HuBa 2013 - FANOUŠ - velorexmaniak - Velorexy.CZ - vše o tříkolkách Velorex

HuBa 2013

Přehled garáží » velorexmaniak » FANOUŠ » HuBa 2013

Zvolte garáž:Zvolte stroj:

HuBa 2013

velorexmaniakstroj: FANOUŠ27. 12. 2013Velorex 16/350Ostatníkom.: 1přečteno: 3483 xfoto: 74

Ani letos jsme si nenechali ujít dvoutýdenní dovolenou na třech kolech. Tentokráte vyrážíme na okruh, kterému se ihned ujal už první pracovní název HuBa. Znamená to Hungary Balaton. Byl to ale jen jeden z cílů, které nám hlavní metodik expedice Pavel připravil do cesty. Základní sestavu expedice vytvořili: 1) Sedma se svým strojem, 2) Kudroš s Mojmírem, 3) Luděk s Cesťákem, 4) Jirka s Feratem, 5) Pavel s Jendou, 6) Kléma a Věrka s Amerikánem, 7) Ivan a Simča s Otíkem a 8) Tomáš a Líba s Fanoušem. V úterý druhého týdne se připojil ještě Martin s Pezinkáčem. Půlka srpna je tu, všechny přípravy snad zdárně proběhly a my můžeme vyrazit!

1.den, pátek 16.8. – Přesun do Úsobí
Stav tachometru 70 199 km. Startujeme z Vinoře v 17:53. Letos docela oblíbenou cestou míříme na Poděbrady a následně na Kolín. Můj Fanouš má už dva dny nový výbrus (však si ho po pětatřiceti tisících kilometrech už zasloužil) a dostává ten nejhorší možný záběh – expedičně naložen a naostro vpřed… Motor se musí rychle uvolňovat s každým ujetým kilometrem. Na ideální záběh nějak nezbyl čas. Fanouš si ale vede dobře, i když pořád čekám kousnutí. Dvakrát taky přišlo – za Kolínem a u Golčova Jeníkova, ale naštěstí jen lehké, vždy jsem ho vycítil a hned jsem vyšlápl spojku a zpomalil. Teď už můžu říct, že žádné do třetice už nebylo, Fanouš prostě pochopil, že musí jet a není čas se hryzat… Studený večerní vzduch Vysočiny byl balzámem nejen pro můj motor. Projeli jsme Havlíčkův Brod a po chvíli další jízdy dorazili do cíle dnešní etapy, do Úsobí k Luďkovi. Udělali jsme oheň, sedíme, klábosíme, večeříme a těšíme se na zítřejší den. Ujeto 130 km.

2.den, sobota 17.8. – Do Rakous
Stav tachometru 70 329 km. Naprosto beze spěchu vstáváme snídáme a balíme. I tak jsme vyjeli už v deset. Nemáme kam chvátat. Situace je taková, že pojedeme někam směr Vídeň k Dunaji, kde se máme až zítra setkat s Ivanem a Simčou. Přes Jihlavu jsme stejně jako loni při Expedici VSVS 2012 dojeli do Telče a stejně jako loni jsme vjeli na zdejší majestátné náměstí. Zrovna tu probíhaly jakési středověké slavnosti, které jsme nepatrně narušili tak, že šermíři přestali šermovat a šli se podívat na Velorexy. Dali jsme si zmrzlinu a pokračovali do Slavonic. Než tu poobědváme, zajdeme na věž a na exkurzi do podzemí.

Po jídle tankujeme a okolo Maříže přejíždíme do Rakouska. Kvalita silnic u našich jižních sousedů je viditelně lepší. Postupujeme v poklidném tempu plynule na jihovýchod. Utábořili jsme se hezky za světla u vesničky Sachsendorf pěkně na trávě maskováni v polem. Večeříme, počasí nám přeje, bude širák. Večer proběhla zásadní debata o tom, za jak dlouho může doletět komár z Vídně do Mnichova. Toto téma se pak vracelo takřka každý den, taková hovadina… Noc je klidná, narušuje ji jen a pouze Kudrošovo mocné chrápání. Ujeto 196 km.

3.den, neděle 18.8. – Už jsme komplet
Stav tachometru 70 525 km. Slunce nás vytahuje z vyhřátých spacáčků okolo osmé. Někdo rovnou vstává, jiný ještě leží. Snídáme a nikam nechvátáme. Dostáváme informaci, že okolo 8:30 vystartoval z Hluku hadraplán Otík na palubě s Ivanem a Simčou. Jsme nedaleko města Tulln, tam popojdeme a budeme čekat na Ivana. Parkujeme na náměstí v centru a jdeme na procházku. Je tu hezky, mají tu staré římské opevnění, tedy spíše zbytky, ale dobrý… Prošli jsme taky jakousi „špacír zónu“ přímo u Dunaje. Panuje velké horko, smáčíme nohy v příjemně chladné řece. Nedaleko našeho parkování mají navíc výtečnou zmrzlinu, tak se to čekání na Kotačky dá vydržet.

Otík dorazil v 13:35. Jsme komplet a můžeme jet dál směr Maďarsko. Objeli jsme Vídeň, v dáli se rýsují Alpy, tu a tam stoupáme a pak klesáme. Našli jsme si pěkné místo ve stínku a obědváme. Potkáváme sběratele starých traktorů, kteří mají na nedalekém kopci svůj sraz. Luděk se tu stihnul i vykoupat v přírodním koupališti. Klesáme cestou necestou a pozvolna přemýšlíme o tábořišti. Našli jsme si pěkné místečko v údolí Höllentall na pěkném plácku kousek od řeky. Ležení rozbaleno, je vidět, že Ivan je první den zde, k dispozici jsou klobásky, vínko i slivovička. Jirka přinesl pro každého zdravotní náprstek rumu, stejně jako včera. Máme se dobře a to se ještě ani nešeří. Ale pohoda neměla bohužel dlouhého trvání. Objevil se ochranář v zeleném, že se tu prý nesmí nocovat. Argumenty, že tu není cedule, že nehodláme stavět stan, že tu budeme jen tak ho nezajímaly. Natvrdo prohlásil s pocitem moci, že jestli pojede okolo za půl hodiny a my tu ještě budeme, volá policii.

Inu nedalo se nic dělat, normálně by se to nestalo, ale jsme nuceni sednout za volant po určitém snad nikoli velkém ale přece jen nějakém množství vína, piva, rumu a slivovice...Každý to měl jinak. Opatrně vyrážíme. Kudroš je - co se týká alkoholu - čistej, tak jede první. My ostatní za ním. Jedeme pryč z tohoto údolí, kde mají jízlivé ochranáře. Už za tmy jsme našli pěkné místečko za kládami nedaleko městečka Mürzuschlag. Rozhodili jsme širák a vytáhli nedopité vínečko, při kterém jsme ještě chvíli podiskutovali. Ujeto 160 km.

4.den, pondělí 19.8. – Do Uher
Stav tachometru 70 685 km. Budíme se do slunného rána. Já s Líbou a Luděk vyrážíme s předstihem napřed do městečka k benzínce za účelem návštěvy bílé keramiky. Ostatní přijeli chvíli po nás. Kopcovitým terénem s místy, kterým by se snad dalo říkat sedla, se blížíme do Maďarska. V Rakousku jsme ještě stihli poobědvat na jednom odpočívadle. Hranice jsme přejeli v průběhu odpoledne. Se změnou státu přišla rapidní změna silnic. Už teď můžu říct, že s kvalitou maďarských silnic jsme se stále potýkali i v dalších dnech a v podstatě se těšili domů na silnice české…

Prvním místem, které jsme v Maďarsku navštívili, bylo město Köszeg, kde jsme si prohlédli jeho staré centrum a dali si první uherskou zmrzlinu. Počasí panuje horké letní, až tropické. V ulici kde jsme parkovali se scházeli lidé s fotoaparáty a my jsme zjistili, že mnozí Velorex přece jen znají. Ivan objevil, že mu znatelně uchází zadní kolo, že nejspíš píchnul. Tady ve městě to ještě dofouknul, ale večer asi proběhne výměna duše… Pauzičku jsme udělali u zdejšího Tesca, kupujeme čerstvé pečivo a další drobnosti. Ukazuje se, že je tu v podstatě stejně draho jako u nás, vše se dobře počítá, forint ke koruně je přibližně 10:1. Projeli jsme skrz město Szombathely a míříme do vesničky Ják zhlédnout tamní románský kostel dostavěný v roce 1214. Ivan znovu dofukuje zadní kolo, večerní výměna je nevyhnutelná.

Popojeli jsme ještě nějakých dvacet kilometrů a utábořili se na mýtině mezi lesíky za vesnicí Szentpéterfa. Stavíme stany, v noci bude pršet. Ivan vyřešil defekt, pojedli jsme a poseděli. Když přišla řeč na oblíbené dolety komárů, tak Sedma vygůglil, že podle jakési severské studie snad průměrně komár uletí za život pouhých 250 metrů, což je zajímavé, že? Opodál našich stanů, jak se ukázalo, leží několik mršin i kostřiček. Vypadá to, že jsme našli oblíbené místo zdejších pytláků. Ujeto 169 km.

5.den, úterý 20.8. – Vzhůru k maďarskému moři
Stav tachometru 70 854 km. Postupujeme dále dle plánu maďarským venkovem. Chceme si prohlédnout skanzen v Szalafö, ale najít ho, je docela těžké. Postupně zjišťujeme, že Maďaři si nedělají nikde velkou hlavu se značením památek, jako by turistický ruch ani nechtěli podporovat. Nakonec jsme úspěšní, na správné místo nás poslali až nějací ochotní cyklisté, se kterými jsme nalezli společnou řeč, pochopitelně, že ne maďarštinu. Ještě než jsme ale dojeli na místo, musel Kléma vyndat zadní kolo a vytáhnout jeden drát z jeho panelkového výpletu, který se mu začal šprajcovat do paken.

