyměnit řetěz za nový. Mě to ale nedalo a začal jsem zkoumat, zda příčina není někde jinde a tohle je pouze důsledek. Již nyní jsem přesvědčen, že vadou materiálu to nebude a že případná výměna by neměla z pohledu komfortu uživatele dlouhého trvání......


Pokračování příště, nebo možná ještě za chvíli....


nesoulad v držácích pružin.....je zvláštní, čeho jsem si za léta nevšiml.....Komentáře k adresáři (13)

recept - mazivo na řezězy :-)recept - mazivo na řezězy
AUTOR ČLÁNKŮPavelL
K tomuto tématu musím přidat aktuální tajný recept na řetězové a univerzální mazadlo, které jsem vyráběl zrovna v týdnu při úklidu garáže a oživování jízdních kol.
Ve sprejích typu WD, elektro kontakt spreje a maziva všeho druhu obvykle zbyde dost náplně bez hnacího plynu:
1) sprej položíme na ponk a opatrně z boku prorazíme vhodným nástrojem (krejčovské nůžky, ostrý šroubovák, dláto, hřebík...),
2) zbytky takto uvolněných kapalin slejeme dohromady do skleničky s víčkem,
3) objem doplníme libovolným náhodným olejem z garáže a promícháme.

Tuto směs aplikuji injekční stříkačkou a navzdory velké variabilitě mezi šaržemi se mi za léta velmi osvědčila.

Posláno 8.04.2018 v 18:24

Re: recept - mazivo na řezězy :-)Re: recept - mazivo na řezězy
AUTOR ČLÁNKŮBrťkaOsobní WWW stránkavelorexrudolf.webnode.cz/velorex-blog/pruziny-do-sedacek/
čau Pavle, zajímavý recepis, to v lékárnách nenajdeš ). díky, může se hodit ! )

Posláno 12.04.2018 v 22:51

re- trable s řetězemre- trable s řetězem
REGISTROVANÝ UŽIVATELmorousOsobní WWW stránkawww.velorex-nemec.cz
Jestli dobře vidím, Rudolf je stroj s mechanicky ovládanou spojkou a ty jsi do něj namontoval motor s hydraulicky ovládanou spojkou. Pak si samozřejmě můžeš o souososti řetězky a rozety nechat jen zdát. Hydraulika má držáky motoru na kostře navařené cca 15 mm vlevo od osy vozidla, zatímco mechanika je má v ose vozidla . Posunutím vidlice , případně snížením podložky mezi rozetou a okem vidlice /kryt rozety vnější/ něco málo naženeš, ale nikdy to nebude fungovat dobře. Starý typ vidlice neposkytuje dostatek místa hliníkovému krytu řetězu, při propružení se o něj vidlice zarazí , někdy dokonce zachytává konzole spojkového válečku o pravé rameno vidlice. Zkrátka hydraulika s mechanikou si moc nerozumí.

Posláno 26.08.2019 v 23:29

Re: re- trable s řetězemRe: re- trable s řetězem
AUTOR ČLÁNKŮBrťkaOsobní WWW stránkavelorexrudolf.webnode.cz/velorex-blog/pruziny-do-sedacek/
Ahoj, ano, vidíš dobře. O části těch problémů s "nekompatibilitou vím". Nicméně problém "řetěz" začal mnohem dříve. Ten motor sem tam dal až těsně před loňskými Bukovany s tím, že nejsem prvním, do to tak má. Blahé paměti "Rifláč" Ladě K. tak projel kus cesty a ani teď v tom nejsem úplně jediný. O tom problému s hliníkovým krytem sem ani nevěděl, nicméně ten motor, který tam mám, jsem koupil někdy před 14 lety s tím, že sloužil v nějakém domácím samohybu a tak má ten kryt v nepůvodním stavu, uřezán, prořezán, takže nezavazí. Řetězové kolečko bylo upraveno tak, že osazení je seříznuto a kolečko je otočené a vymezené "tak nějak", aby to "hodilo". Takto to měl nějak uděláno právě Laďa. V neděli jsem dal nový řetěz a uvidím, co to bude po úpravách na kyvce a uložení dělat. Dány byly nové silentbloky co jsem kupoval i s čepy a podložena pružina, čímž došlo k procentuelně slušnému srovnání kola. posunout kyvku patřičným směrem se podaří bohužel až s rozborkou a výměnou silonů, ale třeba se do té doby spíš vrátí původní agregát, který je toho času po kudle a kartery na "léčení". Jiný pojízdný motor "mechaniku" bohužel nemám a jak jsem psal, ten problém byl už před výměnou motoru. PO najetých cca 50tis. a jednom nárazu zezadu to hold zdá se udělalo své.......

Posláno 27.08.2019 v 22:33

Zadřené článkyZadřené články
AUTOR ČLÁNKŮBeton
Určitě není dobré jezdit s řetězem co ma zadřené články. Trpi tim do značné míry blok motoru a silentbliky, ložiska apod.Ten blok je horsi.
Motorka ma retez v pouzdru aby se omezil přístup prachu a bordela zajizdy. To že ti prilejva olej z převodovky ti prodloužilo jeho život.
Kolikrat jsi za těch popisovanejch dvacet tisic řetěz napinal či s celou řetězovou sadou něco dělal, já abych se odprostil od tohoto napinaciho rituálu omezil poskozeni bloku přešel jsem před lety na řetěz z okrouzky http://www.velorexy.cz/garaz/beton/betonek-muj-hodobozovej-velorex/retez. Investice větší ale za ten konfort z jizdy to stoji. O kroužek částcně nahrazuje ten chybějící kryt řetězu. Nestalo se mi že by nějaký clanek byl zadřený. Po. Nasazeni cca 500 km dopnu ( spise jen kontrola) . Sem tam promazu olejem jelikozmi z motoru okolo řetězu nikde nic neteče. Pak jak si vzpomenu koukam jestli se s řetězem nic neděje (spíše nevzpomenu nežli vzpomenu). No a 30000 km je spise psychologická hranice kdy ho měním i s rozetou a řetězový kolečkem. Tak že asi tak

Posláno 7.04.2018 v 04:18

Vytahaný řetězVytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBeton
Řetěz sám o sobě vytahaný moc nebude myslim tim clanky z kterych se skládá ty 8 . Jsou vydřené většinou jádra řetězu. Vezmi si úhlovou brusku a rizni si článek nasledne ho rozeber a uvidíš co je nejvic opotřebené

Posláno 7.04.2018 v 04:27

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBrťkaOsobní WWW stránkavelorexrudolf.webnode.cz/velorex-blog/pruziny-do-sedacek/
to já všechno vím, že vytahanost řetězu bude dána vymačkaným pajšlem, takže pak krom vůli řetězu je patrná "vytahanost" položením vedle nového řetězu. To jsem tím myslel... a jak jsem psal, vyměnil jsem řetěz, ale po najetých cca 2500km je dnes v horším záseku, než-li ten co najel 20000km.

Momentálně jsem zjistil, že řetězové kolečko je z nějakého, dosud kucháním nezjištěného důvodu, o cca 3mm ven a navíc je tam vůle, takže pak chodí o další 2mm ven či zpět, než-li by zřejmě mělo být. Souvislost tohoto problému
s převodovkou z 634 a to, že na článcích řetězu je patrný výhyb vnitřního článku směrem ven, se tedy přímo nabízí. A tomu se musí přijít na kloub. První kroky samozřejmě vedly ke směru zadního kola, čili že rozety nejdou na sebe.