Prošli jsme si zdejší skanzen, který v mnohém připomínal ten náš v Rožnově. Ve zdejším občerstvení jsme zakusili zdejší specialitu – langaló. Něco jako langoš, ale mastné, s kousky salámu zapečené v sýru. Chutnalo nám, i když bylo třeba neustále odhánět dotěrné vosy. Dalším místem kam jsme se posunuli, byla vesnice Páka, kde mají úzkokolejku a železniční muzeum. Jen pro nás místní správce uspořádal exkurzi, když otevřel vrata garáží a my mohli spatřit staré lokomotivy, vagóny a další starou drážní techniku.

Balaton se stále více přibližuje. Ivan je ve spojení s Hlukem, protože se plánuje, že by za námi k vodě dojel zbytek Kotačků. Z domova to totiž mají na Balaton blíž, než když jedou třeba na sraz na Krušnohorské Vršky… Zvedá se vítr, začíná pršet. Za vichru a deště jsme se utábořili v kempu v Balatonakali, kde se mimochodem v minulých letech konaly maďarské srazy Velorexů. Ve zdejším bufíku velmi dobře vaří, čepují české pivo a dokonce částečně česky hovoří, tak je to fajn. Lenka se Sylvinkou přijely asi v půl desáté. Sedma, který se od nás se svým stanem kousek separoval, prý aby měl klid si naběhl, protože se z nás nejblíže uložil k železnici, kde s železnou pravidelností celou noc jezdily ne zrovna tiché vlaky… Ujeto 241 km.

6.den, středa 21.8. – U Balatonu
Stav tachometru 71 095 km. Dnes máme naplánovaný volný den. Hadraplány necháme stát a budeme se věnovat jiným činnostem. Ráno ještě hodně fouká a není úplně hic na koupání, a tak jsme se vydali na výlet vlakem podél Balatonu. Cílovou stanicí je Aszöfö, odkud jdeme pěšky směr Tihany. V jakémsi občerstvovacím zařízení jsme pojedli skvělou smaženou rybu nazývanou hejk, po které ale bylo Sedmovi až do druhého dne blbě.

Když jsme se vrátili zpět do ležení, už vykouklo slunce a taky vítr se utišil. Je čas jít k vodě a smočit se v Balatonu. Byli jsme v místech, kde už kousek od břehu začala hloubka, tak jsme si i zaplavali. Povečeřeli jsme, hrálo se na kytaru, prostě to byl takový správný rekreační den.

7.den, čtvrtek 22.8. – Podruhé Dunaj
Stav tachometru 71 095 km. Ráno balíme a jdeme se ještě jednou vykoupat. Loučíme se jak s Balatonem, tak i s holkami Kotačkovic, které se vracejí domů. Pokračujeme ještě kousek podél vody do Balatonfüred, kde někteří využívají bankomat a o kousek dále ještě Tesco k doplnění čerstvého proviantu. Jedeme dále na sever. Další zastávka je určena prohlídce hradu Czesznek a k uvaření oběda. Poté postupujeme vpřed přes Tatu a Labatlan až do Ostřihomi, kde jsme krátce zastavili na prohlídku staré baziliky nad městem. Brzy bude tma, naši cestu plánovaně přerušil Dunaj. Ráno pojedeme přívozem na druhý břeh. Dnes končíme na louce u řeky. Až na pár rybářů tu máme nerušený klid k přenocování. Ujeto 193 km.

8.den, pátek 23.8. – V pohoří Matra
Stav tachometru 71 288 km. Slunný den začínáme naloděním se na přívoz. Krom nás se plaví pár cyklistů a několik aut. Fotíme se a sledujeme manévr, jak nás tažná loď posouvá po řece vpřed. Na druhém břehu Dunaje je vesnice Szob. Po standardně rozsekaných okresních silnicích jsme dojeli do vesničky Nagybörzöny, kde jsme si doslova prolezli stařičký románský kostelík, včetně jeho zvonice. Směřujeme dále do hor přes Nagyoroszi a Kétbodony, za kterým řešíme Luďkovu „jedovatou“ závadičku, kdy příčinou chodu na jeden válec byla vadná fajfka.

Jak je ten svět malý a jak fungují náhody! V Szécsénke proti nám jede bílá dodávka, její řidič zběsile mává a rychle otáčí za námi. Není to nikdo jiný než náš kamarád, kolega maďarský velorexář Lodi Karoly řečený Kárčí! Zastavujeme a bavíme se. Dokonce Kárčí volá dalšímu kolegovi Davidovi, který mluví česky, chvíli to vypadá, že za námi někam večer dojedou, ale z toho nakonec sešlo. Je to všechno absurdní – nebýt Luďkovy špatné fajfky, asi bychom se minuli…

Chvíli po tomto milém náhodném setkání poněkud pozdně obědváme a pak už stoupáme vzhůru pohořím Matra s cílem dobýt její nejvyšší horu Kékes. To se podařilo, zaparkovali jsme a prohlédli okolí. Mají tu i sjezdovku a vysílač. Pokračujeme dále s cílem najít místo na spaní. To se pod horami podařilo, zahnuli jsme do polí až jsme objevili příhodnou louku pro nás jako stvořenou. Ujeto 198 km.

9.den, sobota 24.8. – Bukové Hory
Stav tachometru 71 486 km. Vstáváme, balíme ležení a vyrážíme na další pouť. Projeli jsme Eger a pak směřujeme na rozhlednu Bánkút Bálvany. Cesta k ní je mimořádně výživná. Rigoly, výmoly, boule a jamky se střídají tak intenzivně, že není šance se vyhnout. Nejlepší je zařazená dvojka a vybírat to nejmenší asfaltové zlo. Před rozhlednou dokonce Kudrošovi spadl řetěz. Vystoupali jsme nahoru , rozhlédli se po kraji a po návratu ke strojům obědváme. Místo které tu projíždíme, se nazývá Bukové Hory. Mnozí konstatují, že tato vrchovina je hezčí než Matra – a mají pravdu. To že míříme stále dál na východ se projevuje tím, že se v provozu objevuje stále více trabantů a žigulíků. Přes Hámor jsme konečně dojeli do Miskolce. Zavítali jsme na jeho okraji na městský kastelový hrad Giosgyom, který znalce historie poněkud zklamal tím, jak necitlivě byl novodobě zrestaurován.

Naším cílem je Tapolca, lázeňské městečko nedaleko Miskolce. Hledáme kemp, ve kterém před léty nocoval Kléma. Po chvíli usilovného pátrání se ukázalo, že už neexistuje, a tak jsme našli jiný – autokemping Junior. Byli jsme tu sami, paní nám dala klíče od brány, jsou tu sprchy, sezení, prostě pohoda. Večer byla kytara a nakonec i žízeň – dopili jsme všechno, co zavazadlové prostory našich Velorexů vydaly. Ujeto 127 km.

10.den, neděle 25.8. – Termální čachtání
Stav tachometru 71 613 km. Hned po ránu vyrážíme do centra do termálních koupališť. Je to velký areál, bazény a vířivky jsou jak venku tak i uvnitř, kde voda tvoří jakýsi labyrint jeskyní a chodeb. Lístek na čtyři hodiny stojí 2350 HUF, takže si to dost užíváme, vymáchaní jsme až až. Po opuštění areálu neúspěšně hledáme šikovný podnik na oběd a tak po malém občerstvení "co hadrák dal" jedeme dále na východ. Ještě v Miskolci stavíme u obchodu na nákup a Kléma maže pedály, protože se mu při brždění zároveň přidává plyn. Zpětně už teď víme, že pedály Klému ještě zazlobí mnohem více…V Szerencs jsme našli konečně místo na dobré jídlo. Western steak house neměl chybu, připadal jsem si jako o pět let mladší na Route 66.

Během další jízdy už vjíždíme do oblasti Tokaj, která je proslavená, vinicemi a vínem. Do velkého města Tokaj ale nechceme, a tak uhýbáme na vedlejší cesty a hledáme mezi vinicemi spaní. Mezi vinicemi to přímo nevyšlo, ale perfektní vysečený plácek jsme nakonec našli. Rosnička Sedma jen potvrdila naši obavu, že v noci sprchne, a tak stavíme zase jednou stany a nespíme pod širým nebem. Ujeto 64 km.

11.den, pondělí 26.8. – Tokaj, Tokaj
Stav tachometru 71 677 km. V noci opravdu pršelo.To nejvíce pocítil náš Jiřin (jak jej tuhle při kartách nazvala Simča a už mu to zůstalo) , protože si zapomněl na noc zavřít kapotu a do rána měl v kufru kaluž vody a jeho věci se mohly ždímat. Pojali jsme úmysl nakouknout do nějakého místního sklípku a zakoupit nějaké to tokajské vínečko. Po chvíli jízdy jsme si jeden takový sklep s prodejem vína vybrali ve vísce Bodrogkeresztúr. Ochotná paní nám ukázala sklep, který zvenčí vypadal mnohem menší, než ve skutečnosti byl. Je vidět, že tu z vína žijí a je to jejich chlouba. Nakoupili jsme a budeme pokračovat dále.

U našich strojů se zastavil jakýsi pán a řekl nám, že o kousek dále je malé místní muzeum motorek a veteránů, že se tam máme určitě zastavit. Místo jsme našli, byli tam moc milí lidé, provedli jsme exkursi v retro síni tradic s artefakty doby minulé za hudebního doprovodu reprodukované Internacionály v maďarštině… Obědváme pod hradem Füzer. Po jídle zahajujeme stoupání k jeho branám a provádíme prohlídku. Všechno bylo perfektní až na to, že tu měli zamčené toalety…

Dále na východ už nechceme, Ukrajina se začíná blížit. Je tu ještě více trabantů a žigulíků než u Tokaje. Též složení obyvatelstva už nám velí raději nezastavovat… Stáčíme náš konvoj na sever na Košice. Po nové pěkné silnici se najednou ocitáme na Slovensku, cedule na hranicích ale žádná. Projíždíme okolo Košic s výhledem na VSŽ. Jsme nadšeni a jako balzám najednou na přední nápravy našich Velorexů působí nádherné slovenské silnice! U Rožňavy bereme první slovenský benzín. Za městem jsme našli šikovnou louku na které táboříme. Za popíjení omamného tokaje zažíváme asi nejveselejší expediční večer. Toto maďarské víno působí na psychiku přímo blahodárně, o čemž může hovořit především Ivan… Ujeto 173 km.

12.den, úterý 27.8. – Slovenskem vpřed
Stav tachometru 71 840 km. Ráno se budíme neskutečně brzy, tokajské vínečko je opravdu luxusní, nikomu nic není, a tak snídáme a balíme a vyrážíme. Prvním místem na zastavení je Štítník. Za prohlídku rozhodně stojí zdejší starý evangelický kostel, ve kterém nám dala paní procítěný výklad. Na náměstí budíme rozruch, místní obyvatelstvo s námi živě diskutuje. Dále pokračujeme přes Muráň, kde dobře obědváme. Dnešním cílem je dojet do Lúčence. Je tu domluvené nocování na letišti místního aeroclubu protože se tu o nás stará slovenský kolega velorexář a veteránista Michal Beer.

Ten nám nejprve ukázal svoji sbírku veteránů, kterou se svým tátou neustále vylepšují a pak vzal svůj hadrák 16/250 a odvedl nás na letiště, kde budeme dneska spát. Poté co nám Beerovi předvedli v hangárech letouny vlastní konstrukce zatoužili svést se ve Velorexu s dvouválcovým motorem, protože dosud jeli jen s dvěstěpadesátkou. Jejich přání jsme jim na ranveji letiště rádi splnili. Večer naši sestavu doplnil konečně Martin s Pezinkáčem, který byl ještě ráno pracovně v Uherském Hradišti a jel celý den durch za námi. Hraje se na kytaru, sedí se a diskutuje. Další souhrou náhod jsme se tu potkali s dalším slovenským velorexářem, který je známý tím, že se v Boskovicích v roce 1999 při závodech do vrchu převrátil a utrpěl otevřenou zlomeninu ruky. Je ten svět malý… Ujeto 130 km.

13.den, středa 28.8. – Humbuk v Lúčenci
Stav tachometru 71 970 km. Pozvolna vstáváme pod naším přístřeškem u letiště. Někteří i nedobrovolně dříve, neboť nás budili „nedospaví dědkové“ (ti nad čtyřicet let věku). Ivan posnídal a vyměnil si ložisko v zadním kole, které mu včera definitivně „zemřelo“. Dojel už i Mišo ve dvěstěpadině. Povede totiž naši spanilou jízdu skrz centrum Lúčence. Lidé mávají, zdraví a gestikulují. Loučíme se s našimi slovenskými kamarády a jedeme dále na Západ. Naším cílem je hrad Divín, pod kterým posléze obědváme. Trochu prší, jede se se střechami.

Cestou necestou křižujeme slovenský venkov tak důkladně, až jsme se ocitli ve vojenském prostoru. Nakonec raději otáčíme zpět, neboť cedule už varují, že prý jsme v ohrožení života. Tak jestli by tam měly jezdit tanky a střílet ostrými, tak raději takticky ustoupíme. Některé stroje potřebovaly již akutně tankovat, tak jsme nakonec našli jakousi malou čerpačku mezi poli. Z Krupiny stoupáme vzhůru směr Horné Kaponice, kde jsme elegantně vyřešili dnešní spaní. Vlevo stál jakýsi domek a u něj byla krásná louka a ovocné stromy, kde trhal jakýsi mladý muž švestky na pálenku. Slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že si tu můžeme udělat ležení. Ondrej Nagy byl velice milý, přišla i jeho žena s malou dcerkou, poseděli s námi a obzvlášť Ondrej vydržel diskutovat a konzumovat do pozdní noci. Bylo také velmi sympatické, když se objevil jeho soused na třipade kývačce a přivezl nám na zahřátí flašu domácej marhulovice. Ujeto 130 km

14.den, čtvrtek 29.8. – Zachránil nás Citron
Stav tachometru 72 100 km. Slunné ráno nás tahá ze spacáků. Paní domu kvůli nám upekla švestkový koláč, který nám moc chutnal. Loučíme se s těmito milými osadníky a jedeme na Bánskou Štiavnicu. Bereme to přes kopec zkratkou, kde je třeba sklesat opravdu prudký sešup. Klémovi se teď naplno projevila závada, která začala v neděli, v již zmiňovaném Miskolci.

Zelený Amerikán musel klesat tou nejpomalejší jedničkou a i tak Kléma s chutí využil jedné rovné odbočky jako únikové zóny. Pod kopcem zastavujeme a revidujeme problém, žádné seřízení nepomohlo, tak jsme se propracovali až k pedálům. Vodorovná trubka toho brzdového navlečená na ose byla trhlá, rozšklebená, pedál pružil a ještě bral sebou ten plynový. Takže pedály ven a hledáme ochotného pána se svářečkou, který nám musí tento problém pomoct vyřešit. Asi tři stroje vyrazily na průzkum hledat dílnu. Nakonec nám místní poradili, kde máme hledat kutila, kterému nikdo neřekne ve vsi jinak než Citron. Našli jsme ho a pedály Klémovi zavařil.

Pozdně jsme poobědvali a i přes neplánované zdržení jsme stihli poslední dvouhodinovou prohlídku v báňskom múzeu ve Štiavnici. Nafasovali jsme pláště, helmy a světla a sfárali jsme pod zem. Seznámili jsme se s historií hornictví ve zdejším kraji dokonale, toto muzeum bylo velmi působivé. Po exkurzi ještě chvíli pokračujeme v jízdě a když se začalo smrákat, našli jsme u Malých Kršteňan na poli za prasečákem pěkné místo k přenocování. Ujeto 83 km.

15.den, pátek 30.8. – Finále v Hluku
Stav tachometru 72 183 km. Poslední ráno na Slovensku si nejvíce „pochvaloval“ Sedma. Zatímco ostatní v poklidu chrupkali, jeho v pět ráno vzbudil ryk hladových prasat, která dostávala krmení. Snídáme a vyrážíme přes Partyzánske a Topolčany do Piešťan, kde ještě tankujeme poslední zahraniční palivo. Poté jsme dojeli za Čachtice pod Čachtický Hrad, kde se s námi loučí Kléma s Věrkou, kteří chvátají jako pořadatelé na další akci na hrad Orlík, kde chtějí být do večera. My ostatní jdeme nahoru na hrad, ale prohlídka byla jen zvenčí, protože bylo zavřeno z důvodu rekonstrukce.

Rozhodli jsme se, že už nebudeme nikde obědvat a pojedeme rovnou do Hluku, kde nás myslím čeká jídla dost. Hranice České Republiky jsme překročili před Stráním a stoupáme táhle na Moravu. Kdosi poznamenal, že se jako obvykle mezi jinak odstupňovanými hydraulikami motá neskutečně podtočený „mechanický“ Sedma… V odpoledních hodinách jsme ve zdraví dobyli Hluk. Zajeli jsme nejprve pozdravit Lenku do práce a pak rovnou ke Kotačkům, kam dojeli všichni kromě Kotačkovic Otíka!

Jak se říká „to nevymyslíš“, Ivan skončil cirka patnáct metrů !!! od baráku před sousedy, kdy se Otík kousnul, něco v něm zařinčelo a hotovo. Dotlačili jsme ho do garáže a v průběhu podvečera, kdy se posádky sprchovaly, občerstvovaly a krmily, nám to nedalo a hledala se příčina. Našla se. V pravém válci vypadla nebo praskla jedna ze dvou segerovek pístního čepu a ta v motoru udělala pěknou paseku… No nic, Otík dostane GO motoru, hlavně že je doma. Večer proběhl jako obvykle vesele, jak už to tak v Hluku bývá. Hodnotili jsme a vzpomínali na dny předchozí, jak to zase nějak hrozně rychle uteklo. Ujeto 142 km.

16.a 17.den, sobota 31.8. a neděle 1.9. – Přes Orlík domů
Stav tachometru 72 325 km. Po klidném ospalém dopoledni jsme v Hluku naposled společně poobědvali, máváme Kotačkům a jedeme dál. Překročili jsme Buchlovské Hory, projeli pod Brnem a přes Úsobí, kde se odpojil Luděk, jsme dojeli do Rozkoše nad Humpolcem, na majestátný hrad Orlík, na který už včera v pořádku dorazili i Kléma s Věrkou a kde se dnes koná akce pod názvem Hradozámecká noc. Ujeto 200 km.

Nedělní přesun domů už byl jen labutí písní naší výpravy. Odpoledne jsme v pořádku zaparkovali naše oře do stájí. Z tachometru jsem opsal stav 72 670 km. To znamená, že jsme celkem za 17 dní ujeli 2481 km, což dává průměrnou denní dávku výletních 145 km. Zítra už náš čeká normální pracovní den, tak máme po HuBě.