Posláno 7.04.2018 v 08:28

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBeton
Jak jsem už psal pořiď si pořádnej řetěz. To že zablokuješ částečně silentblok tak si zmrvíš blok. Jelikoz jakmile se zadřou články tak se ti napne řetěz tak že ti odejde ložisko ve výstupu v tom lepším případě . Přeskakování řetězu je jako by jsi do výstupu mlátil kladivem. A to opravdu není dobrý . Laborovat s řetězem za 300 a napáchat škodu za tisíce není asi ten správnej směr. Nebo jo!? Co si o tom myslíš.

Posláno 14.09.2019 v 23:22

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBrťkaOsobní WWW stránkavelorexrudolf.webnode.cz/velorex-blog/pruziny-do-sedacek/
V jednom si pořâd nerozumíme, ač úvaha je to zcela jistě správná. .jezdím s hadrákem skoro 20 let. Na jeden řetěz najeto přes 15, na druhý přes 26tis, u dalších sé problémy....vše stejný typ. Já novÿ a dražší doma dávno mám. Ale přijde mi předčasné jej použít, protože na obyč. Lidi taky jezdí. Jsou asi dvě možnosti. Buď kvalita šla do kopru, nebo s tím hadrákem neco je. A pak je to jako udělat novou fasádu na baráku a pak sundat střechu a přistavět patro. Je teda nový čep s vymezeníms odstupem času blbost? Nebude levné,tak abych nevyhodil prachy do luftu..

Posláno 15.09.2019 v 09:29

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBeton
Ja před casem v době kdy jsem si pořídil hadraka mel taky řetěz normální bez zadrenejch článků. Z mitoru tekl olej ve výstupu a fest . Bylo volné uložení v bloku loziska celkově rozhrkana převodovka. Jakmile jsem to vše opravil dal novej retez tak cca po 300-400 km byli zadřené články. Následně výměna skončila stejně. Tak beru za to že jak tekl olej tak mazal stále řetěz proto se stacil driv vydřít a vznikla nezadřicí vůle. To bude i tvuj případ

Posláno 17.09.2019 v 13:07

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBrťkaOsobní WWW stránkavelorexrudolf.webnode.cz/velorex-blog/pruziny-do-sedacek/
Ano, co píšeš, jen potvrzuje pravidlo, které bývalo i v návodu k vozítku, mazat mazat, po tuším 500km, řetěz, protože kdo namaže, ten jede...... Proto mi i druhý z řetězů vydržel tak abnormálně dlouho, protože z výstupu mi tekl olej. Ale po jeho výměně po více než 25ti tis. už u dalších řetězů toto pravidlo neplatilo. Jak jsem už dříve napsal, další řetěz byl K.o. po 1 tis. km, a další ještě dříve. Až loni na podzim před Bukovanama jsem tam dal tu hydrauliku, ze které takto olej neteče. bohužel stav stále stejný. Podle mne v mém případě ta výdrž řetězů souvisela se zhoršením stavu s přeskakováním řetězu. Kdybych měl i jiný motor z mechaniky, dal bych jej tam, stejně jako tam dám i ten dražší řetěz, ale že bych si byl jist, že jen ta výměna řetězu pomůže, to nejsem. spíš naopak, bude to další z řady nejetých řetězů, které vyndám. Proto použiji vymezení chodu v silentbloku, když jejich pouhá výměna nezabrala.....Přijde mi, že je docela lehce zmáčknutelný a to bych viděl jako část problému.
.

Posláno 18.09.2019 v 22:54

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBeton
Tak že jsi si sam odpověděl v čem máš problém a to že nemažes řádně řetěz. Jelikož ti z motorů už neteče dostatečé množství oleje tak se ti prostě zadírá řetěz. Abych to shrnul máš dvě popisované možnosti buď pořádnej řetěz (o-ring ) kde O kroužky nebo X kroužky zabraňují vnikání prachu a nečistot do článku a zároveň unikání maziva z nich.
Nebo vyřešit stále přimazávání standartního řetězu aby se stačil vyplavovat prach se špínou. Jinak tu s prominutím řešíš "HOVNA" . Chápu že k tomuto výrazu bude možná hodně připomínek, ale bohužel jinak to napsat nejde. Velorex už dávno není pro chudé či lidi co mají hlouběji do kapsy. To je fakt se kterým uz nikdo nic neudělá . ---Howgh---

Posláno 19.09.2019 v 05:05

Re: Vytahaný řetězRe: Vytahaný řetěz
AUTOR ČLÁNKŮBrťkaOsobní WWW stránkavelorexrudolf.webnode.cz/velorex-blog/pruziny-do-sedacek/
Hele potvrdils svou reputaci, tak ti mohu jen napsat, "neser se" do toho, co si píšu do garáže a klidně se směj doma od plic. Seš tskovej zdejší hrobník veškeré zdejší komunikace...ať už doba odvála lidi na sociální sítě,....nápady mévals dobrý, ale mezilidsky sešels do bahna....tím s tebou končím veškerou diskuzi.

Posláno 19.09.2019 v 12:12


Všechny garáže
Přehled strojů
Týmové garáže

Info

Celkem garáží: 631
Celkem strojů: 1593
Celkem fotografií: 46588

Nové komentáře

bezkontakt
Ukradený Velorex nalezen
Volne ložisko v bloku
Křížový přepínač
Re: Cena velorexu
Re: Cena velorexu
Cena velorexu
Re: Renovace 53ky
Výztuha předního čepu
Re: Renovace 53ky

Garáž - naposledy upravované adresáře

20.12. Velorex ve filokar...
17.9. Druhý milíón
12.9. Krádež hadráka a n...
07.8. 9. Velorex rally
08.5. renovace
25.3. STK a první jízda
16.1. Věrka na cestách
26.7. Ruční ovládání pro...
23.6. Na vrcholku Krušný...
23.6. Velorex-Treffen in...
23.6. Velouš ako modelka
05.5. 2015_06_15
10.4. Křížový přepínač
11.1. Dovoz: není to vžd...
07.1. Bezkontakt Velorex...
27.12. Modely velorexů
26.12. Rudolfovo a Hanzel...
27.11. Úprava dvoucívkové...
25.9. model velorex
11.8. Hadroletem za Fler...

Rozbalit vše

Struktura Garáže

Fanda (3)

Kvíčala
Pav 40
Trakař

eli (4)

Anička
pav 40b
sportka 590
František

Honza T. (3)

Kostra - etalon (1)
Joe (9)
Papírák a ti dr... (4)

Michal32 (1)

Velorex 16/250

Kroupa (2)

Pu
Velorex pu

David-T (1)

Hadrák

Beton (14)

čtařkolák 1:9 (1)
Betonek můj hod... (28)
Betoneček (74)
Prasklá osa podruhé
Betoneček
Ověřovací přípravek...
Blok motoru vlastní...
Velkoobjemová kapsa...
Cestou necestou, pol...
Svojkovice obrazem 2...
Kolo alá Trabant
Alternátor vyřeší pr...
Řízení
Co se stane když vyp...
Vychytávka od firmy...
Vychytávka od firmy...
Výfuky od kutila z d...
Bezkontakt Velorex a...
Z posledního na prvn...
Porucha
Hydraulické brzdy od...
Stahovák od kutila z...
STK
Sraz Krušnohorské Vr...
Přípravek od kutila...
Výfuková kolena
Na laně aneb bez něj...
Ruční ovládání pro i...
Elektronické zapalov...
Padli první oběti vy...
stroboskop za 100 ko...
Policie kontra Velor...
Stroboskop
" Hřídelka na řazení...
"Výroba těsnění" od...
Zlomená vidlička řaz...
8000 km bez poruchy
K moři za 10 hodin
Vytahovák čepů zadní...
Výroba nového chlaze...
Motor Jawa typ 638 s...
Setkání motocyklů če...
Džawa 638 s el. star...
Příruční kapsa pod k...
motor 250 velorex se...
Boskovice & Dlouhé S...
Jedna už nestačila
Úklid
Hlavy, válce, výkon...
Rychlé ale účinné to...
KV? né každému tam b...
horním Pojizeřím
boskovice 2009
Oprava
Prekérka aneb praskl...
Odstupňování převodo...
BiXenon a světla ve...
над...
Krucemburk
Revize dynamostartér...
Brzdy, brzdy, brzdy...
Přípravek ..a jde to...
Moje letošní první k...
Do Prdele
Lipnice 2010
Maďarsko 2010 aneb s...
Vánoční kvíz :-)
Libá u Chebu 2009
Lipnice 2009
XXIV. Sraz motocyklů...
hornim Pojizeří a Že...
Převoz žebříku
já na to přišel už d...
Invaze do Polska 201...
horním Pojizeřím a Ž...
Karburátor
Polsko 2014
Simson SR 50 B4 (3)
Verolex neboli... (10)
Žluťák (7)
Velorex 750 Afr... (2)
velorex 175 tak... (25)
Bóbika (1)
Džawasaki 250 t... (3)
JMP - 40 (1)
bezejmený (46)
Simson S 51 CE (6)
Liberečák z Pra... (5)

PavelL (1)

Pavlův Oskar (20)

rex68 (26)

Velorex ABC (30)
Velorex 16/350 (132)
Bukovany 2010
1987 Tři rychlá kola
Čokoláda
Trička
Expedice Velorex 200...
XXI. Letecký den Jih...
Expedice Velorex 200...
Jak jsme jeli pro vá...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
1. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Silvestrovská vyjížď...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Svatba I
Akce, která se nepov...
Svatba II
4. sraz Ve znamení t...
Velorex v modelech
5. sraz Ve znamení t...
1972 Jak jsme jeli...
3. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
2. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Jak jsme založili Ve...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
1991 Sraz tříkolek A...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Nehody
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Velorexem k volbám
Velorex Kurýr č. 34
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Tajný závod o živé s...
Boskovice 2009
Kalendáře
Expedice Velorex 200...
Kontrola SNB
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Doslov
Krušnohorské vršky 2...
Lipnice 2009
Velorex čundr 2009 p...
Poděkování
Boskovice 2010
Krušnohorské vršky 2...
Vršky jako žádné pře...
Faktor strachu aneb...
Classic Show Brno
Jarní sraz Velorexů...
Tajný závod o dvě la...
Jarní sraz Velorexů...
Lipnice 2004
Čundr Českou Kanadou...
Perštejn 2010
LIPNICE 2007
Dovoz Velorexu
Velorex čundr 2000
Výstava Velorexů - P...
Památka zesnulých
Výjezd na Orlík 2010
Boskovice 2006
Boskovice 2005
Boskovice 2004
Boskovice 2007
Plumlov 2010
Boskovice 2008
Vánoční besídka v Ji...
PF 2011
Týnec nad Sázavou 20...
Bukovany 2007
Silvestrovské moment...
Objezd pamětníků
Filmfest a setkání m...
Garage párty
Stavba Modelu
Páteční Krušky Vršky...
Sobotní Vršky
Nedělní vršky 2011
Nejsmutnější sraz Ve...
Nejsmutnější sraz Ve...
Nejsmutnější sraz Ve...
1.PodOrlický sraz Ve...
Poslední rozloučení...
Deštné 2004
XII. Ortotraxní sraz...
Klíč k zámku od dveř...
Jihlavské nebeské pr...
Víkend ve Stříbrné S...
Vítání Šárky Bleskov...
Převoz žebříku aneb...
VI. Sraz historickýc...
Letošní Boskovice 20...
Blesková svatba
NORWAY 2013
Expedice Velorex Isl...
Ochutnávka
HOBA 2 (8)
Oskar - 16
Velorex 16/350...
JAWA 353/04 (4)
NORTON ES 2 (3)
JAWA 354/03
HERO PUCH AUTOM... (3)
ČZ 250 SPORT (2)
KAWASAKI W 650 (2)
BETKA (1)
JAWA 353
MANET 90
Stará mechanika (6)
PAV 40 (1)
ESKA E 622
ESKA E 612 (1)
Triumph Sprint... (5)
ESKA skládačka (1)
ESKA Nevada (1)
Favorit
Favorit F 86 (1)
Favorit F 82
Favorit F 81 (1)
Favorit Corrado (1)

Killy (2)

PAv 40/b (1)
Magdalena (1)

Michl Oskar (1)

Moje auto

Andy (3)

Velorex 16
Velorex 350
Ital

MiPo (1)

Věrka (1)

wosa (2)

Venca
JAWA 350/360 +...

Hony (1)

Velorex 16/350

KarelSedlice (1)

Bobeš

David_a_Milan (1)

Milan

Velorex435 (1)

Velorex 435 (9)

Jirec.marek@centrum.cz (1)

Velorex 250

bigofraggle (1)

Velorex 16/350

Jelen (1)

Štefan

lubos1 (1)

Pan Fleček (Ota... (1)

medvedw115 (2)

16/175
350

Michal Krása (6)

Velká rodina an...
Smrtka !
Kurník
Picap
Vnuk Matěj
Goliath

vitek99 (2)

:-)
:-P

Petr 435-o (1)

Velouš

Palda (4)

Palda 1 DIESEL (37)
Dáma (3)
Kočárek od Jitk... (1)
kolo Favorit (1)

Brťka (8)

Rudolf (34)
Zikmund (2)
Hanzelka (7)
Drakouš
Stopadina - JAW...
Třiapůla - JAWA... (3)
Mustafa (1)
Polák (3)

Ujo Pepek (14)

Bennie
Plechovka
Ještě nevím
Bublinka
Karosa W4 Dingo...
??? ještě nevím...
Robox BPH 511
Škoda 706 RTO
Vozík
Pav 40
Pav Sud
ČZ 175/502 + DR...
Oskar 55
Ctyrkolak

Petan (5)

Hadraček (8)
pav 41
Helis (7)
velouš šrotak (2)
Modrak 435-0 (5)

jiri.ch@email.cz (1)

Velorex tom

paveljura (1)

Velorex 350/16

Medvěd (1)

Bohoušek

Kamil (1)

Hadráček

Root (1)

Velorex 435-0

Jirka s velorexem (4)

čz 150C
Hadrota
PAv 41
čz 175/450

Marťan78 (1)

Václav

Denis1958 (2)

Miroslav1958
Henry250

Peterson (1)

Pornos

Prudas80 (3)

Jawa pionýr 21
Jawa250 kývačka
Velorex

lichoresnice (2)

350 (3)
175 (7)

Tomki (1)

Pepa

Brousek (1)

Velorex (1)

Antonín (1)

Antonín

Jarda, Helča, Julča a Emča (20)