Pavel zpracoval mapu cesty: http://goo.gl/maps/aYgM1


Velorexy budí rozruch v Telči.První ležení v RakouskuVstáváme v poklidu.
V Tullnu čekáme na Kotačkovi.Silnice jsou zatím luxusní...Pěkné místo u řeky, ale vyhodili nás...
Nakonec jsme se probudili zde.A máme tady další pozitivní ráno a dobře naladěné obličeje.A jedeéém!
Jsme v Uhrách.První maďarská zmrzlinka v Köszegu.Památka v Jáku
Kléma odstraňuje zlobivý drát z výpletu.Skanzen s čerstvým ovocemDlabeme langaló.
Stát! Tady se utáboříme na jídlo.Prohlídka železniční techniky v Páce.Blížíme se k maďarskému moři...
A jsme na místě!Kemp v BalatonakaliJede se na výlet.
A jde se plavčit.Vzhůru drncáním po vedlejší k hradu.Oběd pod hradem Czesznek
Ostřihom za šeraNocleh u DunajeA pojede se na druhý břeh.
Na trajektu, nebo spíše přívozu...Románský kostelík v NagybörzönyTu a tam je na maďarském venkovu poněkud prašno...
Neskutečná náhodička - potkali jsme Kárčího!ObědČištění techniky od prachu
Dobyli jsme nejvyšší vrchol země Kékes.Krásně se jelo v Bukových horách, až na ten asfalt...Kastelový hrad v Miškolci.
Cestou do hraduPanovníci na trůnuLežení v kempu Junior
Lázně TapolcaLázně TapolcaPozdní oběd byl vcelku masitý.
Brána do Tokaje je otevřená, tak hurá :-)LeženíJiřin a jeho namočený vůz :-)
Ve sklípkuMuzeum motorekMuzeum motorek
Ještě jeden hrad a už míříme na Slovensko.Pohodička v poli nedaleko RakovniciKostel Štitnik
U našich kamarádů veteránistů v LúčenciNa ranveji dnes krom letadel jezdí také Velorexy.Ivan řeší ložisko v Otíkově kole.
Děláme humbuk po centru Lúčence.Pod hradem DivínNa hradě Divín
Dobrá, raději ustoupíme, než abychom se případně dohadovali se zahraniční armádou...Konečně pohonné hmoty!Ležení na zahradě u domorodce Ondreje.
Probíhá rychlá demontáž pedálů.Toto je příčina špatné funkce brzd Klémova stroje.Citron to zavařil a bylo po ptákách :-)
Vzhůru dolů do baně!Štola nás vítá.V centru Banskej Štiavnice
Poslední spaní na Slovensku u prasečákuU Čachtic hrad nejprve malinko hledáme...... ale pak jej nacházíme.
A pak že s námi Kléma nedojel až do Hluku! :-)Uvnitř nás přivítal nápis v maďarštině.Parking u Kotačků
Válec jde dolů a je jasno...Píst dostal trochu na p...l :-)Komentáře k adresáři (1)

Dolet komáraDolet komára
AUTOR ČLÁNKŮPavelL
...téma doletu komára mě velmi zaujalo - doplnil bych tedy jednu související informaci: přibližně v 60. letech ve Francii zemřela žena na neznámé onemocnění a až poté bylo prokázáno, že se jednalo o malárii, nad kterou ovšem lékaři vůbec neuvažovali, protože se v Evropě nevyskytuje. Příčinou byl infikovaný komár - přenašeč, který sem byl zavlečen v kabině letadla z tropů. Vznikl tak nový lékařský pojem - letištní malárie - která se vyskytuje v okolí letišť právě díky těmto černým pasažérům a od doby jejího odhalení jsou tyto případy opětovně zachycovány a již i úspěšně léčeny, protože se už ví, o co se jedná.

Posláno 27.12.2013 v 09:42


Všechny garáže
Přehled strojů
Týmové garáže

Info

Celkem garáží: 631
Celkem strojů: 1589
Celkem fotografií: 46589

Nové komentáře

Krádež
zachováni SPZ
bezkontakt
Ukradený Velorex nalezen
Volne ložisko v bloku
Křížový přepínač
Re: Cena velorexu
Re: Cena velorexu
Cena velorexu
Re: Renovace 53ky

Garáž - naposledy upravované adresáře

25.6. Bedřich ukraden!
23.3. zachování SPZ v d...
20.12. Velorex ve filokar...
17.9. Druhý milíón
12.9. Krádež hadráka a n...
07.8. 9. Velorex rally
08.5. renovace
25.3. STK a první jízda
16.1. Věrka na cestách
26.7. Ruční ovládání pro...
23.6. Na vrcholku Krušný...
23.6. Velorex-Treffen in...
23.6. Velouš ako modelka
05.5. 2015_06_15
10.4. Křížový přepínač
11.1. Dovoz: není to vžd...
07.1. Bezkontakt Velorex...
27.12. Modely velorexů
26.12. Rudolfovo a Hanzel...
27.11. Úprava dvoucívkové...

Rozbalit vše

Struktura Garáže

Ondrej (1)

Bedřich (2)

Beton (14)

čtařkolák 1:9 (1)
Betonek můj hod... (28)
Betoneček (74)
Prasklá osa podruhé
Betoneček
Ověřovací přípravek...
Blok motoru vlastní...
Velkoobjemová kapsa...
Cestou necestou, pol...
Svojkovice obrazem 2...
Kolo alá Trabant
Alternátor vyřeší pr...
Řízení
Co se stane když vyp...
Vychytávka od firmy...
Vychytávka od firmy...
Výfuky od kutila z d...
Bezkontakt Velorex a...
Z posledního na prvn...
Porucha
Hydraulické brzdy od...
Stahovák od kutila z...
STK
Sraz Krušnohorské Vr...
Přípravek od kutila...
Výfuková kolena
Na laně aneb bez něj...
Ruční ovládání pro i...
Elektronické zapalov...
Padli první oběti vy...
stroboskop za 100 ko...
Policie kontra Velor...
Stroboskop
" Hřídelka na řazení...
"Výroba těsnění" od...
Zlomená vidlička řaz...
8000 km bez poruchy
K moři za 10 hodin
Vytahovák čepů zadní...
Výroba nového chlaze...
Motor Jawa typ 638 s...
Setkání motocyklů če...
Džawa 638 s el. star...
Příruční kapsa pod k...
motor 250 velorex se...
Boskovice & Dlouhé S...
Jedna už nestačila
Úklid
Hlavy, válce, výkon...
Rychlé ale účinné to...
KV? né každému tam b...
horním Pojizeřím
boskovice 2009
Oprava
Prekérka aneb praskl...
Odstupňování převodo...
BiXenon a světla ve...
над...
Krucemburk
Revize dynamostartér...
Brzdy, brzdy, brzdy...
Přípravek ..a jde to...
Moje letošní první k...
Do Prdele
Lipnice 2010
Maďarsko 2010 aneb s...
Vánoční kvíz :-)
Libá u Chebu 2009
Lipnice 2009
XXIV. Sraz motocyklů...
hornim Pojizeří a Že...
Převoz žebříku
já na to přišel už d...
Invaze do Polska 201...
horním Pojizeřím a Ž...
Karburátor
Polsko 2014
Simson SR 50 B4 (3)
Verolex neboli... (10)
Žluťák (7)
Velorex 750 Afr... (2)
velorex 175 tak... (25)
Bóbika (1)
Džawasaki 250 t... (3)
JMP - 40 (1)
bezejmený (47)
Simson S 51 CE (6)
Liberečák z Pra... (5)

Fanda (3)

Kvíčala
Pav 40
Trakař

eli (4)

Anička
pav 40b
sportka 590
František

Honza T. (3)

Kostra - etalon (1)
Joe (9)
Papírák a ti dr... (4)

Michal32 (1)

Velorex 16/250

Kroupa (2)

Pu
Velorex pu

David-T (1)

Hadrák

PavelL (1)

Pavlův Oskar (20)

rex68 (26)

Velorex ABC (30)
Velorex 16/350 (132)
Bukovany 2010
1987 Tři rychlá kola
Čokoláda
Trička
Expedice Velorex 200...
XXI. Letecký den Jih...
Expedice Velorex 200...
Jak jsme jeli pro vá...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
1. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Silvestrovská vyjížď...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Akce Grossglockner 2...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Severní polární kruh...
Svatba I
Akce, která se nepov...
Svatba II
4. sraz Ve znamení t...
Velorex v modelech
5. sraz Ve znamení t...
1972 Jak jsme jeli...
3. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
2. sraz Ve znamení t...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Jak jsme založili Ve...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
1991 Sraz tříkolek A...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Nehody
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Velorexem k volbám
Velorex Kurýr č. 34
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Tajný závod o živé s...
Boskovice 2009
Kalendáře
Expedice Velorex 200...
Kontrola SNB
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Expedice Velorex 200...
Doslov
Krušnohorské vršky 2...
Lipnice 2009
Velorex čundr 2009 p...
Poděkování
Boskovice 2010
Krušnohorské vršky 2...
Vršky jako žádné pře...
Faktor strachu aneb...
Classic Show Brno
Jarní sraz Velorexů...
Tajný závod o dvě la...
Jarní sraz Velorexů...
Lipnice 2004
Čundr Českou Kanadou...
Perštejn 2010
LIPNICE 2007
Dovoz Velorexu
Velorex čundr 2000
Výstava Velorexů - P...
Památka zesnulých
Výjezd na Orlík 2010
Boskovice 2006
Boskovice 2005
Boskovice 2004
Boskovice 2007
Plumlov 2010
Boskovice 2008
Vánoční besídka v Ji...
PF 2011
Týnec nad Sázavou 20...
Bukovany 2007
Silvestrovské moment...
Objezd pamětníků
Filmfest a setkání m...
Garage párty
Stavba Modelu
Páteční Krušky Vršky...
Sobotní Vršky
Nedělní vršky 2011
Nejsmutnější sraz Ve...
Nejsmutnější sraz Ve...
Nejsmutnější sraz Ve...
1.PodOrlický sraz Ve...
Poslední rozloučení...
Deštné 2004
XII. Ortotraxní sraz...
Klíč k zámku od dveř...
Jihlavské nebeské pr...
Víkend ve Stříbrné S...
Vítání Šárky Bleskov...
Převoz žebříku aneb...
VI. Sraz historickýc...
Letošní Boskovice 20...
Blesková svatba
NORWAY 2013
Expedice Velorex Isl...
Ochutnávka
HOBA 2 (8)
Oskar - 16
Velorex 16/350...
JAWA 353/04 (4)
NORTON ES 2 (3)
JAWA 354/03
HERO PUCH AUTOM... (3)
ČZ 250 SPORT (2)
KAWASAKI W 650 (2)
BETKA (1)
JAWA 353
MANET 90
Stará mechanika (6)
PAV 40 (1)
ESKA E 622
ESKA E 612 (1)
Triumph Sprint... (5)
ESKA skládačka (1)
ESKA Nevada (1)
Favorit
Favorit F 86 (1)
Favorit F 82
Favorit F 81 (1)
Favorit Corrado (1)

Killy (2)

PAv 40/b (1)
Magdalena (1)

Michl Oskar (1)

Moje auto

Andy (3)

Velorex 16
Velorex 350
Ital

MiPo (1)

Věrka (1)

wosa (2)

Venca
JAWA 350/360 +...