Jawa 250 (5)
Tonda (21)
Nulapětka (1)
Jawa 250 hranat... (1)
PAV-40/B (1)
Os-kar 54 (15)
Jawa 555 (1)
Jawa 555 červen... (1)
pan Pařízek (1)
Pepa (1)
Kočárek (1)
ČZ 150C (2)
jaweta
půlbubínek
Helenčin pionýr (1)
stopětasedma
Julinčin trilob...
Stadion S11 (1)
56ka
os-kar 53 (1)

martin.grif (13)

Jindra 16/350 h... (2)
Polák
Pepa
Venouš 16/350 m... (2)
Zdenda Čz 175/5... (1)
Maďar 16/350 hy... (1)
Petr - Hillman... (2)
Hillman Minx II... (1)
Bedřich (1)
Jawa 250/353
Jan
Mechanika - Pol...
435

Pavel.S. (2)

Burák
Oskarek

Stanik (4)

Škrobanek
Velous
Čoudak
Cejka

pietro (2)

Velošík (4)
Velošík II. - p... (1)

martin stavospol (1)

šedák

Petros (2)

Babetta 207/100
Vilda

najvrtson (8)

Ligier Optima I... (1)
Mr. Henkie II (5)
Microcar Bonny... (3)
Aixam 50 GLS (1)
Gutbrod Superio... (1)
Casalini Sulky (1)
Ligier Optima (1)
Ligier 50 L (Ka... (1)

hynkees (1)

Tonek (5)

Zeliňák (1)

Zeliňák

Jaryn (1)

Venca

Karelos (1)

Velorex 16/350

vedoucí (4)

Velorex 16/350 (3)
sajda (1)
fekál (1)
Velorex 435 (1)

Vašek Z (1)

Velorex 435 D

cenda (2)

Velouš (2)
Škoda

panaudio (2)

Emerich
Felt 35GX

suk pepa (3)

Velorex (19)
PAv 41 (1)
Moravan M56T (1)

subba (1)

subba

jawarmaniak (19)

ČZ 125T
Pepík (6)
Puch 200 (1)
ČZ 150C (1)
Přívěsný vozík... (1)
Pérák 18 (1)
Jawa-ČZ 125/351...
Jawa-ČZ 250/353...
Jawa-ČZ 350/354...
Jawa-ČZ 125/355
Manet S100/01
Manet 100/01/A
ČZ 175/450.01 S...
Jawa 50/555
ČZ 175/502.02
ČZ 175/477.01 P...
Jawa 50/23 Must...
Yamaha XJ 550 S...
Jawa 50/23A Mus...

neznalek (1)

velouš honda

RomanR (1)

Velorex

hadrak-lesnik1 (1)

lesnik

Pavel V (1)

Fanouš

Oldscool (1)

Velorex 16/350 (1)

martin.tes (2)

Venda
Perez

Radek MX 5 (14)

VELOUŠ 350 (1)
MX-5KA (1)
VRAK Č.3 (1)
Zetka 6 (1)
Motex (2)
Červenák (1)
vrak č.2 (1)
vrak č.1 (1)
TDM 850 (1)
PÁVEK (1)
VILLIERSKA
Josef (2)
vrak č.4 (1)
Velorexí děti (1)

Radek multipla (1)

Velorex 16/250

pecold (1)

Pecold

Jarek (1)

ota

Lukas8 (1)

Velous

Pepo (8)

Velorex 16/350 (4)
Manet S100 (1)
JAWA-ČZ 175
Rady, návody a... (1)
ČZ 125c/t (1)
JAWA 250 typ 35...
PAv 40 (1)
Zetor 25K

velorexmaniak (18)

KRISTÝNA (7)
FANOUŠ (78)
ORIGINÁLKA (3)
ANGLÁN (16)
VALNÍK RŮŽENA (5)
STANDA (12)
RYKŠA 175
OS-KAR
LAMINÁŤÁK
PEKELNÍK (1)
DVĚSTĚPADESÁTKA (1)
KOSTRA NA DÍLY (7)
TRUTNOVÁK (1)
PĚTAPADESÁTKA (1)
EXPEDIČNÍK (6)
ORTHOPEDIA (1)
ČTYŘIAPADESÁTKA (1)
SUPER-LAMINÁT (3)

pipis22 (1)

Oskárek (9)

Oskar58 (1)

Pepík

holcik (6)

Jawa 250sport
fechtl a hrůza
čz 150
manet90
Venca
s11 stadion

charlie (1)

Velorex - JK Sp...

Jiříkovo Velorex (1)

Jiříkovo Velore...

Venca (1)

Milan

MarekK (1)

Veloš

Alois (1)

Alois

riksa-muz (1)

Velorex

Jirirepasi (2)

Herny
ChatoviRobot

Makoš (9)

Velorex 5
Velorex 6
Velorex 8
Velorex 2
Velorex 9
Velorex 7
Velorex 3
Velorex 4
Velorex 1

Vlado 333 (5)

Standa (3)
Jawa 500 OHC ty... (2)
Velouš (1)
Jawa 350/18 Pér... (1)
Jawa 350/354 Na... (1)

David Filip (4)

Jawa 350 side
Pérák 250
Chrobák
Zatím beze jmén...

deta (4)

Os-kar 16/250 (3)
ČZ 150
JAWA 250, typ 5...
Stadion S-11

Zdenda P (1)

Lidunka

Radovan (1)

Šedivá pomsta (1)

Sajmlík (1)

Rudolf

clintkr1 (1)

16/250

Lauťas (1)

Vladimír

josephe (1)

Rexík - Karol

Janek (1)

Zlatohlàve... (1)

serval64 (2)

Vlasta
Josef

Hroch (1)

Otík

Radim (4)

Bělina (2)
Kocour 742 759 (1)
16/350 (5)
Dunelt (1)

cmeldas (1)

Velorex 16/350

Pilník1 (1)

Pepík

irik (11)

STADION S 11
HERKULES
veroń
PUCH MS 50 V
JAWA MUSTANG
PUCH 50
CHAMPEYRACE
Trike
S 22
PAVIK
MOTOKOLOBRNDA

mika2287 (3)

Kája 16/350 (13)
Royal Enfield B... (4)
Jawa 550 (1)

Michi (3)

Michi
Velouš
1kladenak

Raisidlo77 (2)

Ministr (2)
Pepík (3)

Luda (4)

Tatra 57A
Velouš (1)
JAWA 350
škoda 110L

Alda (1)

Velorex

Svatobořičák (1)

Véna

jankloub (1)

Václav

imu (1)

OSKAR 16/250

Rudo (1)

velorex

Lubajs (1)

Chroust (3)

Honza K (2)

František (2)
Pepík (2)

jakub54472 (1)

čtyřkolák

Neoxxxx (1)

Veloušek

Jirka kuk (1)

Oskarel (1)

strejda (1)

velorex 16/350

AsterixRR (14)

Honda CBR1000RR
Kawasaki ZX6R
Suzuki GSXR1000
Drakouš z Děčín... (1)
Mechanika Eviků... (1)
Dědouš
Modrej ďábel
Fichtell champi...
Minibike
Hnědoušek (1)
Evikuuuu Miluna...
Mustaf
mechanika 350
Kanárek (1)

Květák (2)

Zetka
Tonda

Jeep (1)

Drak (1)

panelfotr (1)

Bonbon (4)

Ondrej (1)

Bedřich (1)

hok (1)

velouš

Fanymen (4)

Arnošt (1)
Velouš (1)
4kolák
Ferdinand

VELOREX-DALIBOR (16)