Hony (1)

Velorex 16/350

KarelSedlice (1)

Bobeš

David_a_Milan (1)

Milan

Velorex435 (1)

Velorex 435 (9)

Jirec.marek@centrum.cz (1)

Velorex 250

bigofraggle (1)

Velorex 16/350

Jelen (1)

Štefan

lubos1 (1)

Pan Fleček (Ota... (1)

medvedw115 (2)

16/175
350

Michal Krása (6)

Velká rodina an...
Smrtka !
Kurník
Picap
Vnuk Matěj
Goliath

vitek99 (2)

:-)
:-P

Petr 435-o (1)

Velouš

Palda (4)

Palda 1 DIESEL (37)
Dáma (3)
Kočárek od Jitk... (1)
kolo Favorit (1)

Brťka (8)

Rudolf (34)
Zikmund (2)
Hanzelka (7)
Drakouš
Stopadina - JAW...
Třiapůla - JAWA... (3)
Mustafa (1)
Polák (3)

Ujo Pepek (14)

Bennie
Plechovka
Ještě nevím
Bublinka
Karosa W4 Dingo...
??? ještě nevím...
Robox BPH 511
Škoda 706 RTO
Vozík
Pav 40
Pav Sud
ČZ 175/502 + DR...
Oskar 55
Ctyrkolak

Petan (5)

Hadraček (8)
pav 41
Helis (7)
velouš šrotak (2)
Modrak 435-0 (5)

jiri.ch@email.cz (1)

Velorex tom

paveljura (1)

Velorex 350/16

Medvěd (1)

Bohoušek

Kamil (1)

Hadráček

Root (1)

Velorex 435-0

Jirka s velorexem (4)

čz 150C
Hadrota
PAv 41
čz 175/450

Marťan78 (1)

Václav

Denis1958 (2)

Miroslav1958
Henry250

Peterson (1)

Pornos

Prudas80 (3)

Jawa pionýr 21
Jawa250 kývačka
Velorex

lichoresnice (2)

350 (3)
175 (7)

Tomki (1)

Pepa

Brousek (1)

Velorex (1)

Antonín (1)

Antonín

Jarda, Helča, Julča a Emča (20)

Jawa 250 (5)
Tonda (21)
Nulapětka (1)
Jawa 250 hranat... (1)
PAV-40/B (1)
Os-kar 54 (15)
Jawa 555 (1)
Jawa 555 červen... (1)
pan Pařízek (1)
Pepa (1)
Kočárek (1)
ČZ 150C (2)
jaweta
půlbubínek
Helenčin pionýr (1)
stopětasedma
Julinčin trilob...
Stadion S11 (1)
56ka
os-kar 53 (1)

martin.grif (13)

Jindra 16/350 h... (2)
Polák
Pepa
Venouš 16/350 m... (2)
Zdenda Čz 175/5... (1)
Maďar 16/350 hy... (1)
Petr - Hillman... (2)
Hillman Minx II... (1)
Bedřich (1)
Jawa 250/353
Jan
Mechanika - Pol...
435

Pavel.S. (2)

Burák
Oskarek

Stanik (4)

Škrobanek
Velous
Čoudak
Cejka

pietro (2)

Velošík (4)
Velošík II. - p... (1)

martin stavospol (1)

šedák

Petros (2)

Babetta 207/100
Vilda

najvrtson (8)

Ligier Optima I... (1)
Mr. Henkie II (5)
Microcar Bonny... (3)
Aixam 50 GLS (1)
Gutbrod Superio... (1)
Casalini Sulky (1)
Ligier Optima (1)
Ligier 50 L (Ka... (1)

hynkees (1)

Tonek (5)

Zeliňák (1)

Zeliňák

Jaryn (1)

Venca

Karelos (1)

Velorex 16/350

vedoucí (4)

Velorex 16/350 (3)
sajda (1)
fekál (1)
Velorex 435 (1)

Vašek Z (1)

Velorex 435 D

cenda (2)

Velouš (2)
Škoda

panaudio (2)

Emerich
Felt 35GX

suk pepa (3)

Velorex (19)
PAv 41 (1)
Moravan M56T (1)

subba (1)

subba

jawarmaniak (19)

ČZ 125T
Pepík (6)
Puch 200 (1)
ČZ 150C (1)
Přívěsný vozík... (1)
Pérák 18 (1)
Jawa-ČZ 125/351...
Jawa-ČZ 250/353...
Jawa-ČZ 350/354...
Jawa-ČZ 125/355
Manet S100/01
Manet 100/01/A
ČZ 175/450.01 S...
Jawa 50/555
ČZ 175/502.02
ČZ 175/477.01 P...
Jawa 50/23 Must...
Yamaha XJ 550 S...
Jawa 50/23A Mus...

neznalek (1)

velouš honda

RomanR (1)

Velorex

hadrak-lesnik1 (1)

lesnik

Pavel V (1)

Fanouš

Oldscool (1)

Velorex 16/350 (1)

martin.tes (2)

Venda
Perez

Radek MX 5 (14)

VELOUŠ 350 (1)
MX-5KA (1)
VRAK Č.3 (1)
Zetka 6 (1)
Motex (2)
Červenák (1)
vrak č.2 (1)
vrak č.1 (1)
TDM 850 (1)
PÁVEK (1)
VILLIERSKA
Josef (2)
vrak č.4 (1)
Velorexí děti (1)

Radek multipla (1)

Velorex 16/250

pecold (1)

Pecold

Jarek (1)

ota

Lukas8 (1)

Velous

Pepo (8)

Velorex 16/350 (4)
Manet S100 (1)
JAWA-ČZ 175
Rady, návody a... (1)
ČZ 125c/t (1)
JAWA 250 typ 35...
PAv 40 (1)
Zetor 25K

velorexmaniak (18)

KRISTÝNA (7)
FANOUŠ (78)
ORIGINÁLKA (3)
ANGLÁN (16)
VALNÍK RŮŽENA (5)
STANDA (12)
RYKŠA 175
OS-KAR
LAMINÁŤÁK
PEKELNÍK (1)
DVĚSTĚPADESÁTKA (1)
KOSTRA NA DÍLY (7)
TRUTNOVÁK (1)
PĚTAPADESÁTKA (1)
EXPEDIČNÍK (6)
ORTHOPEDIA (1)
ČTYŘIAPADESÁTKA (1)
SUPER-LAMINÁT (3)

pipis22 (1)

Oskárek (9)

Oskar58 (1)

Pepík

holcik (6)

Jawa 250sport
fechtl a hrůza
čz 150
manet90
Venca
s11 stadion

charlie (1)

Velorex - JK Sp...

Jiříkovo Velorex (1)

Jiříkovo Velore...

Venca (1)

Milan

MarekK (1)

Veloš

Alois (1)

Alois

riksa-muz (1)

Velorex

Jirirepasi (2)

Herny
ChatoviRobot

Makoš (9)

Velorex 5
Velorex 6
Velorex 8
Velorex 2
Velorex 9
Velorex 7
Velorex 3
Velorex 4
Velorex 1

Vlado 333 (5)

Standa (3)
Jawa 500 OHC ty... (2)
Velouš (1)
Jawa 350/18 Pér... (1)
Jawa 350/354 Na... (1)

David Filip (4)

Jawa 350 side
Pérák 250
Chrobák
Zatím beze jmén...

deta (4)

Os-kar 16/250 (3)
ČZ 150
JAWA 250, typ 5...
Stadion S-11

Zdenda P (1)

Lidunka

Radovan (1)

Šedivá pomsta (1)

Sajmlík (1)

Rudolf

clintkr1 (1)

16/250

Lauťas (1)

Vladimír

josephe (1)

Rexík - Karol

Janek (1)

Zlatohlàve... (1)

serval64 (2)

Vlasta
Josef

Hroch (1)

Otík

Radim (4)

Bělina (2)
Kocour 742 759 (1)
16/350 (5)
Dunelt (1)

cmeldas (1)

Velorex 16/350

Pilník1 (1)

Pepík

irik (11)

STADION S 11
HERKULES
veroń
PUCH MS 50 V
JAWA MUSTANG
PUCH 50
CHAMPEYRACE
Trike
S 22
PAVIK
MOTOKOLOBRNDA

mika2287 (3)

Kája 16/350 (13)
Royal Enfield B... (4)
Jawa 550 (1)

Michi (3)

Michi
Velouš
1kladenak

Raisidlo77 (2)

Ministr (2)
Pepík (3)

Luda (4)

Tatra 57A
Velouš (1)
JAWA 350
škoda 110L

Alda (1)

Velorex

Svatobořičák (1)

Véna

jankloub (1)

Václav

imu (1)

OSKAR 16/250

Rudo (1)

velorex

Lubajs (1)

Chroust (3)

Honza K (2)

František (2)
Pepík (2)

jakub54472 (1)

čtyřkolák

Neoxxxx (1)

Veloušek

Jirka kuk (1)

Oskarel (1)

strejda (1)

velorex 16/350

AsterixRR (14)

Honda CBR1000RR
Kawasaki ZX6R
Suzuki GSXR1000
Drakouš z Děčín... (1)
Mechanika Eviků... (1)
Dědouš
Modrej ďábel
Fichtell champi...
Minibike
Hnědoušek (1)
Evikuuuu Miluna...
Mustaf
mechanika 350
Kanárek (1)

Květák (2)

Zetka
Tonda

Jeep (1)

Drak (1)

panelfotr (1)

Bonbon (4)

hok (1)

velouš

Fanymen (4)

Arnošt (1)
Velouš (1)
4kolák
Ferdinand

VELOREX-DALIBOR (16)

Zelenáč (10)
= CABRIO - VELO... (22)
FIAT 500 (2)
Velorexík-červe... (2)
Zetor 3011 (3)
VELOREX 250 (1)
PAV-40 (1)
Jawa 555 (1)
FIAT 126 (1)
FIAT-500 (3)
JAWA 550 (1)
= V E L O R E X... (2)
JAWA 350 ARMY (2)
Velorexík-zelen... (3)
KLASIK Velorex (3)
Zabudnutý velor... (1)

Hekáč (1)

Máša (1)

Dajak (2)

Velorex (3)
ČZ 175/501 skút... (4)

nerezorex2 (1)

Veloouš

Tomik (1)

Velorex 250

jarujara (7)

Velouš
Sajda 560
Pařez
JAWA 350/354
Pavík
555ka
Péráček

veljer (2)

veljer (1)
Zdenda (1)

milosp (4)

NDRÁK
milda
maďar
Blanka

Culda (1)

Kulihrášek

Peťass (12)

Veloušek (10)
Velorex 1 (1)
Stadion S23 (1)
Stadion S22 (1)
Octávečka (1)
Plecháček (5)
Renault 4CV (1)
Praga Piccolo (1)
Jakub (1)
Gusta (5)
Trabant P60 (1)
Minirex (1)

kuna (1)

oskárek 250 (1)

tříska (1)

velouš

Charly (1)

Velouš

Paja640 (1)

Staňa

deda07 (2)

Velorex 16/350
side Velorex +J...

závodník (1)

mára

Petr 70 (1)

Velouš

cervik (5)

Vašek (16)
Mates (2)
Želva (2)
Stuart (9)
Moprd

Petr88 (2)

16/250 1960
JAWA 350 634-7-...

Ďolik (1)

Bulhar (3)

westani (1)

Jaromír

Honza (2)

Velorex (6)
Velorex-Oskar (4)

wajbrou (1)

Wajlorex

machl269 (1)

Veloušek

rommy (1)

Bohoušek (2)

Hans-von-Pragl (1)

Generátor

Rohlík (6)

Velouš - Václav (8)
Pincek (1)
ČZ 487 sport
Hyosung GV 250... (1)
Honda MB-8 (1)
Yamaha TDM 850 (1)

ize (3)

Boban
ČZ 175/487
Babetta 207/300

CIJOML (17)

Sidecar homemad... (1)
PAv 40 (1)
MOTEX 384 (2)
Velorex trochu... (4)
Jawa 350 typ 36... (5)
Velorex 16/250 (8)
Jawa-ČZ 175 typ... (1)
Stadion S22 (2)
MOTEX 384 nr. 2
Jawa 250 typ 35... (1)
Polák (4)
Velorex RH-1 (1)
Jawa 250 Specia... (2)
ČZ 150C lidovka (2)
CZ 150c chrom v... (2)
Jawa-ČZ 175 typ... (2)
Dvoupistak (1)

maryn (1)

velorex 16 250

romanvacak (1)

Drahouš (1)

Rix (3)

Jindra (12)
Tonda (2)
Erich (1)

ivono (12)

Simson
Jawa 20
trabi (1)
pařizek1
baba
velda (1)
stadak
jawa 250
jawa21
trabi combi
parez2
trabant

myrdoch (1)

Velouš

daras (1)

daras

Jura 72 (1)

velorex 350

meda.jawa (1)

Fjanta hadrák

PetrP (2)

Svižník 57 (7)
Vorvaň (2)

Marda (5)

Honzik (1)
Pávik
Jawa 551 (1)
František (3)
Bohumír

Hojecek (1)

Jenda (1)

Redbull_co2 (1)

Chroust

Johan (1)

Walter

Rychlošnek (2)

Kawasaki GPZ 75...
VELOREX

Bohuničák (1)

Hubert (1)

eis.ducati (1)

Velouš

repi (1)

Chat,

Toňas (1)

Otmar (1)

Hajčusák (2)

Velouš (2)
Pavík 41 (1)

Zuzarix (1)

Maruška (2)

Včelí medvěd (1)

Mazlík (1)

Ado (1)

Velorex 16/250

Ivanov (3)

Olda (8)
Papírák (4)
Saša (1)

Ivan (2)

Otík (1)
Oskar

Erykson (2)

Ludvík (1)
Ludvík II. (4)

Josef (3)

Josef
ČZ250/471
ČZ175

Nerezorex (1)

Reznerez

Fojerman (1)

Fojerman (1)

BO!!!VELOREX (3)

Škatulínek (4)
Modrásek
Velorex 16/250

Mataroka (1)

Václav

Trumpeta mladší (4)

Jawa 50/20
Jawa 125/355
Velorex oskar
PAV 41 - holubí...

Oťas (1)

Jawa

AdamHavlík (1)

Velouš

Otmík (1)

Jarouš

MONOKUK (2)

V350.1965
čz477

stita (10)

Toník (8)
prasátko
pav 40 (1)
Sajda (1)
felinka
mikrovéna
Staďaček (1)
Pařízek (1)
Zetka (1)
Os-kar-ek (1)

zanek (1)

zatim nema jmen... (2)

miky (1)

16/350 cattusre... (12)

Eiffel (1)

kostra1 (6)

Frantomas (1)

Velouš

szake (2)

Velorex 560
Velorex 16/350

Lubajda1 (1)

Láďa

Kapinus (3)

velorex
stadion
WV bouk

Paros (2)

Velorex and cat...
Velorex fantasy

dutus (1)

Dutus stroj

Stehno (1)

Šimon

Pavel Myška (1)

Velorex

Tačud (1)

JIŘINA

petrikmi (1)

velorex 16/250 (1)

koleno79 (4)

koleno (1)
Jawička
Káťula
Fechtl

carodej (2)

velorex 16/350 (15)
hajtra (1)

Bogdan71 (1)

tidítko

Pepíno 16/350 (1)

Velorex (1)

Zepelin16/250 (1)

Zepelínek (1)

Duin (7)

Velouš (8)
Automat (3)
Pejrak (2)
Pavik (1)
TřiPade
Jawa Komat (1)
Sidecar Velorex... (1)

voldy (1)

Arnošt

koleno.pk (1)

Koleno

HonzaBK (24)

Toník (2)
Velorex 16/350...
Felicia
Manet 90
Pérák 250 - 194... (1)
Pérák 250 - 195... (1)
Jawetta - sport (1)
Velorex 40
Jawetta standar...
Jawa 250/590 sp... (1)
Jawa 50 - 555
Jawa 50 - 550
Jawa 50 - 20
Jawa 50 -23
Velorex Oskar 2...
Felicia 1961
Skůtr 502/01 (1)
Z6 Hurvínek
Stadion S22
Stadion S 22
Stadion S 11
Skutr 502-00
Stadion S11
rozřezaný

Skvrna (1)

Morte

nindža (1)

Oskar

Fofo (1)

Velorex 16/250

Jovan (2)

King Midget (1)
King Midget Ser...

Micka (1)

Velorex

RTe (1)

I

gertryda (3)

hadradrak (3)
mašina (2)
DNĚPR K 750 (1)

Bajaja (1)

Beruška

vksir (3)

Venouš 2
Venouš
VC Beroun (5)

velorexbohumir (1)

bohumír

Kubik (1)

Veloušek

Ozzy (2)

Indy (8)
Venca (1)

chmela852 (11)

Motex
Gabriela (2)
Stadion
jozef ČZ 175 47... (1)
ladislav (1)
pav 40 (1)
anglán (1)
4-kolka
JAWA 350 639
JAWA CZ 150
jawa 353

ferda50 (1)

Ferdik (1)

Longrex (1)

Longrex (17)

tommyno987 (1)

velorex 435

TOŠIN (7)

TONÍK
Jawetta
Jawa 250/Špinar...
Jawa 250/sideca...
Pav 40/světoběž...
Benelli Adiva 1...
Honda NTV 650

Rebel (1)

František

Bedrich (1)

marie

BAGR (3)

Kraska (2)
Karlík (3)
Valník (1)

Štefan (4)

JAWA 350/360-03
JAWA 250 perak
Velorex 16/350
SKODA 440 Spart...

dejfon (13)

16/350
škoda 1202 STW
čz 175 501/00...
simson star SR4...
stadion s11
jawa 21
Pav 40
simson schvalbe
simson star sr4...
jawa 20
čz skůtr 175 pr...
stadion S22
Jaweta standart

Stanous (4)

Mila
Radosti
zasnezena Mila
zasnezena

Petrusius (1)

Veldik

velorex.dk (2)

Velorex 16/350...
Velorex 16/350...