Zelenáč (10)
= CABRIO - VELO... (22)
FIAT 500 (2)
Velorexík-červe... (2)
Zetor 3011 (3)
VELOREX 250 (1)
PAV-40 (1)
Jawa 555 (1)
FIAT 126 (1)
FIAT-500 (3)
JAWA 550 (1)
= V E L O R E X... (2)
JAWA 350 ARMY (2)
Velorexík-zelen... (3)
KLASIK Velorex (3)
Zabudnutý velor... (1)

Hekáč (1)

Máša (1)

Dajak (2)

Velorex (3)
ČZ 175/501 skút... (4)

nerezorex2 (1)

Veloouš

Tomik (1)

Velorex 250

jarujara (7)

Velouš
Sajda 560
Pařez
JAWA 350/354
Pavík
555ka
Péráček

veljer (2)

veljer (1)
Zdenda (1)

milosp (4)

NDRÁK
milda
maďar
Blanka

Culda (1)

Kulihrášek

Peťass (12)

Veloušek (10)
Velorex 1 (1)
Stadion S23 (1)
Stadion S22 (1)
Octávečka (1)
Plecháček (5)
Renault 4CV (1)
Praga Piccolo (1)
Jakub (1)
Gusta (5)
Trabant P60 (1)
Minirex (1)

kuna (1)

oskárek 250 (1)

tříska (1)

velouš

Charly (1)

Velouš

Paja640 (1)

Staňa

deda07 (2)

Velorex 16/350
side Velorex +J...

závodník (1)

mára

Petr 70 (1)

Velouš

cervik (5)

Vašek (16)
Mates (2)
Želva (2)
Stuart (9)
Moprd

Petr88 (2)

16/250 1960
JAWA 350 634-7-...

Ďolik (1)

Bulhar (3)

westani (1)

Jaromír

Honza (2)

Velorex (6)
Velorex-Oskar (4)

wajbrou (1)

Wajlorex

machl269 (1)

Veloušek

rommy (1)

Bohoušek (2)

Hans-von-Pragl (1)

Generátor

Rohlík (6)

Velouš - Václav (8)
Pincek (1)
ČZ 487 sport
Hyosung GV 250... (1)
Honda MB-8 (1)
Yamaha TDM 850 (1)

ize (3)

Boban
ČZ 175/487
Babetta 207/300

CIJOML (17)

Sidecar homemad... (1)
PAv 40 (1)
MOTEX 384 (2)
Velorex trochu... (4)
Jawa 350 typ 36... (5)
Velorex 16/250 (8)
Jawa-ČZ 175 typ... (1)
Stadion S22 (2)
MOTEX 384 nr. 2
Jawa 250 typ 35... (1)
Polák (4)
Velorex RH-1 (1)
Jawa 250 Specia... (2)
ČZ 150C lidovka (2)
CZ 150c chrom v... (2)
Jawa-ČZ 175 typ... (2)
Dvoupistak (1)

maryn (1)

velorex 16 250

romanvacak (1)

Drahouš (1)

Rix (3)

Jindra (12)
Tonda (2)
Erich (1)

ivono (12)

Simson
Jawa 20
trabi (1)
pařizek1
baba
velda (1)
stadak
jawa 250
jawa21
trabi combi
parez2
trabant

myrdoch (1)

Velouš

daras (1)

daras

Jura 72 (1)

velorex 350

meda.jawa (1)

Fjanta hadrák

PetrP (2)

Svižník 57 (7)
Vorvaň (2)

Marda (5)

Honzik (1)
Pávik
Jawa 551 (1)
František (3)
Bohumír

Hojecek (1)

Jenda (1)

Redbull_co2 (1)

Chroust

Johan (1)

Walter

Rychlošnek (2)

Kawasaki GPZ 75...
VELOREX

Bohuničák (1)

Hubert (1)

eis.ducati (1)

Velouš

repi (1)

Chat,

Toňas (1)

Otmar (1)

Hajčusák (2)

Velouš (2)
Pavík 41 (1)

Zuzarix (1)

Maruška (2)

Včelí medvěd (1)

Mazlík (1)

Ado (1)

Velorex 16/250

Ivanov (3)

Olda (8)
Papírák (4)
Saša (1)

Ivan (2)

Otík (1)
Oskar

Erykson (2)

Ludvík (1)
Ludvík II. (4)

Josef (3)

Josef
ČZ250/471
ČZ175

Nerezorex (1)

Reznerez

Fojerman (1)

Fojerman (1)

BO!!!VELOREX (3)

Škatulínek (4)
Modrásek
Velorex 16/250

Mataroka (1)

Václav

Trumpeta mladší (4)

Jawa 50/20
Jawa 125/355
Velorex oskar
PAV 41 - holubí...

Oťas (1)

Jawa

AdamHavlík (1)

Velouš

Otmík (1)

Jarouš

MONOKUK (2)

V350.1965
čz477

stita (10)

Toník (8)
prasátko
pav 40 (1)
Sajda (1)
felinka
mikrovéna
Staďaček (1)
Pařízek (1)
Zetka (1)
Os-kar-ek (1)

zanek (1)

zatim nema jmen... (2)

miky (1)

16/350 cattusre... (12)

Eiffel (1)

kostra1 (6)

Frantomas (1)

Velouš

szake (2)

Velorex 560
Velorex 16/350

Lubajda1 (1)

Láďa

Kapinus (3)

velorex
stadion
WV bouk

Paros (2)

Velorex and cat...
Velorex fantasy

dutus (1)

Dutus stroj

Stehno (1)

Šimon

Pavel Myška (1)

Velorex

Tačud (1)

JIŘINA

petrikmi (1)

velorex 16/250 (1)

koleno79 (4)

koleno (1)
Jawička
Káťula
Fechtl

carodej (2)

velorex 16/350 (15)
hajtra (1)

Bogdan71 (1)

tidítko

Pepíno 16/350 (1)

Velorex (1)

Zepelin16/250 (1)

Zepelínek (1)

Duin (7)

Velouš (8)
Automat (3)
Pejrak (2)
Pavik (1)
TřiPade
Jawa Komat (1)
Sidecar Velorex... (1)

voldy (1)

Arnošt

koleno.pk (1)

Koleno

HonzaBK (24)

Toník (2)
Velorex 16/350...
Felicia
Manet 90
Pérák 250 - 194... (1)
Pérák 250 - 195... (1)
Jawetta - sport (1)
Velorex 40
Jawetta standar...
Jawa 250/590 sp... (1)
Jawa 50 - 555
Jawa 50 - 550
Jawa 50 - 20
Jawa 50 -23
Velorex Oskar 2...
Felicia 1961
Skůtr 502/01 (1)
Z6 Hurvínek
Stadion S22
Stadion S 22
Stadion S 11
Skutr 502-00
Stadion S11
rozřezaný

Skvrna (1)

Morte

nindža (1)

Oskar

Fofo (1)

Velorex 16/250

Jovan (2)

King Midget (1)
King Midget Ser...

Micka (1)

Velorex

RTe (1)

I

gertryda (3)

hadradrak (3)
mašina (2)
DNĚPR K 750 (1)

Bajaja (1)

Beruška

vksir (3)

Venouš 2
Venouš
VC Beroun (5)

velorexbohumir (1)

bohumír

Kubik (1)

Veloušek

Ozzy (2)

Indy (8)
Venca (1)

chmela852 (11)

Motex
Gabriela (2)
Stadion
jozef ČZ 175 47... (1)
ladislav (1)
pav 40 (1)
anglán (1)
4-kolka
JAWA 350 639
JAWA CZ 150
jawa 353

ferda50 (1)

Ferdik (1)

Longrex (1)

Longrex (17)

tommyno987 (1)

velorex 435

TOŠIN (7)

TONÍK
Jawetta
Jawa 250/Špinar...
Jawa 250/sideca...
Pav 40/světoběž...
Benelli Adiva 1...
Honda NTV 650

Rebel (1)

František

Bedrich (1)

marie

BAGR (3)

Kraska (2)
Karlík (3)
Valník (1)

Štefan (4)

JAWA 350/360-03
JAWA 250 perak
Velorex 16/350
SKODA 440 Spart...

dejfon (13)

16/350
škoda 1202 STW
čz 175 501/00...
simson star SR4...
stadion s11
jawa 21
Pav 40
simson schvalbe
simson star sr4...
jawa 20
čz skůtr 175 pr...
stadion S22
Jaweta standart

Stanous (4)

Mila
Radosti
zasnezena Mila
zasnezena

Petrusius (1)

Veldik

velorex.dk (2)

Velorex 16/350...
Velorex 16/350...

Marek Schwarz (1)

Bohoušek

Ervín (1)

Pepe

PetrS (1)

Jindřišek

gigi (4)

No name
Chroby
De Pejrak
Prísavník

Vlasta (10)

Třistapadina (8)
Dvěapůle (9)
Os-Kar 53 (2)
Pérák
Kalif (3)
Velorex 16/250... (2)
Stopětasedma (2)
Čtyřiašedesátní... (1)
Stadion S22
Jawetta

rekonstruktér (2)

Vídeňák
kostřička

pfeifer (1)

Velorex Olda

cihura (1)

Božena

MICHAELSW (1)

PILA (1)

radek 1978 (1)

hadroš

Ondra (1)

venousek (1)

Pavel 007 (3)

Polák (2)
Ludvík (6)
Motex (1)

prašek (2)

Jíří (1)
Miluška (1)

Standa 2000 (1)

Straka

mygale (1)

Velouš

thoy (5)

250 Pérák F.Jan...
" Torzo z kopři... (1)
PAv 40 (1)
250 Pérák ZBROJ...
250 Pérák ZBROJ...

shuggiemac (1)

Kai

megacruiser (2)

Kolínek
Čtyřkolák

eman (1)

Velouš (8)

Chaos (1)

hadraplán (7)

janokarpi (1)

Motokolo replik...

msemi (1)

velorex 350/16

v.klon (1)

Venda

RADO 007 (3)

oříšek 250 (1)
H 007 (7)
Hadrafáro 888 (12)

Indiana (4)

Kačena (2)
Hadraplán (21)
Pařez (1)
Trilobit

tomiru68 (1)

Montgomery

Pete (2)

Hugo
M-72

Bow (1)

Bowee

HoumrSims (6)

Velouš Eda (1)
Klára
čezeta
jawa 350/354
čz 150 c
pav 40

tugof (1)

Staník (1)

Honza C. (1)

Gigi Velorex 16... (5)

hadra76 (1)

HONZÍK

Milan (3)

Velorex 01
Karavan
Velorex Oskar 1

Mila_307 (8)

Čtyřkolák (6)
Velorex 16/350 (17)
PAv 40 (1)
Čtyřkolák-šediv... (1)
Minibike (1)
16/350 hydrauli... (1)
Jawa 350/354 (2)
Oskárek (2)

arnošt (5)

royal enfield
Zundapp k500
Ural M-61
Jawa 175 specia...
Dodge Brothers

Řezňa (2)

Kryštof (5)
Velorex (1)

TyerCorp (1)

Pocok

msil (4)

wilik šedivak (5)
skutr čz 501/05
jawa 250 TYP 35... (1)
jawa 350 TYP 64... (1)

ondra150c (1)

kostra

Belcanto (1)

Mr.Smart

ZdendaZemda (1)

Velorex 16/250

Levap (1)

Velouš

Zdenda (6)

Oskárek (1)
Eda (5)
Es-ka (1)
Phanomen Bob (1)
Durkopp (1)
New Hudson (1)

derick (1)

Tulák

cv-rex (8)

cv-rex (1)
slabý dech (1)
16 350 z dílů
prasátko (1)
X 1/9 Bertone (1)
kachna (1)
Tatra 30 (1)
Rapid 136 (1)

mates219 (1)

Velda (2)

Sabi-Pavel a Zdeňka (8)

K E F Í R E K (7)
Jawa 350/354
Vozíček Pávik (2)
Jawa-ĆZ 175/356 (2)
ČZ 125 t (1)
Motor-pila (1)
verze do lesa (1)
Tatran 125/03 (1)

LiborHess (1)

invalidní vozík (1)

olivoj (11)

Karel (10)
Jawa 350 Automa... (2)
Pav 41
Jawa 350 Pérák (1)
Jawa 250 Pérák
Jawa Duplex Blo... (1)
papíráček (1)
PAV40/b (1)
sidekára (2)
Racing cock (1)
pan Lorenc (1)

kohinoor737 (1)

Oskar-16

tadeasnovak (1)

Žralok (2)

raticate (2)

Arnošt (19)
PAv 41 (5)

vinnetou (16)

veloušek (1)
Jawa 350/634
pavík (2)
Jawa 250/592 (1)
jawa 250/559 "u...
Jawa 250/353
čz 175/502 (1)
tatran 125
Jawa 250/353 "š... (1)
kalifka
rikša
Vorlice
Staďák
Lesnice
MZ 250/1 ES
anglán (1)

pepazdepa (1)

Mates (2)

Martinek (1)

Martinek

Golbik (1)

Velorex

ROZI (9)

Velorex 16/350 (7)
Trabant 601
K 750
Jawa 555
Jawa čz 250
Jawa 250
Skutr čz 175 -...
Jawa čz 150
Velorex 16/250 (3)

Seszo (2)

I.
II.

tomula (1)

braveheart

jawa.muzeum (1)

velorex

BAR (2)

Velorex 16/350 (1)
Šarlot/Šrapnel

XXL (7)

Felinka
Piďibelo
MEK
Zetor
Traverza
Mini
JOHN

Marťas (3)

Marťas
Marťasek
Macek

vosahlo (2)

Jawa bizon
ČZ 476

Paldast (7)

Čezeta
4kolka
Máňa
Stadon S11 de l...
Jawa 555 de lux
Stadion S22
Stadion S1

Vildys (4)

Vilda (1)
Pérside (1)
Mrchoň (1)
Pavča (1)

Pája Velouš (3)

Veloušek (1)
Máša
Máša II

skodakopi.xxx (6)

velorex
stadion s11
Jawa 20
skoda 100
Pavik 41
Honda 954

Marťasek (1)

Marťasek

Kudroš (2)

Mojmír (2)
Pepa

elstrem (1)

jawa 350/361

zajda (2)

3D model hadrap...
Pepina

Jenda9770 (1)

Prdlafka (1)

zetkař (1)

Lysaňa

janeon5 (1)

velda

Wenda (2)

Oskar
435.0

pixar (3)

Suzuki Bandit 1...
leopold (6)
KAČENA (1)

Hellrider (1)

ČZ 175

hurvinka (2)

hurvinka pav-40
hurvinka

smazo66 (2)

Kryštof (4)
Barborka (5)

cedro (4)

Emil (16)
PAv 40/B (2)
Ruda (11)
Jára (3)

M+M 4kolky (8)

Matúš (8)
Jozef (5)
Stano (10)
Ernest (3)
Pionier (1)
Jindřich (2)
jawetta sport (1)
Stadion S22 (1)

Mareček (4)

Veróch (7)
Kozel (2)
Fichtl (1)
Praga Piccolo (1)

Jana+Mirek (3)

Veloušek (6)
JAWA 555
JAWA 550 PAŘEZ (4)

DUB (1)

nákladní velore...