Marek Schwarz (1)

Bohoušek

Ervín (1)

Pepe

PetrS (1)

Jindřišek

gigi (4)

No name
Chroby
De Pejrak
Prísavník

Vlasta (10)

Třistapadina (8)
Dvěapůle (9)
Os-Kar 53 (2)
Pérák
Kalif (3)
Velorex 16/250... (2)
Stopětasedma (2)
Čtyřiašedesátní... (1)
Stadion S22
Jawetta

rekonstruktér (2)

Vídeňák
kostřička

pfeifer (1)

Velorex Olda

cihura (1)

Božena

MICHAELSW (1)

PILA (1)

radek 1978 (1)

hadroš

Ondra (1)

venousek (1)

Pavel 007 (3)

Polák (2)
Ludvík (6)
Motex (1)

prašek (2)

Jíří (1)
Miluška (1)

Standa 2000 (1)

Straka

mygale (1)

Velouš

thoy (5)

250 Pérák F.Jan...
" Torzo z kopři... (1)
PAv 40 (1)
250 Pérák ZBROJ...
250 Pérák ZBROJ...

shuggiemac (1)

Kai

megacruiser (2)

Kolínek
Čtyřkolák

eman (1)

Velouš (8)

Chaos (1)

hadraplán (7)

janokarpi (1)

Motokolo replik...

msemi (1)

velorex 350/16

v.klon (1)

Venda

RADO 007 (3)

oříšek 250 (1)
H 007 (7)
Hadrafáro 888 (12)

Indiana (4)

Kačena (2)
Hadraplán (21)
Pařez (1)
Trilobit

tomiru68 (1)

Montgomery

Pete (2)

Hugo
M-72

Bow (1)

Bowee

HoumrSims (6)

Velouš Eda (1)
Klára
čezeta
jawa 350/354
čz 150 c
pav 40

tugof (1)

Staník (1)

Honza C. (1)

Gigi Velorex 16... (5)

hadra76 (1)

HONZÍK

Milan (3)

Velorex 01
Karavan
Velorex Oskar 1

Mila_307 (8)

Čtyřkolák (6)
Velorex 16/350 (17)
PAv 40 (1)
Čtyřkolák-šediv... (1)
Minibike (1)
16/350 hydrauli... (1)
Jawa 350/354 (2)
Oskárek (2)

arnošt (5)

royal enfield
Zundapp k500
Ural M-61
Jawa 175 specia...
Dodge Brothers

Řezňa (2)

Kryštof (5)
Velorex (1)

TyerCorp (1)

Pocok

msil (4)

wilik šedivak (5)
skutr čz 501/05
jawa 250 TYP 35... (1)
jawa 350 TYP 64... (1)

ondra150c (1)

kostra

Belcanto (1)

Mr.Smart

ZdendaZemda (1)

Velorex 16/250

Levap (1)

Velouš

Zdenda (6)

Oskárek (1)
Eda (5)
Es-ka (1)
Phanomen Bob (1)
Durkopp (1)
New Hudson (1)

derick (1)

Tulák

cv-rex (8)

cv-rex (1)
slabý dech (1)
16 350 z dílů
prasátko (1)
X 1/9 Bertone (1)
kachna (1)
Tatra 30 (1)
Rapid 136 (1)

mates219 (1)

Velda (2)

Sabi-Pavel a Zdeňka (8)

K E F Í R E K (7)
Jawa 350/354
Vozíček Pávik (2)
Jawa-ĆZ 175/356 (2)
ČZ 125 t (1)
Motor-pila (1)
verze do lesa (1)
Tatran 125/03 (1)

LiborHess (1)

invalidní vozík (1)

olivoj (11)

Karel (10)
Jawa 350 Automa... (2)
Pav 41
Jawa 350 Pérák (1)
Jawa 250 Pérák
Jawa Duplex Blo... (1)
papíráček (1)
PAV40/b (1)
sidekára (2)
Racing cock (1)
pan Lorenc (1)

kohinoor737 (1)

Oskar-16

tadeasnovak (1)

Žralok (2)

raticate (2)

Arnošt (19)
PAv 41 (5)

vinnetou (16)

veloušek (1)
Jawa 350/634
pavík (2)
Jawa 250/592 (1)
jawa 250/559 "u...
Jawa 250/353
čz 175/502 (1)
tatran 125
Jawa 250/353 "š... (1)
kalifka
rikša
Vorlice
Staďák
Lesnice
MZ 250/1 ES
anglán (1)

pepazdepa (1)

Mates (2)

Martinek (1)

Martinek

Golbik (1)

Velorex

ROZI (9)

Velorex 16/350 (7)
Trabant 601
K 750
Jawa 555
Jawa čz 250
Jawa 250
Skutr čz 175 -...
Jawa čz 150
Velorex 16/250 (3)

Seszo (2)

I.
II.

tomula (1)

braveheart

jawa.muzeum (1)

velorex

BAR (2)

Velorex 16/350 (1)
Šarlot/Šrapnel

XXL (7)

Felinka
Piďibelo
MEK
Zetor
Traverza
Mini
JOHN

Marťas (3)

Marťas
Marťasek
Macek

vosahlo (2)

Jawa bizon
ČZ 476

Paldast (7)

Čezeta
4kolka
Máňa
Stadon S11 de l...
Jawa 555 de lux
Stadion S22
Stadion S1

Vildys (4)

Vilda (1)
Pérside (1)
Mrchoň (1)
Pavča (1)

Pája Velouš (3)

Veloušek (1)
Máša
Máša II

skodakopi.xxx (6)

velorex
stadion s11
Jawa 20
skoda 100
Pavik 41
Honda 954

Marťasek (1)

Marťasek

Kudroš (2)

Mojmír (2)
Pepa

elstrem (1)

jawa 350/361

zajda (2)

3D model hadrap...
Pepina

Jenda9770 (1)

Prdlafka (1)

zetkař (1)

Lysaňa

janeon5 (1)

velda

Wenda (2)

Oskar
435.0

pixar (3)

Suzuki Bandit 1...
leopold (6)
KAČENA (1)

Hellrider (1)

ČZ 175

hurvinka (2)

hurvinka pav-40
hurvinka

smazo66 (2)

Kryštof (4)
Barborka (5)

cedro (4)

Emil (16)
PAv 40/B (2)
Ruda (11)
Jára (3)

M+M 4kolky (8)

Matúš (8)
Jozef (5)
Stano (10)
Ernest (3)
Pionier (1)
Jindřich (2)
jawetta sport (1)
Stadion S22 (1)

Mareček (4)

Veróch (7)
Kozel (2)
Fichtl (1)
Praga Piccolo (1)

Jana+Mirek (3)

Veloušek (6)
JAWA 555
JAWA 550 PAŘEZ (4)

DUB (1)

nákladní velore...

Svačinka (1)

Velorex 16/350

Lolek (1)

Lolka velorex

mj (26)

Josef (2)
Věra (1)
Jaroslav (1)
Jiří (2)
Valníček (1)
Stanislav (1)
László (1)
Pavel (1)
Petr (2)
Olívie (1)
Bohumil (1)
Marcel (1)
Karel
Josef II (1)
Š 1202 (1)
Dvojka (1)
Dvojprase (1)
Boris (1)
PVSka (1)
stopětasedma (1)
Španěl (1)
Ignác
Petr II (1)
Jura (1)
Jaroslav II (1)
Velorex RH-1 (1)

Emrson (1)

Jan Netopejr MC...

staford (1)

velorex oskarek

jara.tuma (2)

Jawa 21
Stadion S22

Jarda.K1 (2)

Mikuláš (1)
Natálka

Hloh (4)

Sajdkára (1)
Oři plynatí (5)
Titan (1)
Barborka (4)

Brotas (1)

Velorex 16/350

Tomas (1)

Velorex 16/350

koki (1)

Velorex 350-16

Kim (5)

Francek (2)
ŠKODA Octavia-B... (1)
Pávík
IVAN
Patiňák

Jaara (1)

Stadík

jcg67cz (1)

JCG (1)

kolp (10)

S 11
S11
Velorex 16/350
Jawa-ČZ 350/354
JAWA-ČZ 250/353
JAWA 250/559
Jawa-ČZ 350/354
Velorex 560
Velorex 560
S22

mary (2)

Velorex 350 ori...
Jawa 20 Pionýr...

Pacička (4)

Modrák (5)
Lůďa (1)
Jawa 50-05 (1)
Měďák (1)

Matísek (1)

Škubánek (1)

JIRKA SLUNÍČKO (2)

Myšák (3)
Zajíc (5)

roza1388 (1)

Domino

Pavel s červenou Karin (1)

KARIN

ogar 350 1948 (5)

jawa Ogar 350
jawa perak 250
Jawa pařez 550
jawa villiers
Jawa pionyr 21

Standa (5)

16/350 hydrauli... (3)
Hadrák 16/600 (1)
Máňa I (1)
Máňa II
Pávík (2)

PetaCRX (10)

Komar I.
Velošek
S11,S22,Jaweta,...
Renault 4cv
Renault 4cv šed...
Stadion S22 Mod...
Trikolka S11
S22 S-FOR
Simson SR2 E
muj drobecek CR...

bad (5)

Rexík
otrhánek (1)
Vladimír (2)
manet korado
Hornet (1)

JamPek s r.o. (1)

Milouš

simmir (1)

Mazlík (2)

salvik (1)

salvik

Baky (1)

Nikon D300 (2)

Žanda (1)

Vinyl X Like (2)

Tomcsanyi (1)

Zdenička

hujer (3)

hadrovka (13)
Stadion S 11 (I... (5)
Stadion S11 (II... (1)

Oplt (1)

xy

Bolek (1)

Veluś 2

chomi (1)

Mates

jindrapjd (1)

vilda

mates (2)

Pacer
Planda

mlok (1)

mlok

Jenda (1)

Nesim

Petr Gajdoš (1)

JAWA 50/555

VelorexArt (2)

Oskar
Dědek (1)

Lucky (1)

Velorex 16/350

RayBan (1)

Velorex

Me2dd (7)

JOSEF (33)
Moťák (1)
velký PAV (3)
Rady a poznatky (5)
Pav 40/B (1)
Moto GUZZI (7)
Hajírex (1)

avatt (1)

Jindřich (2)

Vilda (2)

Oskárek 57 (8)
PAVík 40 (1)

Velobet (1)

Gagok (22)

hasic1HaZZ (1)

JAWA 350-354

franta999 (1)

krasavec (1)

motorino (1)

Oskar 54

Q U A C K (2)

Adligenswil.ch
Adligenswil.ch...