Svačinka (1)

Velorex 16/350

Lolek (1)

Lolka velorex

mj (26)

Josef (2)
Věra (1)
Jaroslav (1)
Jiří (2)
Valníček (1)
Stanislav (1)
László (1)
Pavel (1)
Petr (2)
Olívie (1)
Bohumil (1)
Marcel (1)
Karel
Josef II (1)
Š 1202 (1)
Dvojka (1)
Dvojprase (1)
Boris (1)
PVSka (1)
stopětasedma (1)
Španěl (1)
Ignác
Petr II (1)
Jura (1)
Jaroslav II (1)
Velorex RH-1 (1)

Emrson (1)

Jan Netopejr MC...

staford (1)

velorex oskarek

jara.tuma (2)

Jawa 21
Stadion S22

Jarda.K1 (2)

Mikuláš (1)
Natálka

Hloh (4)

Sajdkára (1)
Oři plynatí (5)
Titan (1)
Barborka (4)

Brotas (1)

Velorex 16/350

Tomas (1)

Velorex 16/350

koki (1)

Velorex 350-16

Kim (5)

Francek (2)
ŠKODA Octavia-B... (1)
Pávík
IVAN
Patiňák

Jaara (1)

Stadík

jcg67cz (1)

JCG (1)

kolp (10)

S 11
S11
Velorex 16/350
Jawa-ČZ 350/354
JAWA-ČZ 250/353
JAWA 250/559
Jawa-ČZ 350/354
Velorex 560
Velorex 560
S22

mary (2)

Velorex 350 ori...
Jawa 20 Pionýr...

Pacička (4)

Modrák (5)
Lůďa (1)
Jawa 50-05 (1)
Měďák (1)

Matísek (1)

Škubánek (1)

JIRKA SLUNÍČKO (2)

Myšák (3)
Zajíc (5)

roza1388 (1)

Domino

Pavel s červenou Karin (1)

KARIN

ogar 350 1948 (5)

jawa Ogar 350
jawa perak 250
Jawa pařez 550
jawa villiers
Jawa pionyr 21

Standa (5)

16/350 hydrauli... (3)
Hadrák 16/600 (1)
Máňa I (1)
Máňa II
Pávík (2)

PetaCRX (10)

Komar I.
Velošek
S11,S22,Jaweta,...
Renault 4cv
Renault 4cv šed...
Stadion S22 Mod...
Trikolka S11
S22 S-FOR
Simson SR2 E
muj drobecek CR...

bad (5)

Rexík
otrhánek (1)
Vladimír (2)
manet korado
Hornet (1)

JamPek s r.o. (1)

Milouš

simmir (1)

Mazlík (2)

salvik (1)

salvik

Baky (1)

Nikon D300 (2)

Žanda (1)

Vinyl X Like (2)

Tomcsanyi (1)

Zdenička

hujer (3)

hadrovka (13)
Stadion S 11 (I... (5)
Stadion S11 (II... (1)

Oplt (1)

xy

Bolek (1)

Veluś 2

chomi (1)

Mates

jindrapjd (1)

vilda

mates (2)

Pacer
Planda

mlok (1)

mlok

Jenda (1)

Nesim

Petr Gajdoš (1)

JAWA 50/555

VelorexArt (2)

Oskar
Dědek (1)

Lucky (1)

Velorex 16/350

RayBan (1)

Velorex

Me2dd (7)

JOSEF (33)
Moťák (1)
velký PAV (3)
Rady a poznatky (5)
Pav 40/B (1)
Moto GUZZI (7)
Hajírex (1)

avatt (1)

Jindřich (2)

Vilda (2)

Oskárek 57 (8)
PAVík 40 (1)

Velobet (1)

Gagok (22)

hasic1HaZZ (1)

JAWA 350-354

franta999 (1)

krasavec (1)

motorino (1)

Oskar 54

Q U A C K (2)

Adligenswil.ch
Adligenswil.ch...

likk (1)

Šedivák

miki (1)

fanda (1)

špéra (1)

velda (8)

Starej (2)

De-lux (3)
Náklaďáček (3)

Hošani (5)

Plachťák (3)
Juťáček (3)
Žabáček
Kamila (2)
Fanouš (3)

rumajs.pralinka (3)

pralinka
pařízek
staďoch

Pepe (1)

Motorky

Fittipaldi (3)

Ogar 250 (2)
NO NAME (2)
ČZ 150 C (2)

rejd (9)

hadraplán (1)
družka
třinda sajdka v...
Rikša
dvoupíst
pérák250
pařez
jawa minor (1)
spartak sparťák...

blpetr (1)

Velorex 16/250

JARDAII. (4)

VELOUŠ (2)
ČZ175/487-03
čz125A
ŠKODA 440 SPART... (1)

jahoda (1)

Jahoda

radek300 (1)

Cyril

Shalvoster (1)

Dolfi (5)

Peter (2)

Oskar 16 (14)
Motex (1)

fista (2)

REWACO / HARLEY... (1)
Veloušek (11)

bara (1)

potrhanek (2)

Kachna (5)

ČZ 125/476 (5)
JAWA 250/559 (5)
JAWA 23 Mustang (1)
ČZ 175/501-05 (3)
IFA F9 (2)

wondr (8)

WONDR (18)
Pincek (2)
Vozík (2)
Jawa ČZ 175 (2)
ČZ 175 Rikša (1)
Rikša-EDA (2)
Prasátko (2)
Burák 16/250 (1)

postak.tr (1)

Hadrák

tom120 (2)

Velorex
Pav

hadrak 350 (1)

hadrak

Dan (1)

Velorex

Dejf (3)

Jindra
pávik
jawka

vikjste (1)

sportak

Garden (2)

Růžena
dvaapůla (1)

jawak125 (5)

Jawa čz 125/355
stadion s22
jawa 555
jawa 250 pérák...
PAv 40b

miosek (2)

pixloun (1)
nevymysleno

speedy (1)

velorex 16/350 (1)

Prdlavka (1)

Velouš

Hradítko (11)

Jawa 350/354 (3)
Velouš (4)
DKW RT125 (3)
Victoria V99 (1)
PAV 40 (2)
Velorex (1)
Jawetka
Třipade
Jawa 20
Stadion S11 (2)
Skútr ČZ 175/50... (2)

charlie-manson (2)

Velorex 16/250 (3)
Kostra

KLASIKA (1)

FERENC

Pedro Cortez (1)

Ferrari

prdlavka simon (1)

vekoušek

Trambus (5)

Herta (2)
Škoda Octavia
Fiat 600D
Dněpr MT 16
Vlašťovka

Velopego (1)

Hugo

car (3)

Aero 662 (1)
škubík
Rykša

Pytlak (4)

Oskar 16 - Veve... (1)
Motex
Velorex 16/350...
Ferda

Drewel (5)

Bugati 350
Jawa 250/353
Jawa 350/360 (2)
S22
Velorex 350 (5)

matěj (1)

Kryšot

Kuba Kubikula (4)

Škoda 100 L
Erko (1)
Pincek
kočkolap (3)

cupe (1)

Velorex (5)

mihaly-david (3)

Oldrich (1)
Velorex 16/350
16/350

vtr (5)

ČZ 125 T (1)
suza
Hundrtka
dvěpade
čtyřkolák

čeve (1)

hadrák

Zahradník (2)

Velorex
Velorex dvojka

netik.v (1)

Montgomery

fous (1)

hadrák

RKV1979 (1)

Babetta

Dr.House (2)

ČZ 502
ČZ 502 175ccm

Fíša (1)

Velorex 16/250...

IKA (2)

Brigita (3)
Lumír

vojtik144 (1)

Velorex gt

ondrpa (1)

velouš (1)

Jalli (2)

Velorex (1)
Swedish Army Ja...

Acareta (2)

KAWASAKI ESTREL... (1)
MZ 125 RT

Cudl (1)

Jíťa

Jouda 007 (3)

Bohouš (5)
Vratislav
malej 007 (1)

Ráša (1)

velorex

brambourl (1)

Pepa (1)

ja jedu (1)

REX

simi (1)

velouš1 (1)

Olaf. B (2)

olaf
olafatko

boumry (2)

Otylka
méďa (1)

čert (3)

Oskar 250 (4)
Áda (1)
Jawa 350/360

Kovář (1)

aparát

LuGr (1)

Amík

Zorik (1)

Méďa (1)

Mad Turbohadrak (1)

T (1)

RONON (1)

Vendelín

Erban (1)

Vejflus (3)

stromak (1)

Jawa 21

Mirek-Gabi (1)

Oskarek-Köln

miluna (2)

mirda
jawa250 Panelka

nautilus93 (1)

Žabka

vvojtik188 (1)

Velorex GT 500

pavel323 (2)

Velorex 16/350 (1)
Jawa 350/354 (1)

Grabat (2)

cirkusnakolech (2)
Skůtr Čz 175/50... (2)

Jan Malý (1)

Mazlík

slávista (8)

M 72
beruška (1)
Číňan (1)
Bonbón (1)
rikša (1)
sportka (1)
pařízek
škoda populár

mth (1)

mirko

Georg (1)

Plachťák

Pospa (7)

Jawa 250 typ 55...
Jawa 100 Robot
Jawa 50 typ 23...
Stadion S11
JAWA 350/640
PAv - 40 (1)
Velda (1)

99tky (1)

Fichta (2)

MŮŽA (3)

Mína (9)
Tunning. (3)
motor triumph (1)

rohlajs (1)

přibližovadlo (1)

Muzikant (3)

Boban (2)
Pravostranný Ve... (6)
Velorex 250 (1)

JanVan (1)

ČZ 175, typ 450... (2)

Marek6 (1)

zatím nemá

pitrisek (1)

Bedřich (2)

Trottle (1)

Oscar

jenuse (1)

Punta

katka (1)

Veloušek (5)

předseda (1)

zámek (1)

vaclav (1)

Nadsvětelka (2)

Dodge (1)

Jawa 250559 Aut...

OKOUN (1)

OKOUNEK

Mirek (1)

Trikolka

sexbomber (1)

Skládačka

Pumi (6)

OSKAR I.
Laura
Dudák OSKAR II
Bavor
BMW 327/28
Kabroš

Kuba87 (2)

hadrák
hadrák 2

vgavla (1)

nanorex (2)

sputnik (2)

sputnik (5)
PAV 40 (1)

scooter20 (7)

Prchající stan (2)
Kostra (1)
Solista (1)
skůtr (1)
Tudutka (1)
Jawa-Viktoria
Žirečská bestye (1)

R.P.Quicksilverov (8)

Jawa-Čz 175, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
PAv 41
Jawa 50, typ 55...
Jawa 50, typ 55...
Jawa 50, typ 20

bajlák (1)

VULKÁN

vojtěch (3)

prase
jávka
jawa 250/353

vahinkpe (4)

Velorex 562
Velorex 700
Velorex 700 2
Velorex 562 a 7...

Łukasz (2)

Łukasz
diablo

martas (2)

Stadion S11
Jawa Robot

1%velorexar (16)

Zelenáč (1)
terminator (1)
Jawa 550 I (1)
Jawa 555
číza (2)
Skutr Manet 125 (1)
Jawa 90 Roadste... (1)
Jawa 90 Cross (1)
Jawa 550 (1)
CZ 150C (1)
Stadion S 11 (1)
Stadion S 22 (1)
Cz 125T (1)
Jawa 555 II
CZ 125 C
Stadion S 11/2 (1)

VencaV (1)

myšák miki (1)

drievko3 (2)

tatran s125
jawa 555

Krtek (1)

Hadrák

michal (2)

hadrák
Jawička

Xenon (2)

xenon (1)
Čtyřkola

viťa (1)

velorex

kopako (1)

Svist

Kmínek (1)

Velorex

jawettar (1)

stadáček

Škodil-007 (1)

Muff (1)

petulo (1)

velorex 350

MISTR (4)

JOSEF (1)
BOHUSLAVA (2)
Z- 4
Buggi (2)

artikovo (1)

R1

Šíťa (1)

Máňa (2)

čestmír (3)

Hadrafáro (4)
hadrafáro II (1)
faema due

ada (3)

Jawa ČZ 175
ČZ 150 c
Škoda 1000 MB

Jakub (3)

Rex (4)
Pavson (1)
Boiler

David (1)

Velorex 16/350

kef.alin (1)

Kefka

Dr.V. (1)

Švejk (1)

klobrc (1)

České Budějovic...

Miloš (3)

Hadrák I. (1)
Hadrák II.
Hadrák III.

trumpeta1 (4)

bojar (9)
Žába (5)
Křovák (1)
Motex (1)

horakjans (1)

venýsek

Radek Vencl (1)

Oskarek

smurf (4)

Jawa 350 Califo...
autíčko (2)
Veloušek (3)
Jawa 350 Califo... (2)

Bzuk (2)

Velorex 16/350
Jawa 250

Lišák (1)

Lišák (1)

franta (1)

franta

Honza.Divis (1)

Velorex 16/350

Luky (3)

16/350
16/350 II
435

dědek (1)

Ewing 2

oskar (1)

oskárek

skolnik (5)

Jaroušek 127 (1)
Jára (1)
Tříkolka
Jaroušek (2)
Jára 127 (1)

saniitak (1)

velorex velda

drahos (2)

Hadraplan
Hadik

DavGro (1)

Chroust DavGro

tim19 (1)

V-Rex Venca

prudilavia (4)

Mazel (2)
ČZ 125 (1)
Yamaha 125 tdr (1)
Žofinka (3)

petr_blazek (1)

Karel

bunda (6)

bunda (12)
pav 41 (1)
ruzne (2)
PF 2005
renault 4CV spo... (1)
sraz veteranu v... (1)

kados (1)

velous

jovan.sve (1)

hadrák 28.srpna...

HARVTO00 (1)

Super-Laminát (1)

Kulich (1)

Velorex 175/16 (1)

ruzen (8)

Růžen
Teodor (1)
Wartburg 311
PAv 41
CZ 175/502
AWZ P-70
Motex
moskvič AZLK

matadores (2)

Rexík
Rexík1

Zdenek CR (1)

lisák

lukynel (1)

VELDA

indián (1)

hadráček

verolex (1)

Velorex

prcek (1)

Mesrsmit (2)

milhaus2 (1)

milhaus

Marte (5)

Oskar 54 (2)
Sergej (2)
Gilera Marte 50... (4)
Jawa 25O pérák
felicie (1)

mSojer (3)

Stadion S11 (z... (2)
Jaweta SPORT (1)
Stadion S