likk (1)

Šedivák

miki (1)

fanda (1)

špéra (1)

velda (8)

Starej (2)

De-lux (3)
Náklaďáček (3)

Hošani (5)

Plachťák (3)
Juťáček (3)
Žabáček
Kamila (2)
Fanouš (3)

rumajs.pralinka (3)

pralinka
pařízek
staďoch

Pepe (1)

Motorky

Fittipaldi (3)

Ogar 250 (2)
NO NAME (2)
ČZ 150 C (2)

rejd (9)

hadraplán (1)
družka
třinda sajdka v...
Rikša
dvoupíst
pérák250
pařez
jawa minor (1)
spartak sparťák...

blpetr (1)

Velorex 16/250

JARDAII. (4)

VELOUŠ (2)
ČZ175/487-03
čz125A
ŠKODA 440 SPART... (1)

jahoda (1)

Jahoda

radek300 (1)

Cyril

Shalvoster (1)

Dolfi (5)

Peter (2)

Oskar 16 (14)
Motex (1)

fista (2)

REWACO / HARLEY... (1)
Veloušek (11)

bara (1)

potrhanek (2)

Kachna (5)

ČZ 125/476 (5)
JAWA 250/559 (5)
JAWA 23 Mustang (1)
ČZ 175/501-05 (3)
IFA F9 (2)

wondr (8)

WONDR (18)
Pincek (2)
Vozík (2)
Jawa ČZ 175 (2)
ČZ 175 Rikša (1)
Rikša-EDA (2)
Prasátko (2)
Burák 16/250 (1)

postak.tr (1)

Hadrák

tom120 (2)

Velorex
Pav

hadrak 350 (1)

hadrak

Dan (1)

Velorex

Dejf (3)

Jindra
pávik
jawka

vikjste (1)

sportak

Garden (2)

Růžena
dvaapůla (1)

jawak125 (5)

Jawa čz 125/355
stadion s22
jawa 555
jawa 250 pérák...
PAv 40b

miosek (2)

pixloun (1)
nevymysleno

speedy (1)

velorex 16/350 (1)

Prdlavka (1)

Velouš

Hradítko (11)

Jawa 350/354 (3)
Velouš (4)
DKW RT125 (3)
Victoria V99 (1)
PAV 40 (2)
Velorex (1)
Jawetka
Třipade
Jawa 20
Stadion S11 (2)
Skútr ČZ 175/50... (2)

charlie-manson (2)

Velorex 16/250 (3)
Kostra

KLASIKA (1)

FERENC

Pedro Cortez (1)

Ferrari

prdlavka simon (1)

vekoušek

Trambus (5)

Herta (2)
Škoda Octavia
Fiat 600D
Dněpr MT 16
Vlašťovka

Velopego (1)

Hugo

car (3)

Aero 662 (1)
škubík
Rykša

Pytlak (4)

Oskar 16 - Veve... (1)
Motex
Velorex 16/350...
Ferda

Drewel (5)

Bugati 350
Jawa 250/353
Jawa 350/360 (2)
S22
Velorex 350 (5)

matěj (1)

Kryšot

Kuba Kubikula (4)

Škoda 100 L
Erko (1)
Pincek
kočkolap (3)

cupe (1)

Velorex (5)

mihaly-david (3)

Oldrich (1)
Velorex 16/350
16/350

vtr (5)

ČZ 125 T (1)
suza
Hundrtka
dvěpade
čtyřkolák

čeve (1)

hadrák

Zahradník (2)

Velorex
Velorex dvojka

netik.v (1)

Montgomery

fous (1)

hadrák

RKV1979 (1)

Babetta

Dr.House (2)

ČZ 502
ČZ 502 175ccm

Fíša (1)

Velorex 16/250...

IKA (2)

Brigita (3)
Lumír

vojtik144 (1)

Velorex gt

ondrpa (1)

velouš (1)

Jalli (2)

Velorex (1)
Swedish Army Ja...

Acareta (2)

KAWASAKI ESTREL... (1)
MZ 125 RT

Cudl (1)

Jíťa

Jouda 007 (3)

Bohouš (5)
Vratislav
malej 007 (1)

Ráša (1)

velorex

brambourl (1)

Pepa (1)

ja jedu (1)

REX

simi (1)

velouš1 (1)

Olaf. B (2)

olaf
olafatko

boumry (2)

Otylka
méďa (1)

čert (3)

Oskar 250 (4)
Áda (1)
Jawa 350/360

Kovář (1)

aparát

LuGr (1)

Amík

Zorik (1)

Méďa (1)

Mad Turbohadrak (1)

T (1)

RONON (1)

Vendelín

Erban (1)

Vejflus (3)

stromak (1)

Jawa 21

Mirek-Gabi (1)

Oskarek-Köln

miluna (2)

mirda
jawa250 Panelka

nautilus93 (1)

Žabka

vvojtik188 (1)

Velorex GT 500

pavel323 (2)

Velorex 16/350 (1)
Jawa 350/354 (1)

Grabat (2)

cirkusnakolech (2)
Skůtr Čz 175/50... (2)

Jan Malý (1)

Mazlík

slávista (8)

M 72
beruška (1)
Číňan (1)
Bonbón (1)
rikša (1)
sportka (1)
pařízek
škoda populár

mth (1)

mirko

Georg (1)

Plachťák

Pospa (7)

Jawa 250 typ 55...
Jawa 100 Robot
Jawa 50 typ 23...
Stadion S11
JAWA 350/640
PAv - 40 (1)
Velda (1)

99tky (1)

Fichta (2)

MŮŽA (3)

Mína (9)
Tunning. (3)
motor triumph (1)

rohlajs (1)

přibližovadlo (1)

Muzikant (3)

Boban (2)
Pravostranný Ve... (6)
Velorex 250 (1)

JanVan (1)

ČZ 175, typ 450... (2)

Marek6 (1)

zatím nemá

pitrisek (1)

Bedřich (2)

Trottle (1)

Oscar

jenuse (1)

Punta

katka (1)

Veloušek (5)

předseda (1)

zámek (1)

vaclav (1)

Nadsvětelka (2)

Dodge (1)

Jawa 250559 Aut...

OKOUN (1)

OKOUNEK

Mirek (1)

Trikolka

sexbomber (1)

Skládačka

Pumi (6)

OSKAR I.
Laura
Dudák OSKAR II
Bavor
BMW 327/28
Kabroš

Kuba87 (2)

hadrák
hadrák 2

vgavla (1)

nanorex (2)

sputnik (2)

sputnik (5)
PAV 40 (1)

scooter20 (7)

Prchající stan (2)
Kostra (1)
Solista (1)
skůtr (1)
Tudutka (1)
Jawa-Viktoria
Žirečská bestye (1)

R.P.Quicksilverov (8)

Jawa-Čz 175, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
Jawa-Čz 250, ty...
PAv 41
Jawa 50, typ 55...
Jawa 50, typ 55...
Jawa 50, typ 20

bajlák (1)

VULKÁN

vojtěch (3)

prase
jávka
jawa 250/353

vahinkpe (4)

Velorex 562
Velorex 700
Velorex 700 2
Velorex 562 a 7...

Łukasz (2)

Łukasz
diablo

martas (2)

Stadion S11
Jawa Robot

1%velorexar (16)

Zelenáč (1)
terminator (1)
Jawa 550 I (1)
Jawa 555
číza (2)
Skutr Manet 125 (1)
Jawa 90 Roadste... (1)
Jawa 90 Cross (1)
Jawa 550 (1)
CZ 150C (1)
Stadion S 11 (1)
Stadion S 22 (1)
Cz 125T (1)
Jawa 555 II
CZ 125 C
Stadion S 11/2 (1)

VencaV (1)

myšák miki (1)

drievko3 (2)

tatran s125
jawa 555

Krtek (1)

Hadrák

michal (2)

hadrák
Jawička

Xenon (2)

xenon (1)
Čtyřkola

viťa (1)

velorex

kopako (1)

Svist

Kmínek (1)

Velorex

jawettar (1)

stadáček

Škodil-007 (1)

Muff (1)

petulo (1)

velorex 350

MISTR (4)

JOSEF (1)
BOHUSLAVA (2)
Z- 4
Buggi (2)

artikovo (1)

R1

Šíťa (1)

Máňa (2)

čestmír (3)

Hadrafáro (4)
hadrafáro II (1)
faema due

ada (3)

Jawa ČZ 175
ČZ 150 c
Škoda 1000 MB

Jakub (3)

Rex (4)
Pavson (1)
Boiler

David (1)

Velorex 16/350

kef.alin (1)

Kefka

Dr.V. (1)

Švejk (1)

klobrc (1)

České Budějovic...

Miloš (3)

Hadrák I. (1)
Hadrák II.
Hadrák III.

trumpeta1 (4)

bojar (9)
Žába (5)
Křovák (1)
Motex (1)

horakjans (1)

venýsek

Radek Vencl (1)

Oskarek

smurf (4)

Jawa 350 Califo...
autíčko (2)
Veloušek (3)
Jawa 350 Califo... (2)

Bzuk (2)

Velorex 16/350
Jawa 250

Lišák (1)

Lišák (1)

franta (1)

franta

Honza.Divis (1)

Velorex 16/350

Luky (3)

16/350
16/350 II
435

dědek (1)

Ewing 2

oskar (1)

oskárek

skolnik (5)

Jaroušek 127 (1)
Jára (1)
Tříkolka
Jaroušek (2)
Jára 127 (1)

saniitak (1)

velorex velda

drahos (2)

Hadraplan
Hadik

DavGro (1)

Chroust DavGro

tim19 (1)

V-Rex Venca

prudilavia (4)

Mazel (2)
ČZ 125 (1)
Yamaha 125 tdr (1)
Žofinka (3)

petr_blazek (1)

Karel

bunda (6)

bunda (12)
pav 41 (1)